FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2486 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
MASAKRA - ZAłAMANIE;/// 
[powiadom znajomego]    
Autor "MASAKRA - ZAłAMANIE;///"   

schulz1989
 Wysłana - 23 marzec 2008 18:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Wiem ze to nie ten dział ale musze sie komus wygadac inaczej wypisac;)bo tutaj jest najwięcej czytających;// ale zaczeło mi sie wszystko walic dosłownie Walić w gruzzzz;(kłopoty z dziewczyną... kłopoty z praCą a niewspomne ze mam kredyt 6500 tys zł jestem straszony telefonicznie zaczyna mi brakować pieniedzy , pomalutku zaczynam doswiadczac jakie jest zycie naprawde mam dopiero 18 lat a juz mam takie problemy ale jedyny + jest taki je jutro ide do innej pracy ale na próbe i tez niewiem czy mnie przyjmą...... staram sie zeby wszystko było jak najlepiej znajduje czas dla dziewczyny najblizszych, modle sie do Boga o pomoc i cóz jescze sie niezałamałem jescze sie trzymam ale wczesniej miałem inaczej było lepiej a teraz staram sie od małego pracuje zarabiam sam na siebie a teraz dostaje kopa od zycia,,,,pomalu zaczyna do mnie dochodzic myśl ze "najlepiej jest miec wy***ane na coniektóre sprawy" ahhhhh wiem ze niemozecie mi nic pomóc ale równiez oszczędcie sobie gupkowatych komentarzy bo czuje sie jak zero, jak FRAJER czuje sie jak śmieć.........;;;((((((((((((

sexxxxxxxxx

hardkorus
 Wysłana - 23 marzec 2008 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

kazdy ma swoje upadki i wzloty. 6500 zł - uwierz mi to nie dużo..
Nie wydawaj na głupoty, tylko weź sie za siebie i powoli spłacaj
Niestety - życie jest coraz droższe, musisz być najlepszy i niestety tutaj zaczyna sie w wyścig szczurów, żeby do czegoś w życiu dojść..

fiend
 Wysłana - 23 marzec 2008 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

Tak w ogole to zauwazylem ze swieta sa czasem sprzyjajacym zalamaniom.

Niedobrze.

Od siebie, zycze duzo sily aby sprostac przeciwnosciom.

[http://www.crossfit.pl/]
zapraszam na moje www nt alternatywnego podejścia do ćwiczeń

Znawca -

zubek59
 Wysłana - 23 marzec 2008 19:19      [zgłoszenie naruszenia]

Współczuje Ci. Gdybym ja się wpakował z kredytem, wiem, że pomogliby mi rodzice. A Ty nic o ich pomocy nie wspominałeś. W każdym razie, nie daj się, na pewno coś wymyślisz (zawsze możesz coś sprzedać - jak masz coś do sprzedania, kupię):) Pzr:)

schulz1989
 Wysłana - 23 marzec 2008 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

tzn ja mieszkam z mama moi starzy sa po rozwodzie a mama by pomogła tylko niema sama kasy..... i mam dolineeeeeeee;/

sexxxxxxxxx

Godwill
 Wysłana - 23 marzec 2008 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

A jakim cudem w wieku 18 lat dostałeś kredyt?

:: Stay here and consider the future. Make sure I'm not in it, however. You won't enjoy seeing me again ::

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 23 marzec 2008 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

Kwota nie jest jakaś astonomiczna.
Przyłóż się do tej nwoej pracy to na pewno Cię zatrudnią.
Każdy ma momenty załamania, alw wtedy sobie przypomnij po co to robisz.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

diablo_bi
 Wysłana - 23 marzec 2008 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

uloz sobie w glowie jakis plan, co i jak Trzeba ochląnąc i przeanalizować wszystko. Pokolei sie za wszystko zabrac. Sam jak zaczynam myslec o wszsystkich problemach na raz to mnie przygniata.

Don't drive faster than your guardian angel can fly

hardkorus
 Wysłana - 23 marzec 2008 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

jaki masz typ pracy? fizyczna? i skad jestes? a ta kase rozumiem ze pozyczyles od kogos - ze Cie teraz straszy?

schulz1989
 Wysłana - 23 marzec 2008 20:02      [zgłoszenie naruszenia]

nie nie ja z zawodu jestem kucharzem i mam zawodówke skonczoną a kase mam z banku a strasza mnie z innego powodu bo wynikła kiedys niemiła sytuacja i kolesie sie sie odgrazaja ale ja mam na nich wy***ane

sexxxxxxxxx

bf_stan
 Wysłana - 23 marzec 2008 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

i dobrze robisz, bo gdyby mieli ci zaszkodzic to juz by dawno to zrobili
dobry masz wniosek, ze trzeba miec na niektore rzeczy wy***ane, ale mimo wszystko trzeba zawsze patrzec w przyszlosc zeby sie nie obudzic z reka w nocniku drugi raz

jak to mowili, ora et labora

aa i najwazniejsze: POWODZENIA

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

MASAKRA - ZAłAMANIE;///

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | thai mexican | thai | elo-elo | seks oralny | Wave23 | co to tablet | wywiad zorganizowany | audiobook | JURI | BIZNES | django | spodnie | sosik ruchal dominike | żelazo | mauamaja | celebrytki | wstawianie filmów youtube | main kampf | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.