FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 2181 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
M皻lik w g這wie. 
Wy郵ij odpowied [powiadom znajomego]    
Autor "M皻lik w g這wie."   

stonee15
PRAWIK
 Wys豉na - 22 czerwiec 2011 23:09        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Witam. Kvrwa nie jest dobrze . Wi璚 sprawa wygl康a tak:
W niedziel by貫m na imprezie, pozna貫m tam dziewczyn. Siedzieli鄉y, rozmawiali鄉y,i pog豉ska豉 mnie po r璚e. Nast瘼nie z豉pa豉 mnie za r瘯, wyszli鄉y, poca逝nki , czu貫 przytulanie. Wr鏂ili鄉y do klubu. Wsz璠zie za mn chodzi豉. Podoba豉 mi si, do tego mia豉 w sobie 'to co'. Na imprezie by r闚nie jej starszy brat (rok ode mnie starszy). P騧niej przyszed m鎩 znajomy ( za kt鏎ym nie przepadam ), kumplowa si z bratem tej dziewczyny i z ni te si zna. Jej brat wcze郾iej co powiedzia do mnie , 瞠 jak co si stanie jej to b璠 problemy. I nie wiem czy gada z tym znajomym , 瞠by do nas podbi i nam poprzeszkadza czy co, bo ten podszed do nas i zacz掖 gada z dziewczyn i jej kole瘸nkami, ta dziewczyna chyba chcia豉 瞠by poszed , bo co tam m闚i豉 mu. Wcze郾iej lekka sprzeczka by豉 mi璠zy mn i t dziewczyn praktycznie o nic , ale wr鏂i豉 i wszystko bylo ok. Poszli鄉y znowu na dw鏎, ona podbi豉 do jej brata , us造sza貫m 瞠 ten nielubiany m鎩 znajomy proponuje jej 瞠 j odprowadzi, jej brat chyba by za tym te.
I teraz najwa積iejsza rzecz, poszed貫m do toalety, gdy wychodzi貫m zobaczy貫m , 瞠 laska przytula si (kole瞠雟ko ale jednak) z tym typem. Powiedzia豉 do mnie ' musz ju i嗆, to napisz jutro sms ' , ja powiedzia貫m , 瞠 nie b璠 nic pisa po tym co odyeba豉. I poszed貫m do g鏎y. Wcze郾iej m闚i豉 mi ,瞠 b璠 si kr璚i z kole瘸nkami po mie軼ie 2 godziny a p騧niej dopiero spa , bo wcze郾iej ich nie wpuszcz. I p騧niej gdy wyszed貫m z klubu, poprosi貫m j na rozmow , powiedzia貫m 瞠 widzia貫m 瞠 si przytula豉 , ona co powiedzia豉 瞠 to tylko kolega ( s康z 瞠 to on wymusi to wszystko , nie by to jej krok) , i 瞠 to tylko impreza , 瞠 przyszli鄉y si zabawi. Znowu dosz這 do k堯tni , powiedzia貫m 瞠 ja nie jestem zabawk i 瞠by robi豉 co uwa瘸. I poszed貫m. Wcze郾iej te , jeszcze przed t ca陰 k堯tni, spyta貫m jej co robi jutro, powiedzia豉 o kt鏎ej jest wolna i 瞠bym napisa. Wi璚 napisa貫m nazajutrz, czy wszystko w porz康ku, 瞠 si martwi. Ona mi odpisa豉, 瞠 by豉 pijana i gdyby nie to , to pewnie wi瘯szo嗆 rzeczy by si nie wydarzy豉... i 瞠 to by豉 tylko impreza i przyszli鄉y tam w pewnym celu i to wszystko. Ja my郵 , 瞠 skoro sama mnie zaczepi豉, nie odst徙ywa豉 na krok prawie , to musi co do mnie czu... I nie s康z 瞠 by豉 a tak pijana. My郵 瞠 to wszystko przez t awantur , kt鏎 zrobi貫m. Ale mog si myli...Sam nie wiem , min窸y 2 dni odk康 nie napisa貫m do niej, narazie daj rad , ale coraz ci篹ej mi , bo dziewczyna naprawd warta zachodu IMO. Co robi drodzy moi? Sorry ,瞠 tak si rozpisa貫m, b璠 naprawd wdzi璚zny za przeczytanie ca貫go

Znawca -

thomekh
PIZZERMAN
 Wys豉na - 22 czerwiec 2011 23:21      [zg這szenie naruszenia]

G逝chy jeste czy co? M闚i ci wprost, 瞠 to by豉 impreza a teraz czas zabawy min掖. G逝pka z siebie zrobisz jak b璠ziesz chcia co wi璚ej. Ma ci waln望 w mord 瞠by zrozumia?

