FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 2695 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
MIΜ汎 jest prymitywna 
[powiadom znajomego]    
Autor "MIΜ汎 jest prymitywna"   

osso
 Wys豉na - 11 lipiec 2007 21:17        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

dla mnie milosc to nieporozumienie
milosc moim zdaniem to nic innego jak wyewoluowane obcowanie dw鏂h przedstawicieli tego samego gatunku
Jest to strasznie prymitywne bo wywodzi sie od praprzodk闚
sp鎩rzcie tylko:

zwierzeta dobieraj si w pary nie鈍iadomie,
kieruje nimi po膨danie

'MILO汎' wywodzi si z po膨dania dlatego tak瞠 jest prymitywna,
dlatego uwa瘸m, 瞠 jej obecno嗆 jest zb璠na i definitywnie trzeba j wykluczy ze schematu istoty poszukuj帷ej spe軟ienia w sferze inteligibilnej

chcesz kocha i by kochanym? - prosze bardzo! ALE w ten spos鏏 stajesz si cz窷ci ewolucji - bo to ona wykszta販i豉 w nas te wszystkie zale積o軼i- a staj帷 si jej cz窷ci - zatracasz w sobie cechy wyr騜niaj帷e nas od wszystkich innych gatunk闚

CZΜWIEK MA KONTROLE NAD PO砥DANIEM I JEJ POCHODN KT紑 ZWIEMY MIΜ列I
I dlatego powinni鄉y postara si stan望 ponad tym progiem, ktory zniewala nasze pojmowanie rzeczywisto軼i (za郵epiony milo軼i niewiele widzi poza ni)

nie krytykuj mi這軼i - ja j pot瘼iam!

NIECH 玆JE WOLNY UMYS!

PRAWDZIWIE WYZWOLONA JEDNOSTKA TO JEDNOSTKA NIEZALE烤A OD JARZMA METAEMPIRYCZNEGO PO砥DANIA BIOLOGICZNO-INTELIGIBILNYCH UWARUNKOWA!

Zmieniony przez - osso w dniu 2007-07-11 21:30:03

[img][img223.imageshack.us/img223/4989/9adc2b66942ff0dfbd1.gif[/img]]

VidaL
 Wys豉na - 11 lipiec 2007 21:31      [zg這szenie naruszenia]

Ja jako nie umiem kontrolowa swojego po膨dania

Sam napisa貫, 瞠 kieruje nami po膨danie, tak samo jak w 鈍iecie zwierz. Tak naprawd jeste鄉y zwierz皻ami i kieruj nami te same mechanizmy. Wyrzeczenie si tego jest wbrew naturze. Oczywi軼ie pewnie si komu mo瞠 to uda, ale w豉軼iwie po co

Ekspert -

zwierzuu
 Wys豉na - 11 lipiec 2007 21:35      [zg這szenie naruszenia]

Tak naprawd jeste鄉y zwierz皻ami

ja juz to dawno zauwazylem

I'm a wild fother mucker, motherfucker dig that!

[img223.imageshack.us/img223/2030/phot0032hw5.jpg] - prezent dla mnie od Madzi :-* %-)%-)%-)

osso
 Wys豉na - 11 lipiec 2007 21:35      [zg這szenie naruszenia]

po co?

czlowiek jako jedyny gatunek na tej planecie ma mozliwosc swiadomego kontrolwoania wlasnego ciala.
gdyby kolejny etap ewolucji przeprowadzony zosta w jego zg喚bienie, ludzko嗆 dokonalaby nieocenionego post瘼u kulturalno-rozwojowo-intelektualnego

Zmieniony przez - osso w dniu 2007-07-11 21:36:50

VidaL
 Wys豉na - 11 lipiec 2007 21:49      [zg這szenie naruszenia]

czlowiek jako jedyny gatunek na tej planecie ma mozliwosc swiadomego kontrolwoania wlasnego ciala.
gdyby kolejny etap ewolucji przeprowadzony zosta w jego zg喚bienie, ludzko嗆 dokonalaby nieocenionego post瘼u kulturalno-rozwojowo-intelektualnego

A mo瞠sz to jako bardziej spracyzowa. P鏦i co s to dla mnie puste frazesy. Post瘼 jaki, co on nam da, w jakim kierunku, co ma by nast瘼stwem tego

Ekspert -

ewab
 Wys豉na - 11 lipiec 2007 22:15      [zg這szenie naruszenia]

osso wida, ze straszny laik z ciebie...

wybacz..ale jak mo積a pomyli mi這嗆 z po膨daniem czy przywi您aniem...

nie b璠 tu cytowa filozof闚, bo prawie ka盥y pope軟i przynajmniej jaki esej traktuj帷y o mi這軼i...i wi瘯szo嗆 zgadza sie co do tego, 瞠 jest wiele rodzaj闚 mi這軼i... a to co nas odr騜nia w豉郾ie od zwierz徠 to umiejetno嗆 odcz闚ania i dzielenia si tak donios造m stanem emocjonalnym jakim jest mi這嗆!!!

