FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 614 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Mały problem odnośnie kursu prawa jazdy - dwa ośrodki 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mały problem odnośnie kursu prawa jazdy - dwa ośrodki"   

virusT4
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 10:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam Szanownych Forumowiczy!
Mam do was pytanie o kurs prawa jazdy. Chciałem zapisać się do pewnego ośrodka ale dowiedziałem się, że robią tam tylko kat. B. Ja chciałbym zdążyć przed planowanymi od września zmianami zrobić jeszcze kategorie A. Powiedzieli mi, że mogę kat A zrobić w innym ośrodku. I tu pojawia się moje pytanie - jak takie coś wygląda (tj. robienie kursu w dwóch ośrodkach naraz)? Czy na te wykłady chodzę do obu ośrodków? Egzamin główny odbywa się w jednym ośrodku? Może ktoś był w takiej sytuacji i mógłby podzielić się informacjami?
Z góry dzięki.

nowy182
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 10:47      [zgłoszenie naruszenia]

sorki nie pomogę ale zapytam o te zmiany ??

p.picollo
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

to poszukaj takiego osrodka gdzie jest i A i B

Zapraszam do zakupu artykułów z branży dziecięcej... Wózki, foteliki, krzesełka, akcesoria

kreatyniaż
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

często sie reklamują,że na A i B jednocześnie są nawet zniżki duże

Chcesz to banuj

virusT4
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 12:02      [zgłoszenie naruszenia]

Co do wprowadzanych zmian to nie jestem osobą kompetentną aby udzielać takich informacji ale słyszałem, że kurs ma być droższy no i te dyskutowane już jakiś czas prawo jazdy kat A od 24 lat (?).
Czy mógłby mi ktoś w skrócie opisać jak wygląda kurs na motocykl?

Goliat90
 Wysłana - 5 kwiecień 2010 11:12       [zgłoszenie naruszenia]

Znajdź ośrodek w którym robią obie kategorie. Taniej Cie to wyjdzie bo bedziesz miał zniżkę. Jeśli Ci sie tak owego nie uda. To możesz robić w dwóch. Co do wykładów to wykładny na kat B i A są te same. Nie ma żadnej różnicy w przepisach. Egzaminem tego bym nie nazwał ponieważ po kursie masz test który zdajesz dowolną ilość razy (do póki nie bedziesz miał zaliczone, nie jest to tak jak na egzaminie państwowym) i w tedy Ci wydaja papierki i idziesz sobie załatwiać do WORDU.

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Mały problem odnośnie kursu prawa jazdy - dwa ośrodki

Warto przeczytać: ATV na wyspach | Złomowanie / wyrejestrowanie pojazdu | OGar | dolewka półsyntetyka do syntetyka - Focus 1.6 | mz etz 150 nie wchodzi na obroty | Miernik grubość lakieru | Ile km? | grajek z mp3 | wymiana odbojników amorka tylnego w golfie IV | Audi 3.2 FSI - opinie | spalanie. | Automat DSG | Samochody z naklejką | język kierowców | nowa opona | eskort 1992 | co ubrać | alkohol w moczu | depo provera | chlamydia | opowiadania erotyczne rodzina | pdfxmlsig jakim sposobem to otworzyc | sex bez zobowiązań | hermes voyage | Jak wybieramy | picasso | dodawanie zdjęć | jak dodać zdjęcie | szef magnat | zwyczaje bogatych | dwa fronty | trzyma penisa | ali | jak sprawic | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.