FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5259 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Młodzież! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Młodzież!"   

ziutix
 Wysłana - 19 grudzień 2005 17:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czemu dla każdego papierosy, alkohol i narkotyki to zupełna normalka
To całe ciulstwo i****stwo (no może oprócz alko od czasu do czasu) bierze coraz więcej osób
I to już są ludzie z normalnych rodzin, pozornie wyglądających na normalnych ludzi
Czemu ogromna słabość występuje w młodych ludziach?
Sam jestem w tym wieku i w****ia mnie jak wychodzą na przerwach na fajke przy okazji strasznie cfaniakując, czasem mnie kusi żeby sobie zapalić albo zajarać, ale mówie NIE, wezne sie za jakiś czas za siłke
Czy kiedyś też tak było, wyraźcie swoją opinie na ten temat

shineonyou
 Wysłana - 19 grudzień 2005 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

zapodales taki temat ze tzreba napisac wiecej niz jedno zdanie....
w moim przypadku siegniecie po papierosa w wieku 12 lat to chec bycia doroslym, zaiponowac..itd..( teraz sie zastanawiam komu)
mlodziez zawsze bedzie robila rzeczy ktore sa zakazane, nie czuja odpowiedzialnosci...

m,,m

_halun_
 Wysłana - 19 grudzień 2005 18:05      [zgłoszenie naruszenia]

z fajami raczej zawsze, zaczyna się od cwaniakowania bo raczej na samym początku nikt nie rozkoszuje się smakiem. A co do narkotyków, to sam fakt że są one bardziej dostępne niż kiedyś (ba, są wręcz na każdym kroku, są wszędzie) decyduje o wzroście ludzi biorących... proste. Jak masz do wyboru np. kminić worek bialego przez cały dzień, to w końcu kupujesz sobie piwo i dajesz se spokój, a jak masz białe bliżej niż sklep z piwem i do tego tańsza i dłuższa masa to wiadome... A co do alkoholu to był on zawsze i bedzie, ale i tak ostatnimi czasy piją coraz młodsi.

MarvBoy
 Wysłana - 19 grudzień 2005 18:44      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem czy cwaniakowanie, idziesz palisz i jest breszka

czemu pale?? bo to równie szkodliwe co azbestowe dachy, e-300, 400-sta i inne, tak samo szkodliwe jak genetycznie modyfikowana roślinnośc, kurczaki gnieżdzone w silosach bez dostępu światła i miłości<lol>, wyjście o zmroku na obcą dzielnice, jazda samochodem, latanie samolotem, przechodzenie przez pasy. Niektórzy zaczynają bo koledzy bo coś, ja akurat zle przeżyłem pierwszy związek i tak już zostało kilka prób rzucania no i jak narazie wypalam pół paki dziennie i napisz za kilka lat ELO ZIOMEK bo wszyscy moi znajomi w życiu palili, niektórzy zioło, wszyscy piją to kwestia społecznej presji a nie samozaparcia

pozdro

NATASZ
 Wysłana - 19 grudzień 2005 19:06      [zgłoszenie naruszenia]

z fajkami to dla szpanu.. sam pamietam jak juz w 5 klasie podstawowki poszlismy cala klasa jarac szlugi.. chociaz nikt nie umnial sie zacigac ale co tam.. yeah
hm.. a nie fajnie sie na***ac? ja gimnazjum wspominam dobrze..
a tak w ogole to nie patrz na innych.. patrz na siebie!