Faktycznie po膨danie jest g喚boko zakorzenione w sferze naszych instynkt闚...zachowa stricte uwarunkowanych genetycznie...m闚i帷 jednak o mi這軼i, m闚imy o uczuciu ewoluuj帷ym ju w obr瑿ie naszej 鈍iadomej cz瘰ci psychiki, osobowo軼i...

mi這嗆 to tak skomplikowane uczucie - w豉軼iwe tylko nam ludziom i to ono (miedzy innymi) nas ucz這wiecza...

proponuj najpierw poczyta troche fachowej literatury a nie wysn闚a tezy nie poparte zadnymi dowodami...jak pisa vidal frazesy

B鏬 da - B鏬 wzi掖...a kto daje i odbiera...!

osso
 Wys豉na - 11 lipiec 2007 22:22      [zg這szenie naruszenia]

ewab, zalosne jest to co powiedziale(a)
uwa瘸sz ze to wspaniala rzecz ze masz swiadomosc doswiadczania tego? a niby zwierzeta nie maj tej swiadomosci? gdy taki piesek zapladnia swoj 'uliczn partnerk', robi to 鈍iadomie, w tym sensie, ze traktuje swoj powinno嗆 jako sw鎩 篡ciowy priorytet.
my roznimy sie tym, ze owym priorytetem jest- tak jak to pokazalas swiadomy ale inny czynnik - EGOIZM- tak! podoba ci sie to i tylko dlatego to praktykujesz, bo jest to przyjemne i wygodne, bo jest za***iscie etc. ale nie pomyslisz dlaczego nie praktykujesz w tak chwalebnej formie innych uwarunkowa, np wydalania ka逝 albo moczu - co do nich tez masz 鈍iadomo嗆! korzystaj z niej i delektuj si swymi fekaliami!
tego nie zrobisz!
nie jestem przeciwny przyjemnosci ale uwazam ze powinnismy by konsekwentni

P鏦i co s to dla mnie puste frazesy
no c騜
nie chodzi tu o sex, lecz o milosc jako poj璚ie metaempirycznej wi瞛i

Zmieniony przez - osso w dniu 2007-07-11 22:25:04

bf_stan
 Wys豉na - 11 lipiec 2007 22:25      [zg這szenie naruszenia]

Jest to strasznie prymitywne bo wywodzi sie od praprzodk闚
Uk豉d nerwowy cz這wieka rowniez rozwijal sie w drodze ewolucji. Czy z tego powodu mozemy go nadal nazywac prymitywnym?

'MILO汎' wywodzi si z po膨dania dlatego tak瞠 jest prymitywna,
Patrz wyzej. Jesli cos sie wywodzi z czegos, to znaczy ze zostalo prawdopodobnie udoskonalone. Nie mozna wiec juz mowic o prymitywnosci. Pozadanie jest zagadnieniem dosyc jednolitym, konkretnym i prostym i traktuje o popedach i pragnieniach ktore sa motorem danych zachowan czlowieka. Milosc jest natomiast czyms zlozonym, wieloplaszczyznowym, wrecz niedefiniowalnym. Ty wspomniales tutaj o sferze inteligibilnej. Uwazam, ze wlasnie milosc jest nieodlacznym skladnikiem poznania.

chcesz kocha i by kochanym? - prosze bardzo! ALE w ten spos鏏 stajesz si cz窷ci ewolucji
Zauwaz, ze my juz od etapu bruzdkowania jestesmy skazani na podporzadkowanie ewolucji. To jest jak wyzsza inteligencja, swoisty system operacyjny rzadzacy cala biosfera jak i poszczegolna - kazda najmniejsza jednosta, czyli rowniez czlowiekiem. Jestesmy wytworem ewolucji, wlasnie z tego powodu nie mozemy sie oddzielic od czegos, co nas stworzylo.

