FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8850 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Mężczyzna myśli a kobieta czuje.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mężczyzna myśli a kobieta czuje...."   

kptNemo
 Wysłana - 2 styczeń 2006 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

ysabell widze ze probowalas sciagnac rozmowe na wlasciwy temat swoja droga zeczywiscie wszystko co neurotyczne to zaburzone, ale wd mnie to kwestia zdefiniowania tego wyrazu. ludzie za czesto uzywaj wyrazow nie znajac granicy w jakich sie te wyrazy poruszaja i tu tkwi problem. niestety sam wyraz neurotyczny ma w sobie negatywne zacechowanie i mysle ze zostal tu zle uzyty (chyba ze specjalnie).

a co do tej kasy to nadal bede walczyl: w wielu filmach amerykanskich (filmy to moze i sciema i kiepskie zrodlo ale zawsze sa w jakims stopniu odbiciem reala) i to nie tylko komediach romantycznych, ale i w sensacyjnych, lubudu, thrillerach itp - widac taka scene jak babka dosiada sie do faceta, zagaduje, zaprasza na kawe/drinka i jej duma jakos na tym nie cierpi. my jestesmy jeszcze w epoce melonika i upuszczonej chusteczki i po prostu musimy do pewnych rzeczy dorosnac.

ysabell
 Wysłana - 3 styczeń 2006 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko tu jest specjalnie...
ale moj temat nie powrócił na właściwe tory:(

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

roteiro
 Wysłana - 4 styczeń 2006 00:11      [zgłoszenie naruszenia]

"Wkurza mnie, ze przyjelo sie ze facet musi za wszelka cene okazywac zainteresowanie i to ze mu BARDZO zalezy, natomiast kobieta ma byc powsciagliwa. w praktyce to wyglada tak ze facet lata, traci kase, nie spi nocami zastanawiajac sie "co jest" i co ona czuje; natomiast dziewczyna "okazuje mu laske", nigdy nie powie jasno o co chodzi, nigdy pierwsza nie zadzwoni, napisze, tylko siedzi biernie i przyzwala facetowi."

PRAWDA!

Nie widzą nigdy winy w sobie np. moja koleżanka czekała 31 grudnia aż jej chłopak Sylwestra załatwi a sama nic w tym kierunku nie robiła...

HC 4 LIFE

Znawca -

MR.MST
 Wysłana - 4 styczeń 2006 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie...Dziewczyna sama nic nie zrobi,biernie bedzie przyzwalac facetowi na to i na tamto,albo i nie...bedzie do tego bawic sie w jakies beznadziejnie gry typu olewanie itp.To facet ma zaczac,zdobywac,wychodzic zawsze z incjatywa,byc doksonaly i sie poswiecac,a wy to nie. Niech tylko sprobowac zasugerowac wam cos...bedzie ,ze wymagamy nie wiadomo czego,ze jestesmy pusci itp. Historia z pania y i panem x jest...fajna,ale malo realna,w tym wzgledzie,ze faktycznie te wilki i inne lajdactwo jest dla was poprostu bardziej ekscytujaca...fakt,czesto taki gosc bedzie "z zalozenia" tylko na jkais czas,ale po min przyplacze sie nastepny.A ten X...no jego nie bedzie w waszym swiecie.Inna sprawa,ze czasem zamiast Y jest Y' - tandetna podrobka Y.

ysabell
 Wysłana - 4 styczeń 2006 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

Mr mist
czy może pan podpisać niewiadome bo nie wiem czy dobrze to zrozumiałam:)

Aha, jeśli chodzi o wysiłki dam w celu zwrócenia uwagi na siebie, panowie z założenia nie lubią kobiet z inicjatywą!!!

Przytoczę przykład z życia wziety: pewna panna powiedziała swojemu skąd inąd przyjacielowi, długo go znała i wogóle razem studiowali, nawet sporo czasu razem spędzali, bo dziewczyna owego pana mieszkała w innym mieście...i za każdą kłótnią ten pan żalił się owej pannie jaka straszną ma dziewczynę i ona ku swojej zgubie doradzała, pocieszała a w końcu się zakochała -dawała mu do zrozumienia że jej stosunek do niego nie jest już przyjacielski...on zdawał się nie zauważać i pewnego razu powiedziała mu po prostu że się w nim zakochała.....
a on na to w głębokim szoku (ja nie wiem czy nie chciał czy udawał że nie widzi jej uczuć) oświadczył jej że moga nadal być przyjaciółmi, i on bardzo tego chce żeby byli przyjaciółmi bo postanowił wrócić do swojej dziewczyny (dodam że owa laska go zdradziła czy jakoś tak)
i co powiecie na to, drodzy panowie?

Znawca -

MR.MST
 Wysłana - 4 styczeń 2006 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

Jakby niepatrzec- znowu ***any stereotyp. Najlepszym przykladem jestem ja - poprostu lubie jak dziewczyna wychodzi sama z jakas inicjatywa - od naprawde malutkich spraw do tych sporych i waznych.Niestety one jakos nie chce tego nigdy robic :((((
A akurat w tej ,Twojej konkretnej sytuacji bylo duzo innych faktow i czynnikow. Zreszta gdyby bylo odwrotnie i to facet wyznal by to samo dziewczynie w tamtej sytuacji to myslisz,ze jaka byby jej reakcja? Moze inna?
Pozatym czemu to z definicji tylko facet ma dostawac po dupie,wychodzac z inicjatywai ryzykujac,a nie wy?No czemu? Walic stereotypy!
Y to byla taka niezwykle aktrakcyjna podkazdym wzgledem laska,a X to taki zlykwy facet...

ysabell
 Wysłana - 4 styczeń 2006 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

więc Y` w takim układzie to kto?
zwykłe dziewcze?
mniej atrakcyjne dziewcze?
a może nieatrakcyjne dziewcze?

Znawca -

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 4 styczeń 2006 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

Olewanie w pewnm stopniu i do pewnego stopnia...ZAWSZE SKUTECZNE...ale czasami za bardzo sie zakochamy zeby je okazac...wtedy jest zle ... =DDD

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

toples_
 Wysłana - 4 styczeń 2006 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

mezczyzna czuje i mysli, kobieta natomiast mysli ze czuje, a jej myslenie pozostawia duzo do zyczenia........ech te dziewczyny,zebyscie wiecej myslaly swiat bylby piekniejszy

kptNemo
 Wysłana - 5 styczeń 2006 10:48      [zgłoszenie naruszenia]

swoja droga ysabelle, wlasnie wczoraj bylem na malej imprezie ze znajomymi w klubie i byl tam znajomy mojej kumpeli z roku. Kumpela miala zly chumorek i sie zwierzala jak jej zle, a gosc na to: "zawsze bedzie tak ze facet bedzie myslal a kobieta czula" - kurde ten poglad jest bardziej pop niz myslalem
chociaz jak przygladam sie niektorym grom jakie kobiety stosuja to....
natomiast w dyskusji facet mysli kobieta czuje to jestem najlepszem przykaldem na to ze facet mysli, nie czuje. zauwazylem ze w moim podejsciu do plci pieknej prawie nie potrafie juz czuc - od razu wlacza mi sie kalkulator - za niska, pali, za daleko mieszka, itp. strasznie mi to przeszkadza w nawiazywaniu blizszych wiezi,bo prawie zadna nie spelnia wszystkich wymogow

a co do tego ze wszyscy faceci lubia zdobywac - w jakims stopniu tak, ale spora ich czesc (w tym i ja), lubi jak kobieta raz na jakis czas wyjezdzie z inicjatywa

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Mężczyzna myśli a kobieta czuje....

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14