FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14721 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Mój facet jest obrzezany 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Mój facet jest obrzezany"   

izusia_uk
 Wysłana - 14 październik 2008 01:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jestem z facetem który jest obrzezany... nie jestem z nim długo... dowiedziałam sie tez tego niedawno.. ponieważ to mój pierwszy facet z którym spałam nie mialam pojecia ze jest obrzezany... dopiero nie dawno mi sie przyznał sama bym na to nie wpadła... nie przszkadza mi to ze jest obrzezany wrecz przeciwnie... jestem tolernacyjna a przede wszystkim i co jest najwazniejsze... KOCHAM GO i nie jest dla mnie to jaki jest w zygladu czy jakiego ma penisa tylko jaki jest w srodku jaki ma charakter... ale wiecie dziwi mnie to w jakis sposob gdy zapytałam go inne kobiety czy one wiedziały powiedział NIE !!! Gdy zapytałam czemu powiedział że nigdy nie dał sie kobiecie piescic ani ustatni ani rekoma poniewaz mogłby sie domyslic ze jest obrzezany... Powiedział mi tez ze jestem pierwsza dziewczyna ktora piesciła go ustami lub reka.. fakt on byl dla mnie pierwszym chlopakiem z ktorym uprawiałam sex... ale nie o to mi konkretnie tutaj chodzi ... chodzi mi o to ze on sie wstydzi tego ze jest obrzezany... nie wiem w jaki sposob mam go przekonac ze to ze jest obrzezany jest normalne i nie ma nic w tym dziwnego ze dla mnie jest nadal tym samym i kochajacym facetem i nie przszkadza mi to ze jest obrzezany on bardzo sie tego wstydzi ze jest obrzezany... Jestem pierwsza ktora to wie i mysle ze ostatnia ale.. wiem ze bardzo sie tego wstydzi i chcialbym zeby znil nastawienie do tego ze obrzezanie to nie jest nic co mogloby byc wstydliwe i ze to jest normalne i ze kocham go takim jaki jest tylko nie wiem jak mu to usiwadomic ... Pomóżcie Mi.. Z góry wielkie dzieki

Inaccessible

metanadren
 Wysłana - 14 październik 2008 02:57      [zgłoszenie naruszenia]

Ale w czym mamy pomóc?
Kochacie sie i to czy ma tatuaz, czy jest obrzezany czy tez inna ******ła chyba nie ma w tym jakiegos znaczenia?
Czemu szukasz problemu na siłę?

DO ROBOTY A NIE PRZED KOMPUTEREM !!

Znawca -

Ed Wood
 Wysłana - 14 październik 2008 06:35      [zgłoszenie naruszenia]

Wieść gminna niesie, że obrzezani lepiej się pukają.
No i blowjob jest bardziej higieniczny

Angel...
 Wysłana - 14 październik 2008 10:04      [zgłoszenie naruszenia]

Chlopak sie pozbedzie tego wstydu, jak zobaczy, ze w pelni go akceptujesz. Wiec problem jest z glowy, bo Tobie to nie przeszkadza. Z reszta mow mu ze tak wolisz, ze Ci sie bardziej podoba, przytocz kilka argumentow dlaczego obrzezany jest lepszy, poslodz mu.

Ekspert -

kubon1
 Wysłana - 14 październik 2008 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

Twoj facet jest żydem?

edding300
 Wysłana - 14 październik 2008 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

nie lubie zydow

Wielki sen o lepszym swiecie, pięknej kobiecie, wielkiej fortunie zanurzony w skunie radze se jak umie ... !
Jeden naród, dwóch różnych Bogów."

Dreando
 Wysłana - 14 październik 2008 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

a ty jesteś antysemitom?

"Takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy..."

Specjalista -

edding300
 Wysłana - 14 październik 2008 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

Zohan jest fajny

Wielki sen o lepszym swiecie, pięknej kobiecie, wielkiej fortunie zanurzony w skunie radze se jak umie ... !
Jeden naród, dwóch różnych Bogów."

Filip_o5
 Wysłana - 14 październik 2008 11:53      [zgłoszenie naruszenia]

Moze mial stulejke pełną jak był mały i nie byo innego wyjścia jak całkowite obrzezanie

Pozdro & Poćwicz

Naly
 Wysłana - 14 październik 2008 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

To ze on jest obrzezany to wcale w niczym nie przeszkadza, bo przeciez obrzezanie nie zmienia faceta wewnetrznie. Znam wiele mezczyzn obrzezanych jak i nie obrzezanych, i ci obrzezani jak i nie obrzezani sa tacy sami, naprawde! Powiedz zeby sie nie wstydzil ze jest obrzezany i ze GO KOCHASZ! Pozatym jak mezczyzna jest obrzezany to lepiej sie mu jedzie na recznym, wytlumacz mu to i jescze raz powtorz ze GO KOCHASZ.

Ekspert -

Zeus047
 Wysłana - 14 październik 2008 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

On sie wstydzi po prostu tego że jest żydem

Wole żeby mnie 12 sądziło niż 4 niosło

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

Mój facet jest obrzezany

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: | | Lian Ross | camp leaders | pocieszalnia | wpadki | gopi krishna | fb link | link do fb | moi znajomi z nk | emigracja | hiszpanii | życie w holandii | do holandii | ohyeach | plepik | corsa c | kasia990 | opel corsa c | kasia szczepaniak | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.