FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2345 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
MOŻE CUDZY PUNKT NA SPRAWĘ? Pomóżcie... 
[powiadom znajomego]    
Autor "MOŻE CUDZY PUNKT NA SPRAWĘ? Pomóżcie..."   

Evana
 Wysłana - 13 maj 2010 12:09      [zgłoszenie naruszenia]

Oni mają absolutną rację a moj facet odważył sie kiedyś tam mieć inne zdanie na jakiś prosty temat...

Wierzyć mi się nie chce, że u ludzi, którzy uważają się za inteligentnych odmienne zdanie stanowi aż taki problem. Musi być coś jeszcze. Chyba, że to odmienne zdanie było przedstawione w chamski, bezczelny sposób, bez okazania szacunku, mało tego tyczyło się bardzo poważnej kwestii, raczej jasno określonej przez etykę.

mmwrg

Mało rodziców grozi w ten sposób, albo jakikolwiek inny? A ilu z tych rodziców ową groźbę spełnia? Autorka niedawno stała się pełnoletnia. Mam Ci przypomnieć jakie macie zdanie o nastolatkach? Zwłaszcza tych, które uważają się za dojrzałe, bo skończyły 18? Może rodzice dostrzegają coś więcej i starają się ją ochornić. Metoda nie jest najlepsza, ale nie oni pierwsi po nią sięgają.

Zmieniony przez - Evana w dniu 2010-05-13 12:13:06

Ekspert -

Alkofather
 Wysłana - 13 maj 2010 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

Kemeso wyczerpał temat <yes>

Mitek jest dorosła ? spoko niech idzie do pracy, znajdzie kwadrat i zacznie żyć zobaczymy jak się rozwinie ta jej wielka miłość. ****a na wyrastało takich nieprzygotowanych do życia małolatów.

To fajne forum tylko ludzie na nim to kurwy.
[http://www.youtube.com/watch?v=HeaQzfE2kHw]
CWP!!

Znawca -

mitek168
 Wysłana - 13 maj 2010 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

Juz powiedzialem,mogliby ją wypierniczyc z domu gdyby robila Bóg wie co.
Ale zabraniac milosci?Bo facet ma swoje zdanie i nie chodzi pod dyktando jej rodzicow?
Widac autorka ulega rodzicom,jej facet sie nie daje,dlatego są do niego anty.
Autorka powinna ukladac sobie zycie z kim chce, a tacy starzy ktorzy wprowadzaja taki szantaz i na dodatek nie bedac jej prawdziwymi starymi,to dla mnie zje.bani ludzie.
bez odbioru.

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 13 maj 2010 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

Opiekuńczy, dojrzały i doświadczony przez życie, troche jak ja

ta, pewnie w Twoim wieku sami dojrzali i doświadczeni przez życie

co do reszty, to jedynie rozmowa z rodziną tak jak to evana napisała, nic więcej

baruch
 Wysłana - 13 maj 2010 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

Napisz coś o nim i o jego rodzinie, Autorko.

brak czasu

Ekspert -

jakastam
 Wysłana - 13 maj 2010 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

Ech... Sądzą co niektórzy, że uczyniłam nadużycie mówiąc, ze jestem doświadczona...:) no tak, macie rację, nastoltaki na forach zazyczaj sie za takie maja a pojecia o życiu nie mają...

Otóż wygląda to tak, że ja (niestety) ale mam.
Mój życiorys jest dość trudny. Ojciec tyran, alkoholik, rzezie w rodzinnym domu od kiedy pamietam. Mając 7 lat czesto decydowałam rano wychodząc ze szkoly "lepiej dzis nie pojde, może dziś ja oberwę zamiast mamy...". Wolałam nie wychodzić na dwór zeby "pilnować" sytuacji w domu. Trwało to do 10 roku zycia. Potem mama zmarła, ja zostałam z ojcem.. to tez nie były piekne lata. Po trzech trafiłam do rodziny zastępczej. I tak z nimi już jestem... prawie 6 rok. Zawsze najwyższe wyniki w szkołach, pedagodzy zawsze mówili "jeju jeju, w życiu byśmy nie pomyśleli że ona miała coś takiego w domu"...
No i nie chodzi mi teraz o użalanie sie jaka jestem biedna i ile to nie przeszlam, ale zwrócenie uwagi na to, że nie patrze na temat mojej milosci przez 14-letnie oczka ogłupionej dziewczynki... Prawda, że swoja milosc znalazłam w dość młodym wieku, bo juz 15 lat, ale to pewnie przez to ze bardzo potzrebowałam jakiegokolwiek prawdziwego wsparcia...
Ta rodzina tego nigdy nie dawała.
Mam co jesć, w co sie ubrac, z boku wygladamy fantastycznie- jak idealna rodzinka z zasadmi, uśmiechami, wychowaniem... taaa.
Ale tak naprawdę ja tu nie czuje sie dobrze. Moja pseudonowa mama, jest oschła. Czesto psychicznie mnie 'napastuje'. Wykorzystuje to ze czuje wobec nich wdziecznosc za to ze mnie wzieli... Nigdy nie pyskuje. Nigdy nie mowie co mi sie nie podoba. Ot, przypadlosc wynikajaca z sytuacji.
Ale wiem, że jaka zła by ta rodzina nie byla, to zawsze jest, rozumiecie?
Zła, ale jest. A facet może kiedyś sie wycofac...

