FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1984 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Mój wpływ na otoczenie. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Mój wpływ na otoczenie."   

bardota..
 Wysłana - 20 wrzesień 2005 19:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zastanawialiscie sie kiedys jaki wywieracie wpływ na otaczających was ludzi, czy sprawiacie ze sa szczesliwi?? A co by było gdybyś cie sie wogole nienarodzili? Czy "brak" waszej osoby uczyniło by czyjes zycie gorszym bądź lepszym??

Ludzie narzekają na starość,nie potrafią docenić że mogą poznać każdy etap

m_paster
 Wysłana - 20 wrzesień 2005 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

Według mnie chcąc nie chcąc w jakimś stopniu wpływamy na każdego z kim się stykamy, a im większy mamy z nim kontakt tym bardziej zmieniamy jego życie. Osobiście wiem, iż moje istnienie miało i ma wpływ na życie wielu ludzi- np kuzyna, z którym przeżyłem całe dzieciństwo mieszkając w sąsiedztwie. Czasami zastanawiam się jaki by był, gdybym ja się nie urodził, lub na odwrót. Jakoże wierzę, iż przypadek odgrywa w naszym życiu ogromną rolę, wierzę również, że swoją osobą, swoimi decyzjami, swoimi słowami zmieniamy życie każdego wokół nas. Chcecie na to dowodu? Sami pomyślcie, jak niektórzy ludzie zmienili Wasze życie. Zastanówcie się, jacy byście byli, gdybyście nie spotkali niektórych ważnych dla was osób.

Why are you wearing that stupid man suit?

Min
 Wysłana - 20 wrzesień 2005 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

zawialo czyms optymistycznym, ale racja racja, czasem dopadaja czlowieka mysli, co by bylo, gdyby. Przez zycie przeplywa ogromna ilosc napotykanych jednostek, jedne zapadaja gleboko w pamiec i pozostawiaja w nas jakies czesci, fragmenty (zeby nie prezychodzily na mysl czlony:)) siebie, inni sa dla nas neutralni, taki schemat dziala w obie strony. Totez odpowiedz zalezy od konkretnego przypadku:)

Methos
 Wysłana - 21 wrzesień 2005 08:24      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo fajne pytanie...

"co by to było, gdyby mnie nie było".... ??

hmm... myśle ze losy (nitki życia ) kilku osób które spotkałem w życiu (w różnyh sytacjach)... mogły by potoczyć się - w mniejszym lub wiekszym stopniu inaczej...

Ci co mnie znają dobrze... wiedzą o czym mówie....

to chyba tyle

Ekspert -

skafi
 Wysłana - 21 wrzesień 2005 08:44      [zgłoszenie naruszenia]

Gdybym sie nie urodzil to by mnie po prostu tu nie bylo. Mozlwe ze w jakis sposob swiat bylby lepszy badz gorszy.
Jesli chodzi o wplyw moja osoba na otoczenie, to uwazam ze kazdy w jakis tam spsob, mniejszy badz wiekszy, wplywa na innych. Zmienia sie tez pod takimi wplywami na lepsze lub gorsze,ale to juz sprawa indywidualna jak ten wplyw sie wykorzystuje i odbiera.

[http://www.insomnia.pl/temat167510-strona1/] skafi
[http://www.sfd.pl/temat191848/] Ride by skafi
TOTUS TUUS
[*][*][*]

Woozie
 Wysłana - 21 wrzesień 2005 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

w sumie trudne pytanie bo jak tu na nie obiektywnie odpowiedziec. Wypadalo by zapytac otoczenie. Mysle ze jest roznie na jednych wplywam pozytwnie a na innych negatywie. To w duzym stopniu zalezy jak inni postrzegaja moja osobe oraz jak ja ich postrzegam. Jak kazdy mam przyjaciół i wrogow (chociaz moze to za mocne slowo) . Mam jednak nadzieje ze moj wplyw jest w wiekszosci pozytywny Gdybym sie nie urodzil swiat i tak pedzil by przed siebie i tyle

JUSTICE IS BLIND

KA - HA
 Wysłana - 21 wrzesień 2005 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

każda postać uwikłana w życie ma jakąś misje do spełnienia, tym samym ma wpływ na życie innych osób, na niektórych większy, na innych mniejszy, napewno jakiś...
a czy wpływ ten będzie destruktywny czy budujący coś dobrego, w zyciu innych osób, zalezy już tylko od postepków tej postaci...

jak to ze mną było...różnie:/...

Commit a sin twice and it will not seem to you a crime...

LukRecJa
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 10:55      [zgłoszenie naruszenia]

Trudno dyskutować nad tym, czy gdybyśmy się nie urodzili, życie innych osób mogłoby być gorsze lub lepsze... Na pewno byłoby inne, pewne wydarzenia nigdy nie miałyby miejsca, pewne potoczyłyby się zupełnie inaczej itd... Każdy z nas tworzy historię, istnienie każdego z nas ma wpływ na najbliższe otoczenie. Wiadomo, że jeśli chodzi o pojedyncze przypadki siła oddziaływania na otoczenie jest niewielka, ale już np gdy jest mowa o jakiejś większej grupie społecznej, to wpływ na otoczenie jest wielokrotnie większy.

Zmieniony przez - LukRecJa w dniu 2005-09-22 10:56:21

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Specjalista -

Grooge
 Wysłana - 23 wrzesień 2005 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

Zastanawialiscie sie kiedys jaki wywieracie wpływ na otaczających was ludzi, czy sprawiacie ze sa szczesliwi?? A co by było gdybyś cie sie wogole nienarodzili? Czy "brak" waszej osoby uczyniło by czyjes zycie gorszym bądź lepszym??

Wpływ na ludzi mamy różny. Czy tego chcemy czy nie. Warto tutaj odesłać co bardziej zaciekawionych - do posta "wampiry energetyczne".

A czy brak mojej osoby zmieniło by coś bądź nie...?! hmmm... nie sądzę że na to pytanie istniała odpowiedź...

Pozdrawiam.

Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...;-)

Methos
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 08:31      [zgłoszenie naruszenia]

a ja myślę... ze istnieje...

Zmieniony przez - Methos w dniu 2005-09-24 08:32:21

Ekspert -

m_paster
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

jasna i oczywista, nasza nieobecność wiele by zmieniła, patrząc z perspektywy tego co jest teraz. Bo patrząc na świat przed naszym urodzeniem- świat bez naszej osoby trwałby dalej, nic by sie nie zmieniło. To raczej nasze pojawienie się na nim zmienia bardzo wiele.

Why are you wearing that stupid man suit?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Mój wpływ na otoczenie.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Zmiana czasu z letniego na zimowy i odwrotnie | Muszę się zmobilizować. | Jesienna depresja?... | Problem z samym sobą | Pewien znak, może ktoś wie jak się on nazywa? | Wehikuł czasu, życie wieczne i inne zachcianki | POP - Psychologia Zorientowana na Proces | Virtualnie czy realnie? | Hedonizm pełną gębą | brak chęci do życia | pomoc przy napisaniu pracy ze współczesnej filozofii | Historia Filozofii | Bóg- stwórca doskonałości, niewymagającej ingerencji. | Dobże,poprosze- czyli branie na serio żartu. | Egzystencja "po drugiej stronie" | Sakramenty kościele - Magia? | caerki online podobne | caerki online podobne | sex camerki | fm gruop | walka o dominacje | gumez | geje | energy 2000 | golf 3 | sep | elektryk | elektryka | oszczędzanie | ewolucja | stricte | naked | rajstopy | black_war | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.