FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14946 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
MONDEO ST220 3.0 V6 226KM 
[powiadom znajomego]    
Autor "MONDEO ST220 3.0 V6 226KM"   

rss20
 Wysłana - 3 sierpień 2012 11:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

ma ktoś takie auto? przymierzam sie do niego i wiem juz chyba wszystko co chciałem, ale nigdzie nie znalazlem jaka benzyne sie do niego leje - 95 czy 98? bylby sens przy tej mocy i pojemnosci lania do niego jakiejs vervy dynamica czy cos?

Batman..
 Wysłana - 3 sierpień 2012 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

3 razy robiłem do niego podejscie, tylko spalanie mnie odstraszalo jak widac skutecznie. Przyjacielu moj gazownik ma takowy sprzet zagazowany i leje do niego pb95.

Znawca -

Neo3
 Wysłana - 3 sierpień 2012 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

jest tam czujnik stuku wiec raczej mozna bez oporu lac i to i to

MotorSport Technology.

Specjalista -

rss20
 Wysłana - 4 sierpień 2012 02:19      [zgłoszenie naruszenia]

Batman czemu spalanie odstraszalo... przejzalem chyba cale autocentrum i wg opini wlascicieli auto pali od 9 przy bardzo spokojnej jezdzie przez ok 11 do 15 przy bardzo ostrej jezdzie..

a jak bedziesz przy okazji u tego gazownika to zapytaj jaka ma instalacje i jak sie sprawuje ;)) moze i do pracy chodze pieszo, ale i tak nabijam ok 500km miesiecznie.
narazie nie planuje gazowac go ale kto wie...

Neptas
 Wysłana - 6 sierpień 2012 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo grzałem się na takiego i nadal myślę czy by nie kupić Znajomy z siłki ma takiego - spalanie w mieście, a w zasadzie dojazdy z przedmieścia do pracy blisko centrum W-Wy (czyli trochę korków itd.), to okolice 18 litrów LPG W trasie zapyerdalając ok. 12 litrów, jadąc spokojnie do ok. 120km/h można zejść w okolicę dychy LPG sekwencja

Znawca -

rss20
 Wysłana - 8 grudzień 2012 09:33      [zgłoszenie naruszenia]

odświerzam temat - wiecie może jak wielkie jest "braterstwo" x-type i mondeo? coś poza silnikami i jakimiś elementami zawieszenia?

INSOMNIA
 Wysłana - 8 grudzień 2012 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

autocentrum... hyhy
chcialbym widziec to 9 w miescie przy spokojnej jezdzie

Tomafos
 Wysłana - 8 grudzień 2012 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

łatwowierni jak dzieci

autocentrum i spalanie.....

pewnie z 10l po mieście pali

Zmieniony przez - Tomafos w dniu 2012-12-08 14:29:47

Więc z punktu,mając na uwadze,
że ewentualna krytyka może być...tak musimy zrobić,żeby tej krytyki nie było..
tylko aplauz i zaakceptowanie....(..)

Neptas
 Wysłana - 8 grudzień 2012 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ostatnio gadałem z tym chłopaczyną ode mnie, co ma ST220 i w taką pogodę jak teraz spalanie LPG dobija do 20l/100km Oczywiście przy jeździe po mieście (W-Wa), a nie miasteczku. Cudów nie ma, swoje ten silnik musi wykotłować, szczególnie, że raczej wolno się tym nie jeździ

Znawca -

rss20
 Wysłana - 8 grudzień 2012 21:01       [zgłoszenie naruszenia]

jutro jade jedno ogladac to bede wiedzial z wlasnego doswiadczenia

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

MONDEO ST220 3.0 V6 226KM

Warto przeczytać: scigacz i neon | Problem immobilizer | gaz w toyocie? | Lancia Delta | Honda Civic 1.5 VTEC benzyna, 1998r. | Dobre auto do 36tyś PLN? | Wybór skutera? | Opel Corsa C - instrukcja użytkownika | Lista bezawaryjnosci samochodów. | wybor samochodu | Biegi Renault 19 | utrata prawka - prowokacja policji | Kupilem auto i co dalej??/ | Chrysler, Chevrolet.... | Golf II Gti 1.8 16 V nie wkręca sie na obroty czemu??? | Golf II Gti 1.8 16V | Simlock | samozatrudnienie | gta IV | namiot n6 | namiot wojskowy N6 | Mateusz Mijał Zabijasz mnie | przypał | Małgorzata Maier | kurtka m65 | monety | raz | pobić | guru | m jak miłość 1073 | seksuolog | Manipulowanie w związku | korpus odlewany | nie dziala predkosciomierz w 406 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.