A teraz odpowiadam. Jego rodzina?
Kurcze, nie myślcie, że jestesmy jak 2 patologie które ciągną do siebie:)
Mieszka sam z matką i 2 młodszymi siostrami od 10 lat mniej wiecej. Troche cieżko z kasa, dlatego szybko poszedl do pracy i zaczął dorabiac zeby jej pomagac. Troche nieciekawie jest tylko pod tym względem ze mamusia przyzwyczaila sie do dodatkowych funduszy, dali jej "palec, a ona chce reke"... Ogolnie jednak jest w porządku, prosta, zwyczajna kobita.

Jakie zastrzezenia maja do niego? Jak już mowilam, łatka została przyklejona juz od pierwszych spotkań. "zarozumialy i głupiomądry" bo mysli inaczej. Bo choc tłumaczyli mu jakąs prosta, błahą sprawe to nie chciał sie zgodzić i powiedziec "tak, tak macie racje". Zapomniałam go uprzedzić. Ze z nimi tak jest. Ze już lepiej jest sie zgodzic a i tak robic swoje niz powiedziec na glos ze mysli sie inaczej.
Tak wiec potem z biegiem czasu, doszukiwali sie tego czego chcieli. Bo jesli ktos CHCE, ogromnie CHCE znalezc w kims cos zlego to bedzie tak analizowal, tak drązył kazde slowo, tak przeinaczal ze osiagnie w koncu zamierzony efekt. I tak oni postepowali, 3 lata. Krytyując roznosci! zmiane szkoly, pracy (łatka:"nieodpowiedzialny", "kombinator Itd itd...

Rozumiecie mnie wiecej? Jesli jeszcze chcecie jakiegos nakreslenia to piszcie.
Kurcze jestem w szoku. Niektore wypowiedzi sa cholernie trafne.

Dzieki!

jakastam

Evana
 Wysłana - 13 maj 2010 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

A dlaczego się rozstaliście? Co bylo powodem?

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 13 maj 2010 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ech... Sądzą co niektórzy, że uczyniłam nadużycie mówiąc, ze jestem doświadczona...:) no tak, macie rację, nastoltaki na forach zazyczaj sie za takie maja a pojecia o życiu nie mają...

nie tylko ty miałaś lipe w domu wyobraź sobie i to wcale nie robi z ciebie dorosłej, doświadczonej osoby
gdybyś była taka na jaką chcesz sie tutaj kreować, to poradziłabyś sobie z tym problem bez pomocy ludzi z forum tak naprawdę
przerabiałem podobną sytuację i problem tkwił nie w dziwnych rodzicach, ale w pannie, która zawsze wygadana, przy rodzicach siedziała cicho, bo sie bała odezwać w sposób stanowczy i bronić swojego zdania

Zmieniony przez - q2w w dniu 2010-05-13 15:08:15

jakastam
 Wysłana - 13 maj 2010 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

Powodem rozstania, ktore trwalo bardzo krótko, bylo nieumiejetne radzenie sobie z emocjami. Mielismy malo czasu dla siebie, duzo na głowie, narastaly napiecia i nie zrozumienie, i taka chwila kiedy wszytsko chciałoby sie rzucic w cholerę.
No i rzucilismy. Niepotrzebnie.
Takie momenty trzeba przetrzymywac.
Teraz juz wiemy. I dobrze nam idzie.

Na nikogo sie nie kreuje;)
A forum moje pierwsze. Chciałam sprawdzic i dowiedziec sie
czy obcy ludzie potrafia pomoc.
Mysle ze posrednio tak. Poprzez takie obiektywne wypowiedzi. Niektóre naprawde buduja i utwierdzaja w przemysleniach.

jakastam

Evana
 Wysłana - 13 maj 2010 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

jakastam wyjścia masz takie:
1. olać chłopaka
2. olać rodziców
3. nie olewać chłopaka i przetrzymać rodziców
4. nie olewać chłopaka i okłamywać rodziców

Nie przyprowadzaj go może do domu pod ich obecność, zeby ich nie prowokować. Nie sądzę, by to był ten JEDYNY. Pójdziesz na studia, poznasz nowych ludzi. Wszystko może się zmienić. Zazwyczaj tak się dzieje. Poczekaj z konkretnym ruchem. Samo się rozwiąże.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

MOŻE CUDZY PUNKT NA SPRAWĘ? Pomóżcie...

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: | | Sranie | bmw e46 ile oleju do silnika | mamy kurwe | jelonek | brook | JVC | giżycko | dupa muchy | samosieja | zona dala sie wymacac | dj ryba | stodoły | stodole | damme van damme | mick jagger | stare zdjęcia rock | LPC | mi sie widzi taki Testo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.