FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 824 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
MS Project 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "MS Project"   

diango
 Wysłana - 1 czerwiec 2015 11:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Aktualnie staram siś stworzyć plan w MS Project. Problem pojawia się podczas wpisywania daty/długości trwania zadania.

Chcę zrobić plan przygotowania do wdrażania systemu (datą skończenia mojego planu ma być pierwszy dzień wdrożenia systemu) i teraz pojawia się pytanie.
Jak mam np zadanie A, ma być ono zrobione dwa tygodnie przed datą X, i będzie trwało 1h. Jak to ładnie pokazać na planie?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

MS Project

Warto przeczytać: Quickword w noki | Port nasłuchu dla BitComet | Specjalisci do łamania haseł systemowych!!!!!!!!!!!!!!! | Zestaw kina domowego do 1000zł | tv - szybko!!! | Antywirus | Java | Karate | Problem z Operą | Programy do przeróbki zdjęć | problem ram | problem z karta sieciowa i usb... | Telefon Internetowy | IP na blueconnect | Creative Zen Stone | Call of duty - zacinanie sie | ile lod w | wardęga | ziperon | repartycyjny | tamara fotki | cain demon | Krew Honor | Krew_Honor | suzuki gs550l | omamy2 | przedmiot w odbycie | ktoto | MASTURBACJA SZKODZI SPOŁECZNIE | candida | MASTURBACJA SZKODZI SPOŁECZNIE | teatr | ciekawostkawawa | tesknota | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.