Znawca -

stonee15
PRAWIK
 Wys豉na - 22 czerwiec 2011 23:23      [zg這szenie naruszenia]

Wcze郾iej zgodzi豉 si na spotkanie i m闚i豉 瞠bym napisa wi璚 my郵a貫m 瞠 chce czego wi璚ej..

Znawca -

thomekh
PIZZERMAN
 Wys豉na - 22 czerwiec 2011 23:29      [zg這szenie naruszenia]

Bo by豉 pijana, sama ci to powiedzia豉

Znawca -

stonee15
PRAWIK
 Wys豉na - 22 czerwiec 2011 23:31      [zg這szenie naruszenia]

wszystko zyeba這 si p騧niej i nie wiadomo co by teraz si wydarzy這, chcia豚ym cofn望 czas...

Znawca -

Irrlii
 Wys豉na - 22 czerwiec 2011 23:39      [zg這szenie naruszenia]

Nie ma szans ch這pie.

Znawca -

tisu
 Wys豉na - 22 czerwiec 2011 23:51      [zg這szenie naruszenia]

Eee tam , nic si nie z***a這 ,bo nic mi璠zy ami nie by這 , laska pijana da豉 si przeliza , pewnie na drugi dzie ma這 co pami皻a豉 z imprezy ,a Ty ju zakochany i wkr璚asz obie du穎 rzeczy

z tej m彗i chleba nie b璠zie , zapomnij o niej

Nie ma tego z貫go, co na dobre by nie wysz這
Umiem zjeba wszystko i na zgliszczach od pocz徠ku
Zbudowa nowy dom

Znawca -

stonee15
PRAWIK
 Wys豉na - 22 czerwiec 2011 23:56      [zg這szenie naruszenia]

teraz za par dni znowu impreza , na kt鏎ej raczej b璠zie , bo jej kole瘸nki id ;-P Zachowywa si zupe軟ie oboj皻nie wobec niej?

Znawca -

tisu
 Wys豉na - 22 czerwiec 2011 23:58      [zg這szenie naruszenia]

Jeszcze cos , nie byli軼ie ze soba a Ty juz zaczynasz robi jej jazdy , awantury , bo jeste zazdrosny , ch這pie to jest wtopa na ca貫j linii

olej j , baw si normalnie , tak jak by jej tam nie by這

Nie ma tego z貫go, co na dobre by nie wysz這
Umiem zjeba wszystko i na zgliszczach od pocz徠ku
Zbudowa nowy dom

Znawca -

stonee15
PRAWIK
 Wys豉na - 23 czerwiec 2011 00:01      [zg這szenie naruszenia]

jest jeszcze jaka szansa , 瞠 zainteresuje si mn?

Znawca -

solones
 Wys豉na - 23 czerwiec 2011 00:06      [zg這szenie naruszenia]

nie kumam troch idziesz na imprez , poznajesz laske gadacie i robisz jej awantury bo si przytuli豉 z kumplem a ty j znasz pare minut ?
Wgl rozumiem jak by軼ie si wcze郾iej znali i razem przyszli na ta imprez i by ola豉 ale nie jak si dopiero poznali軼ie a ty kr璚isz awantury i zachowujesz si jak ju byliby軼ie par.Na imprez idzie si pobawic a nie szukac dziewczyny na zwi您ek . Ja tak bardzo ci zale篡 to spr鏏uj mo瞠 pogadac i zapro j gdzie na jakie winko nie w klubie jak b璠zie ch皻na to masz szanse jak nie to bastuj bo si tylko upodlisz.I nie wyjezdzaj z takimi jazdami jak laske widzisz pierwszy raz, 瞠 nie jeste zabawk i tylko z tob ma si bawic , bo jak na starcie ju j chcesz ograniczac to sobie przeyebiesz

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia | Wy郵ij odpowied

M皻lik w g這wie.

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczyta: S這鎍e, pla瘸, dupeczki, browczyk - wakacje | Obsesyjna milosc | Jak d逝go tak jeszcze | kobieta mojego zycia | Za豉mana... | co to mia這 wszytsko znaczy???! | Nowa dziewczyna ? Czyzby ? | T瘰kni za Tob dzie i noc,ogromne miasto,ka盥y blok.... | co robic | Chora sytuacja... | Kolejny z problemem ;))).. | B璠zie co z tego? | ile mo積a? | Problem | co mam z tym zrobic? | do czego kobiety mog doprowadzi m篹czyzn !!!! | Gdynia Bartek maj | umcs studia | zmuda trzebiatowska | ally von boska | liczby radio | art 267 | youjizz | fotka konto | dramat | gender | bezsennosc | polskie gwiazdy fotki | cud sBoDca | czy kobiety to | sztanga i cash | opowiadanie erotyczne mam i syn | kominiarka | kominiarce | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.