FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 903 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Mały problem z CC 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mały problem z CC"   

ZIELIN5
 Wysłana - 13 styczeń 2010 17:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć,

mam mały problem z moim rumakiem

Odebrałem od mechanika, zalałem 20 litrów i spaliłem to w ciągu ~80km.

Dzisiaj zauważyłem, że pod macha mam jakiś luźny węzyk, który wychodzi z gaźnika.

Na zdjęciu zaznaczone skąd idzie. Ktoś może sprawdzić u siebie w cieniasie gdzie to powinno być? Dodam, że jak dmucham w węzyk to auto gaśnie.

edit: wieksze zdjecie [pl.tinypic.com/r/34r848l/6]

Zmieniony przez - ZIELIN5 w dniu 2010-01-13 17:54:45

Zmieniony przez - ZIELIN5 w dniu 2010-01-13 17:55:44

fitnessstore.pl

p.picollo
 Wysłana - 13 styczeń 2010 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

Nie znam sie ale, moze to powrót nadmiaru paliwa do baku, tylko nie wiem czy gaźniki tak mają.

Zapraszam do zakupu artykułów z branży dziecięcej... Wózki, foteliki, krzesełka, akcesoria

Termitek
Little boy
 Wysłana - 13 styczeń 2010 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

ty nie masz tam gaznika tylko masz monowtrysk ktory ci sie zwalil, nowy kosztuje ok 50zl odkrecisz ta kopulke wywalisz srodek, wstawisz nowy i bedzie smigac. MIalem taki samo problem w uniaku z takim samym silnikiem zarl mi ponad 20L na 100 wtrysk zle dozowal paliwo i go zalewalo. Jak dasz na przepustnicy do konca to powinnien zaczac sie ostro dlawic w polowie obrotow

...

cebulakBAN
 Wysłana - 13 styczeń 2010 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

a to napewno jest gaźnik?

bo mi to wyglada na monowtrysk
niewiem jak cieniasy mialy.

ale jesli to monowtrysk to pewnie wężyk od map sensora, jesli tak to powinien isc do kolektora ssacego

patrz w lusterka, cebule są wszędzie

Termitek
Little boy
 Wysłana - 13 styczeń 2010 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

o wlasnie, wezyk za ta kopulka masz taka dziurke gdzie ten wezyk wkladasz, przynajmniej tak pamietam, bo uniaka juz dobre 2 lata nie mam

...

ZIELIN5
 Wysłana - 13 styczeń 2010 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

monowtrysk kurva co to%)

no jest tam dziura w kolektorze, ale ten wężyk ledwo tam sięga %)

z czesciami nie jest taka prosta sprawa to bo CC wersja angielska a tutaj filtr oleju kosztuje prawie 30ł a cale auto na zlomie warte max 50

ten wezyk wchodzi bezposrednio w kolektor czy jest jakas przejsciówka? Sprobuje z tym najpierw zadziałać.

sogi komu wejda;)

Zmieniony przez - ZIELIN5 w dniu 2010-01-13 20:43:23

fitnessstore.pl

cebulakBAN
 Wysłana - 13 styczeń 2010 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

wężyk wchodzi bezposrednio w kolektor.

na odpalonym silniku i na wolnych obrotach powinno zasysać powietrze tym otworem w kolektorze dolotowym, zaloz tez wezyk, moze biegnął inna droga tak ze starczylo go.

a pozniej zrob traske jakies 20km z stala predkoscia kolo 80kmh i zobacz czy nie masz okopconych swiec , jak bedziesz mial wlasciwego koloru czyli brazowe albo bezowe lub biale to jest wszystko ok.
jak czarne to szukaj usterki gdzie indziej, moze sonda lambda?

ZIELIN5
 Wysłana - 13 styczeń 2010 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki, jutro sie pobawie ;)

fitnessstore.pl

Thomy
 Wysłana - 13 styczeń 2010 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

Panowie to wężyk podciśnieniowy który steruje kątem wyprzedzenia zapłonu jest przymocowany za gażnikiem

cebulakBAN
 Wysłana - 14 styczeń 2010 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

Thomy przecież już to napisałem hehe

ZIELIN5
 Wysłana - 14 styczeń 2010 16:21       [zgłoszenie naruszenia]

Panowie pojawił się kolejny problem za mocno szarpnąłem ten wężyk i urwał się od części którą zaznaczyłem kółkiem. Powiedzcie jak to się nazywa, bo musze zamówić

ok już wiem co to

Zmieniony przez - ZIELIN5 w dniu 2010-01-14 16:22:13

Zmieniony przez - ZIELIN5 w dniu 2010-01-14 16:30:13

fitnessstore.pl

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Mały problem z CC

Warto przeczytać: amortyzatory | pomocy ! szybka sprawa WYPOWIEDZENIE UMOWY 30 dniowe OC | jak sie nazywa ta czesc | Brak jednego elemntu w hamulcach | Kierownica po ktorej stronie | Tak sie sprzedaje samochody w Polsce | Volkswagen Golf III CL | pytanie samochody USA | Mocne wibracje przy jeździe w korkach + bonus | Pierwsza rejestracja w kraju-bede miał problem czy tylko panikuje??? | Coś na początek | słaba widoczność przez szybę | Neo3 - ban na dział ! | ladowanie akumulatora | Auto na początek | e92 M3 | KSM | wycieczka | dragons den | podpierak | grawer | rozqurwiciel | AdolfiQ | nudist | rkr | pomysA, na zmiane | japonki | xtrasize | lee knox | powiekszanie penisa | pamiętniki z wakacji | grafik | jak zamie?cic film z youtube | zycie w jaskini | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.