FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 506 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Męskie golenie trymerem elektrycznym. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Męskie golenie trymerem elektrycznym."   

rukh89
 Wysłana - 19 maj 2017 16:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Bodajże 2 lata temu zrezygnowałem z golenia się na zero. Skracam jedynie zarost trymerem elektrycznym marki BaByliss dla utrzymania efektu 3-dniowego zarostu. Od jakiegoś czasu po każdym użyciu trymera zaczynają wyskakiwać mi drobne pryszcze. Myślę, że czas aby zdezynfekować ostrza trymera i znów będzie ok. Teraz moje pytanie. Czy np. spirytus salicylowy nie uszkodzi ostrzy? Może potraktować je łagodniej po prostu gorącą wodą z mydłem? Proszę o wszelkie porady, jak Wy dbacie o czystość swojego sprzętu do golenia. Nie koniecznie musi to być trymer, a np. maszynka, golarka elektryczna lub brzytwa. Pozdrawiam.

kenshin206
 Wysłana - 21 maj 2017 08:15      [zgłoszenie naruszenia]

ja zawsze pod gorącą wodą przemywam a później konserwuje specjalnym olejkiem. Mam Bosha już 4-5 lat i zero problemów.

Wydaje mi się że spirytus tu pomoże

zbys
Elektronika
 Wysłana - 25 maj 2017 01:08       [zgłoszenie naruszenia]

Spróbuj spirytusem 70% ale nie salicylowym. Nie wiem jak kwas salicylowy wpłynie na ostrze I inne cześci. Sam spirytus na pewno jest OK - wyparuje bez śladu. A kwas zostanie i będzie żarł.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Męskie golenie trymerem elektrycznym.

Warto przeczytać: | | Rozkład normalny liczby sygnałów o awarii docierających do punktów kontrolnych w stacjach diagnostycznych urządzenia elektroniczne | zadania | aleksander | tatu | psychika zbrodniarza | laski z sympati | najlepsza1988 | zamro | gracjam | ucieczka | euroset | audi v8 | ceny mieszkaA | nina | meblościanka | najlepsze | firebird | rak jądra | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.