staj帷 si jej cz窷ci - zatracasz w sobie cechy wyr騜niaj帷e nas od wszystkich innych gatunk闚
Jak juz wspomnialem wyzej, my nie musimy sie stawac czescia ewolucji. My juz jestesmy czescia ewolucji. Wiem jednak o co Ci chodzilo, i zgadzam sie, ze zostalismy wyposazeni w umysl potrafiacy kontrolowac popedy - ale tylko CZESCIOWO! Dlaczego czujesz, ze sie zakochales? Bo dazysz do wymiany materialu genetycznego. Tak, to brzmi az zbyt prostolinijnie ale taki jest schemat. Pewnych schematow nie da sie obejsc. Moglbym podawac rozne przyklady, ale np. wezmy pod uwage instynkt samozachowawczy. Czy w sytuacji ogromnego napiecia nerwowego jestes w stanie do konca kontrolowac siebie? Jesli stresor jest zbyt mocny - odpowiedz brzmi: nie.

I dlatego powinni鄉y postara si stan望 ponad tym progiem, ktory zniewala nasze pojmowanie rzeczywisto軼i (za郵epiony milo軼i niewiele widzi poza ni)

W poprzednim "punkcie" probowalem udowodnic, ze jednak NIE MAMY kontroli nad pozadaniem. Byc moze wg Ciebie mamy, wiec prosze napisz w jaki sposob? Skoro milosc jak juz wspomniales wywodzi sie z pozadania, czyli bazuje na prostych odruchach i instynktach, to nie do konca potrafimy ja kontrolowac.
Czlowiek wychowujacy sie w normalnych warunkach jest "zdolny" zakochac sie w kims, a jak wiemy jest to proces niezalezny od naszej woli i jest to niekwestionowane. Powiedzmy, ze ten oto czlowiek sprobuje miec kontrole nad tym zauroczeniem, czyli moze umyslnie nie wykazywac zadnych reakcji zewnetrznych (np. dazenie do spotkan z ta osoba) typowych dla zakochania. Nie potrafi on natomiast zmienic tego, w co "wyposazyla" nas natura, czyli na przyklad poziomu fenyloetyloaminy czy dopaminy w organizmie. To one decyduja o takich a nie innych reakcjach i "dzieki" temu na przyklad osoba, w ktorej sie zakochamy moze nam sie snic po nocach lub bedziemy sie przylapywac, ze ciagle o niej myslimy.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

VidaL
 Wys豉na - 11 lipiec 2007 22:44      [zg這szenie naruszenia]

P鏦i co s to dla mnie puste frazesy
no c騜
nie chodzi tu o sex, lecz o milosc jako poj璚ie metaempirycznej wi瞛i

Nie twierdz i nie twierdzi貫m, 瞠 chodzi tu o seks. Szkoda, 瞠 nie odpowiedzia貫 na ani jedno moje pytanie...

Ekspert -

Burner
 Wys豉na - 11 lipiec 2007 22:55      [zg這szenie naruszenia]

Nie wiem o czym temat, sorry, ale tu wbije.

Dosta貫m dzisiaj kosza, takiego lajtowego, ale fakt jest faktem.
Troche chu**wo

Pozdrawiam serdecznie,
Konrad

:)

ewab
 Wys豉na - 11 lipiec 2007 22:57      [zg這szenie naruszenia]

osso..po prostu r璚e mi opad造

czytaj帷 twoje wypociny to si zastanawiam tyulko czy ty to serio piszesz czy najzwyczjniej dolewasz oliwy do ognia......

B鏬 da - B鏬 wzi掖...a kto daje i odbiera...!

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

MIΜ汎 jest prymitywna

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczyta: Jakie romantyczne piosenki na wiecz鏎? | Czy stres mo瞠 zniech璚i faceta do seksu? | Problem :( | Czy powinno si dawa w zwi您ku ultimatum ? | Ultimatum | podrywanie na baletach:) | Problem z niesmialoscia. | podczas calowania | Czy to zawsze wina facet闚? ehh... | No co za suka! | AH TE POLKI...;P | POWAZNY PROBLEM..... Prosze o wasze opinie.. | problemy z dziewczynami | Czy tak si w og鏊e da... | Dlaczego, no kurva dlaczego? | Co nale篡 robi w takiej sytuacji? Puka do drzwi czy nie? | ostatnia wieczerza | sex video | figurska ckm | nike acg | prezent dla kobiety | waluty | wied幟in 2 | warsaw | jakie cisnienie atmosferyczne bylo wczoraj | 16 letnia kole瘸nka | praca w kostnicy | przeszukanie | sz鏀ty zmys | warsaw shore | ekipa z warszawy | azymut | Ballada o cyckach | kole瘸nka w bikini | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.