FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10066 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
MIZOGINIA 
[powiadom znajomego]    
Autor "MIZOGINIA"   

HAILDEATH
 Wysłana - 20 październik 2010 11:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mizoginia - Mizoginia lub mizoginizm (grec. misos - nienawiść, gyne - kobieta) - nienawiść albo silne uprzedzenie w stosunku do płci żeńskiej.Mizoginia u mężczyzn wyraża się w tendencjach odrzucenia kobiet oraz irytacji z powodu ich obecności.Generalnie jest uważany za stosunek mężczyzny wobec kobiet, ale niewykluczona jest sytuacja, w której również kobieta może cechować się postawą mizoginistyczną.

Mizantrop-mizoginista - tak skorym się określić - gdyż odczuwając oczywistą(systematycznie wzrastającą) niechęć do homo sapiens, jako gatunku w ujęciu całościowym - kobiety mają u mnie pod tym względem zdecydowane pierwszeństwo. I było tak od zawsze. Nawet w tych niewinnych czasach, gdy wraz ze mną raczkowała moja świadomość seksualna, w czasach przedszkolnych, podświadomie unikałem kontaktu z dziewczynkami, co zresztą wtedy nie było niczym nadzwyczaj niepowszechnym. Nie było to także przejawem większej ekstrawagancji i zbytniego zdziczenia, w szkole podstawowej, czy gimnazjum, gdzie jak wiadomo chłopcy trzymają ze sobą, bardziej niż w piczkach, lubując się w chuligańskich wybrykach...Mocno przejrzysty i klarowny układ. Natomiast czasy liceum niosły wichry nagłych zmian, które zdmuchnęły ten pozornie stabilny konstrukt, niczym domek z kart. Czułem się jakbym przebywał w nieco innym teatrze, w zgoła odmiennym charakterze, z aktora - widzem się stawszy. Oczyma obserwatora pochłaniając rozgrywający się, patetyczny i *****sko przydługi spektakl, pod tytułem "Ali****a i czterdziestu rozc***ników", dogłębnie analizowałem każdy element owego, w poszukiwaniu wyższego estetyzmu, którego koniec końców nie dostrzegłem. A kiedy już opadła kurtyna poczułem obrzydzenie i wściekłość. Lichy banał, ot co. A grają to codziennie, w tym *******onym teatrze. Kiedy zaś obróciłem głowę na boki, rychło zdałem sobie sprawę, iż mam dość odmienne zdanie od reszty publiczności, albowiem ci klaskali i mlaskali w żywym podnieceniu, jakby sami chcieli spróbować swych sił na scenie. Zmieszany wybiegłem na zewnątrz...

Moja mizoginia nie stanowi wyrazu przelotnego młodzieńczego buntu, stanowi natomiast pewien element ogólnej filozofii życiowej. Element mało istotny(tak jak i same kobiety), ale jednak obecny i w pewnym sensie ją kształtujący... To niemal kliniczna, wbudowana w umysłowość (nie związana bynajmniej z odmienną orientacją seksualną)odraza do przebywania w towarzystwie tzw "płci pięknej", kontaktu na poziomie wzrokowym i werbalnym, a także odrzucenie archetypu kobiety jako rodzicielki(nienawiść do matki) i naturalnego celu osobnika męskiego, związanego z przekazaniem dalej materiału genetycznego. Nie występuje zatem potrzeba budowania jakichkolwiek bliższych(psychologicznych) relacji z kobietami, a często wręcz drażliwy staje się kontekst takich relacji(tzw związków) u osób trzecich.
Możliwe zachowania agresywne.

Czy są na tym forum jacyś mizoginiści?

INSOMNIA
 Wysłana - 20 październik 2010 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

Raczej znajdziesz tylko szowinistów - tak mi się wydaje.

A skąd się to u Ciebie wzięło w ogóle? Nie chce mi się wierzyć, że miałeś tak od zawsze. Nikt raczej nie jest od urodzenia przesiąknięty nienawiścią - takie coś się nabywa.

Przewidujesz w ogóle możliwość odbycia stosunku seksualnego z kobietą? Sugerujesz, że Twoja orientacja jest heteroseksualna - jak rozładowujesz napięcie seksualne? Co jest obiektem Twojego podniecenia?
Tak z ciekawości pytam

searme
 Wysłana - 20 październik 2010 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

Możliwe zachowania agresywne.

Tzn?...

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 20 październik 2010 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

Mizoginista nie odpowie kobiecie

searme
 Wysłana - 20 październik 2010 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

Ale ja mam silny pierwiastek męski

Zmieniony przez - searme w dniu 2010-10-20 12:57:35

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 20 październik 2010 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

A ja mam podobno silny pierwiastek damski - chyba autor to wyczuł i mi też nie odpisuje

Zresztą to mizantrop

searme
 Wysłana - 20 październik 2010 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie już monitor z obrzydzenia zapaskudził

Znawca -

ples
 Wysłana - 20 październik 2010 13:06      [zgłoszenie naruszenia]

a co z meskimi kobietami, ktore moga Cie autorze zdominowac?

dalbys sie zgwalcic kobiecie?

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 20 październik 2010 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

Swoją drogą tacy ludzie muszą mieć ciężko w życiu. Nie dziwne, że autor szuka innych mizoginistów.
A może szuka jakiejś mizoginistki...

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 20 październik 2010 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

Autorze, już sam sposób w jaki piszesz sprawia wrażenie, że masz problem ze swoją seksualnością. Jesteś na pewno człowiekiem bardzo wrażliwym, z mocnym, kobiecym pierwiastkiem.

Zastanawiałeś się z jakiego powodu tak nienawidzisz kobiet?

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

ziemon
LADY
 Wysłana - 20 październik 2010 13:36      [zgłoszenie naruszenia]

Element mało istotny(tak jak i same kobiety), ale jednak obecny i w pewnym sensie ją kształtujący... To niemal kliniczna, wbudowana w umysłowość (nie związana bynajmniej z odmienną orientacją seksualną)odraza do przebywania w towarzystwie tzw "płci pięknej", kontaktu na poziomie wzrokowym i werbalnym, a także odrzucenie archetypu kobiety jako rodzicielki(nienawiść do matki) i naturalnego celu osobnika męskiego, związanego z przekazaniem dalej materiału genetycznego. Nie występuje zatem potrzeba budowania jakichkolwiek bliższych(psychologicznych) relacji z kobietami, a często wręcz drażliwy staje się kontekst takich relacji(tzw związków) u osób trzecich.

dużo elementów problematycznych
moją uwagę zwróciło szczególnie "nienawiść do matki"
autorze - coś więcej?

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

MIZOGINIA

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Moja wiara... | Czy są w tym kraju ludzie niewierzący ?? | Mit pozytywnego myślenia | Zen | warsztaty | Prymicja- pomóżcie.. | Taoizm i konfucjanizm | Depresja | Wakacje z sektami :-) | Najjlepsze sposoby medytacji | czy to nie wspaniałe uczucie? | Co zrobić w sytuacji... | Obgadywanie | Figurki indyjskich bogów pijące mleko | czuje sie do dupy :( | Inteligencja Emocjonalna- Fragment Książki | Brzydota demokracji | cytrynówka | jesteś bogiem | hamskie | iwona scymalla | everr | moda damska | bieżnikowane | króciaki | lonerpl | dekoder | dvb | kobiety | buty trekingowe | chłopaki do wzięcia | chlopaki do wziecia | programista | Marekletra | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.