FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 888 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
MARKETING, ZWIEKSZANIE SPRZEDAZY - SKAD WIEDZA? 
[powiadom znajomego]    
Autor "MARKETING, ZWIEKSZANIE SPRZEDAZY - SKAD WIEDZA?"   

Goral
 Wysłana - 12 grudzień 2005 01:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Potrzebuje jakis poradnikow/ksiazek/stron www itp. na ktorych znajde rozne porady jak zwiekszyc sprzedaz/obroty w handlu. Jak sobie radzic z klientami itp. Zawsze sie tym interesowalem, duzo wiedzy zdobylem sam, ale zawsze milo by bylo cos poczytac i podwyzszyc swoja wiedze. Licze na Wasza pomoc.

Pozdrawiam
GÓRAL

Moderator działu BOK 24 SFD: [http://www.sfd.pl/forum_138/] >>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na [http://www.pajacyk.pl] Dzięki
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. ODŻYWKI NAJLEPSZYCH FIRM: [SKLEP.SFD.PL]

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 12 grudzień 2005 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

P. Kotler:
- "Marketing" (najlepiej ta)
- "Philip Kotler odpowiada na pytania na temat marketingu"
- "Dziesięć śmiertelnych grzechów marketingu"
- "Marketing od A do Z"

Znawca -

Goral
 Wysłana - 13 grudzień 2005 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki wielkie Jakryc, SOGa lap

Nieraz na BBC leci taki program o menagerach korporacji produkujacej zabawki, jak dla mnie jest interesujacy - mozna zobaczyc jakie czynniki maja wplyw na sprzedaz i jakie sztuczki stosuja zeby wiecej sprzedac.

Czy w tych ksiazkach znajde informacje na temat prezentacji asortymentu w firmie, jak rozmawiac z klientem, jakie sztuczki stosowac?

Pozdrawiam
GÓRAL

Moderator działu BOK 24 SFD: [http://www.sfd.pl/forum_138/] >>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na [http://www.pajacyk.pl] Dzięki
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. ODŻYWKI NAJLEPSZYCH FIRM: [SKLEP.SFD.PL]

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 14 grudzień 2005 09:20      [zgłoszenie naruszenia]

o "sztuczkach" poszukaj w psychologii społecznej (np. "Wywieranie wpływu na ludzi" R. Cialdiniego).
jest też masa publikacji dot. reklamy i ekspozycji towarów.

poszukaj na gwp.pl

p.s.
nie należy zapominać też o public relations.

Zmieniony przez - jakryc w dniu 2005-12-14 09:27:28

Znawca -

Stanley86x
 Wysłana - 15 grudzień 2005 19:48       [zgłoszenie naruszenia]

Jestem obecnie w klasie czwartej (ostatniej) Technikum Ekonomicznego...
w poprzedniej klasie mieliśmy przedmiot marketing

MARKETING
wyd. Ekonomik
autor: Jacek Musiałkiewicz
podręcznik przeznaczony do Technikum Ekonomicznego i szkoły policealnej

za ocene podręczniku się nie zabieram... bo raczej "specjalizują" się w rachunkowości (księgowość)... i marketingu za bardzo nie lubiłem
ale mogę powiedzieć, że napisany jest w taki sposób, że jeżeli posiada się jakąś tam wiedzę z ekonomii, to język podręcznika jest zrozumiały

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

MARKETING, ZWIEKSZANIE SPRZEDAZY - SKAD WIEDZA?

Warto przeczytać: Stypendium socjalne a śiadczenia rodzinne | A więc jak to jest? Rasizm legalny? | Postępowanie komornicze | buty przez granice -podrobki | Potrzebuje pomocy w sprawie ekonomi i handlu.. | Dofinansowanie z UE | wezwanie na policje - niszczenie mienia | Chcę zostać POLICJANTEM! | import z chin | oszustwa podatkowe | jak przetransportować auto bez ważnego przeglądu? | Procenty | TELE2 - Co zrobić z tymi skur***? | odprawa posmiertna a fuzja dwuch firm | wypowiedzenie zmieniające w umowie o prace na czas określony | NIe oplacenie skladek ZUS | pieszczenie penisa po amfie | włosy łonowe | sprzedam maturę | Grejpfrut | długa rozłąka | otodom | polki w hustlerze | rodzaje ludzi | człowiek w skórze | gruby człowiek ukraina | człowiek ukraina | łukaszek | piechowiak | pasta | taki masaż | lampa solux | bezsenność | dyskryminacja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.