FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11111 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Mój chłopak jest biseksualny :] 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Mój chłopak jest biseksualny :]"   

myshka20
 Wysłana - 11 październik 2008 18:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siemka ! Czytam wasze forum od kilka miesięcy i naczytałam się wielu ciekawych opinii w wielu tematach. Od pewnego czasu ciąży nademną wielki problem. Dla wielu wydaje sie, że to może być drobnostka, ale dla mnie ten problem stwarza groźną dla mojego związku sytuacje. Tak się składa bowiem, że jestem z moim chłopakiem od 3 lat. Ja i On tworzymy wspaniałą parę, kochamy się i jesteśmy siebie warci. Zapoznaliśmy się w I klasie LO, potem wiadomo - zauroczenie - podniecenie - miłośc. I tak jesteśmy para od 3 lat , jak nie więcej. Nie jest jednak tak rużowo, jak mogłoby się wydawać. Wczoraj na 18-stce u koleżanki mój chłopak powiedział mi, że jest biseksualny. Nie wiem co o tym myśleć. Czy to choroba, czy objawy młodzieńcego wieku ( on i ja mamy po 20 latek ) ???

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 11 październik 2008 18:12      [zgłoszenie naruszenia]

Czego to sie nie wymysli zeby sie bezbolesnie rozstac z baba, ktora sie przestala podobac

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

jabossBAN
 Wysłana - 11 październik 2008 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

Ludzie to mają kurva problemy

MikeNSR
 Wysłana - 11 październik 2008 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz ze swietnie sie sklada bo zawsze chcialas kupic duzy wibrator i wyd.ymac go w dup.sko!!!!!

szybko mu sie odwidzi..........

albo i nie..........

WiemTo
 Wysłana - 11 październik 2008 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

Nie martw się, każdy z nas jest krypto gejem.

pozdrów chłopaka :*

Zapomniałem się spytać:
Jak się kochacie, to ma ochotę pakować Cie cały czas w dupę?

Zmieniony przez - WiemTo w dniu 2008-10-11 18:21:20

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

Nezka
 Wysłana - 11 październik 2008 18:22      [zgłoszenie naruszenia]

Kryptogej?
Dowcip, nie mający na celu kogoś urazic:

Ksiądz Romek mi zdradził, że jest kryptogejem. Ależ się ucieszyłem! A kiedy zaprosił mnie do siebie, wprost nie posiadałem się z podniecenia. Wypachniony pobiegłem na plebanię.
Spotkanie zaczęło się niewinnie. Herbatka, ciasteczko, śmichy-chichy i tylko od czasu do czasu jakieś głębsze spojrzenie w oczy czy niby przypadkowe otarcie się ciałami. Jednak moje pożądanie rozbuchało się jak piec kowalski i musiałem nieco przyspieszyć bieg wydarzeń.
- Kryptogeju słodziutki, chcę zobaczyć, na co cię stać! - wyszeptałem zmysłowo.
Romek wziął mnie pod ramię i poszliśmy do kościoła. Zdziwiłem się, że nie puknął mnie na plebani, ale zarazem ucieszyłem, że trafił mi się szalony fetyszysta, a nie kolejny nudziarz. Jeszcze bardziej się podnieciłem, gdy zeszliśmy do podziemia świątyni - ależ mi się trafił zboczuch!
Jednak mój zapał jakby nieco się ostudził, kiedy Romek wszedł do jednej z krypt i zaczął r*chać truchło jakiegoś starucha.

Zmieniony przez - Nezka w dniu 2008-10-11 18:23:46

-Алло...
-Видишь ветеp?

wygnany
 Wysłana - 11 październik 2008 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

nezka sog.

a autorce tematu muszę powiedzieć dwie rzeczy
1. 20 LATEK to mają dzieci z downem.
2. Jeżeli twój facet jest BI a nie HOMO seksualny to nie ma powodu, żeby nie był ci wierny.

myshka20
 Wysłana - 11 październik 2008 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

Może i będzie dla mnie wierny, ale skoro jest biseksualny to również może za moimi plecami umawiać się z jakimś przystojniakiem, któego może już kocha a mnie ma dla poprawienia humoru. Życie.

warrior5
 Wysłana - 11 październik 2008 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym go rzucił haha

Wydaje Ci sie że jestem normalny? Masz racje. Wydaje Ci sie.

bitch_plz
 Wysłana - 11 październik 2008 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - bitch_plz w dniu 2008-10-11 18:44:51

nikt nigdy nie zabroni nam jarania, a na pewno nie wy obludnicy, zaklamani alkoholicy prosto z kaplicy !

G-rajek
człowiek orkiestra
 Wysłana - 11 październik 2008 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

że i będzie dla mnie wierny, ale skoro jest biseksualny to również może za moimi plecami umawiać się z jakimś przystojniakiem, któego może już kocha a mnie ma dla poprawienia humoru. Życie.

równie dobrze może być heterosekualny i mieć jakąś inną dupę na boku^^

P.S UCZCIE SIĘ ORTOGRAFII KURVAAAAA

Zmieniony przez - G-rajek w dniu 2008-10-11 18:45:43

Weteryniorzem jestym jużech prawie!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

Mój chłopak jest biseksualny :]

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Seksualne bransoletki | tani motel/hotel na godziny w warszawie %-)) | Anal - gumki | Nie wale do czwartku | nie warto klamac | czy jestem skazany na niemożność użycia gumy? | Prosze o podpowiedz; olać czy czekać? | Szukam pewnego filmu... | ekstremalne miejsca masturbacji | Konsekwencje... | nie staje...... | badania izdebskiego | utrzymanie wzwodu po wytrysku, mięśnie kegla, blokowanie wytrysku | Fetysz mlecznych zębów | Bondage | Bezpłodność w dzisiejszych czasach | sennik | opowieści o dużym penisie | duży penis | gra ben 10 xbox | scierwo | seks z kumplem | bisex | facet robi laskę facetowi | chuck bass | sylwia gliwa | jestem napalona | matlak | militarias | hostessa | GMAT | vanette | jimmy | jimi jimi aja aja | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.