FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2344 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
MOŻE CUDZY PUNKT NA SPRAWĘ? Pomóżcie... 
[powiadom znajomego]    
Autor "MOŻE CUDZY PUNKT NA SPRAWĘ? Pomóżcie..."   

Evana
 Wysłana - 14 maj 2010 12:42      [zgłoszenie naruszenia]

Może zostawić na razie wszystko tak, jak jest. Nie prowokować rodziców widokiem chłopaka i sprawdzić czy ich uczucie przetrwa studia. Sam wiesz, albo nie, co się dzieje na pierwszym roku. Możliwe, ze za kilka miesięcy nie będą już razem, bo ona pozna nowych ludzi i zakocha się w kimś innym. A stawiając teraz wszystko na ostrzu noża straci grunt pod nogami, który kilka lat temu odzyskała.

Ekspert -

mmwrg
 Wysłana - 14 maj 2010 13:06      [zgłoszenie naruszenia]

Jasne, ze moze. To wszystko musi byc przemyslane.
I nie mowie, zeby dla chlopaka poswiecac wszystko i wszystko ryzykowac.
Bardziej chodzi o rodzicow, bo co z tego ze pozna nowego chlopaka na studiach, jesli znow otrzyma ultimatum od nich jesli im sie nie spodoba.
Jesli ciezko wytrzymac z rodzicami to dobrze myslec o usamodzielnieniu sie jak najszybciej.

Znawca -

Evana
 Wysłana - 14 maj 2010 13:53      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie, że masz rację. Trzeba myśleć, żeby się usamodzielnić. Ale niech to będzie powolny proces, a nie szybka decyzja związana z tym jednym facetem. Poza tym nie ma co gdybać. Pytanie, co ma robić teraz? A moim zdaniem najlepsze jest nieprowokowanie i przetrzymanie. W takiej sytuacji nie ma dobrego wyjścia.

Ekspert -

jakastam
 Wysłana - 14 maj 2010 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

Evana...

Sprawa jest cieższa. Oni nie chcą powolnego procesu.
Mówią - nie i koniec.

Chciałabym studiować w innym miescie i sie wyniesc. Bardzo bym chciała bo w tym domu juz wysiadam psychicznie... Jest coraz gorzej.
Wczoraj kolejna awnantura trwajaca kilka godzin... Nikt ze mna nie rozmawia, traktują mnie jak obcą, są złosliwi...

Co do studiów- zasze byl problem. Nalegali abym studiowała w swoim miesice. Sa bardzo skompi... Nie dadza mi zadnych pieniedzy jak sie wyprowadze.

Ale myslałam ze moze dałabym rade. Mam troche pieniedzy z renty po mamie. Gdyby moj facet poszedl do pracy? Moze zarobilabym we wakacje zeby dokladac w razie ciezszych miesiecy. Jakas dorywcza praca... Myslicie ze to wypali?
Najgorsze ze nie bedzie juz powrotu do domu, nawet na weekendy...

jakastam

Evana
 Wysłana - 14 maj 2010 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

Może gdzieś praca na pełen etat i studia zaoczne + facet, który zarabia. Ale do tego dochodzi wynajem mieszkania, opłaty za to mieszkanie, wyżywienie, opłata za studia, - to nie są takie małe koszta. No i tracisz grunt pod nogami jak Cię facet oleje. Sama możesz nie dać rady. I co zrobisz?

Ekspert -

mitek168
 Wysłana - 14 maj 2010 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Bedzie Ci naprawde cięzko wyrobic na wszystko. Nie jest latwo znalesc prace a co dopiero niezle platna. A jesli zamieszkasz z facetem i okaze sie ze nie umiecie zyc na codzien ze soba?
Jestes w zaje biscie ciezkiej sytuacji.
Moze itnieje opcja zamieszkac u jakiejs ciotki itp? Przez wakacje musisz poszukac jakiejs pracy,chocby tylko po to by nie przebywac 24h na dobe z tymi świrami.

Znawca -

jakastam
 Wysłana - 14 maj 2010 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

...kurcze, dokładnie tak jak mowisz mitek.
Przez te 4 miesiące tutaj dostane na głowe.
Moja pseudo mama nie pracuje. Wciaz siedzi w domu. Od 20 lat, rozumiesz to? Jest tak zgorzkniała i zlośliwa ze to sie w głowie nie miesci...
Dogryza mi, albo ignoruje, nie odpowiada na pytania, kaze mi wyjsc z kuchni kiedy ona w niej jest... To sa niby drobne rzeczy ale to siada na głowe...
Wciaz probuje sobie zalatwic jeszcze pieniadze z opieki jako osoba z rodziny zastępczej, wciaz mysle jak tu zrobic zeby bylo ok... W domu jest coraz gorzej.

jakastam

P_an
 Wysłana - 16 maj 2010 15:39       [zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

MOŻE CUDZY PUNKT NA SPRAWĘ? Pomóżcie...

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Zła interpretacja z mojej strony? | Dylemat | celebrites | kaczor | sex gry dla par | jak przebudować drzwi w budynku | mystery | PAMIETNIK KRYŚKI | mokra | pewnego razu w rosji | playboy aneta zając | opowiadania erotyczne mlodsza siostra | garnitury | sex warszawa | fotki polskich amatorek | rudy lis showuptv | rudy lis łuków | rudy lis showup łuków | rudy lis showup łuków | E SIM | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.