]:->

Los sprzyja odważnym

bunchet
 Wysłana - 19 grudzień 2005 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

post troche bezsensu ale cóz :-]

Specjalista -

arachno
 Wysłana - 20 grudzień 2005 00:59      [zgłoszenie naruszenia]

Czemu dla każdego papierosy, alkohol i narkotyki to zupełna normalka - witamy w 21`ym wieku
To całe ciulstwo i****stwo (no może oprócz alko od czasu do czasu) - a czy wypicie sety raz w tygodniu jest zdrowsze od jednego lolka na taki sam okres czasu?
I to już są ludzie z normalnych rodzin, pozornie wyglądających na normalnych ludzi - chyba zbyt duzo przebywasz ze starszymi ludzmi i przesiakles konserwatyzmem. HALO! cpanie nie zalezy od tego czy wychowujesz sie w patologi , czy jednak matka Cie kocha. Wlasnie ludzie z normalnych rodzin najczesciej lubia zmieniac swa swiadomosc,bo ich na to stac i maja czas na to - w odroznieniu od ludzi ktorzy musza walczyc kazdego dnia o przetrwanie.
Czemu ogromna słabość występuje w młodych ludziach? - to nie jest slabosc, tylko chcec poznawania swiata, jak u kazdego. Tylko ze teraz granica wieku sie ciut obnizyla. Kazdy w mlodosci probowal "zakazanego owocu" jedni sprobowali i im sie nie spodobalo ,inni zas zostali przy ladnym drzewku z owocami... Normalny schemat zycia w spoleczenstwie.
Sam jestem w tym wieku i w****ia mnie jak wychodzą na przerwach na fajke przy okazji strasznie cfaniakując, czasem mnie kusi żeby sobie zapalić albo zajarać, ale mówie NIE, wezne sie za jakiś czas za siłke - skoro Cie kusi, to oznaczo ,ze nieswiadomie sam sobie odpowiedziales na wszystkie swoje pytania i wiesz juz co dzieciakami kieruje. Razi mnie gdy ktos krytykuje innych, sam nic nie robiac pozytywnego. Gdybys chodzil na ta silke to pol biedy, bo wtedy stalbys po drugiej stronie i zajmowal jakies stanowisko w tych kwestiach np. "jestem sportowcem, wiem ze uzywki szkodza i namawiam innych do zmienienia trybu zycia, bo to naprawde sie oplaca". Tymczasem Ty stoisz "in the middle of nowhere" i bluzgasz ludzi za zachowania ,ktorych sam jestes ciekaw, a co gorsza - nie wiesz nic na ich temat wiec nie masz prawa miec zdania!
Pozdrawiam i polecam czasami wsluchac sie w samego siebie, a odpowiedzi nasuna sie automatycznie

Always Hardcore!

PTL
 Wysłana - 20 grudzień 2005 01:56      [zgłoszenie naruszenia]

To całe ciulstwo i****stwo ( no może oprócz alko od czasu do czasu ) bierze coraz więcej osób

Hehe tak to jest gimnazjaliści przy komputerze. Wnioskuję, że palenie ziółka od czasu do czasu uważasz też za ciulstwo?? Ja wolę sobie zapalić z fajki wodnej, puścić muzę, usmiać się na amen ze znajomymi niż słaniać się na nogach, rzygać na lewo i prawo, nic nie pamiętać, robić gnój i prowokować bójki. Polskie społeczeństwo i komunistyczne zaleciałości: Chlać na umór. Alko jest ok. Ale balnt to zaraz narkomania. Ale się w****.łem tym postem

Tworzyć ten świat pełen zalet i wad...

TazManiaK
 Wysłana - 20 grudzień 2005 09:20      [zgłoszenie naruszenia]

bez sensu to mało powiedziane ;]

>>> Czas na zmiany mj mam nadzieje ze tylko mi sie bedziesz snic i dzieki za 5 wspanialych lat :) <<

Thamuz_
 Wysłana - 20 grudzień 2005 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

PTL wyluzyj - potrafisz to zrobic bez fajki wodnej?

Ambassador of the hell

PTL
 Wysłana - 20 grudzień 2005 13:15      [zgłoszenie naruszenia]

Thamuz_ : A wyobraź sobie, że potrafię. dżoj, wiadro, ewentualnie lufka szklana. I masz rację, może zbyt ostro się wypowiedziałem w poprzednim poście.

Tworzyć ten świat pełen zalet i wad...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Młodzież!

Strony: 1 2 3 4 5 6