FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1330 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Magisterka, PW 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Magisterka, PW"   

tomik2
 Wysłana - 5 marzec 2016 11:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zastanawiam się nad wyborem specjalności na magisterce.
Mam inżyniera z instalacji i urządzeń sanitarnych ale bardziej ciągnie mnie w kierunku gospodarowania odpadami ew. ochrona wód.
Uczelnia: Polibuda Warszawska
Czy jest tu ktoś po tym, w trakcie lub po prostu ktoś, kto ma coś do powiedzenia w tym temacie?
Pytam bo kanaliza bądź też ogrzewnictwo nie za bardzo mnie rajcuje a te w/w interesują mnie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Magisterka, PW

Warto przeczytać: rekrutacja na studia... | Jak zmotywować się do nauki...? | Przeniesienie z jednej uczelni do drugiej? Możliwe? | PRACA W SZPITALU | Rekordowy czas nauki-potrzebuje info | Szkoła policyjna | wszystkie kierunki studiów | Jakich znacie rekordzistów? | Co zrobić aby sie dostać | VI LO Bydgoszcz | Gdzie można zacząć sie uczyć od drugiego semestru | Szukam: sprawdzonych szkół w Wawie, gdzie można zostać technikiem bhp lub innym | Uczucie źle dobranego kierunku? | Gdzie po gimnazjum ?? PILNE | AE w Katowicach - promotor/help? | Straż graniczna | rotkiel | six feet | zostaA"my przyjaciA3A,mi | motyw A]mierci w literaturze | test sprawnościowy | test sprawnosciowy | nakładka na penisa | nakładka | aplikacja komornicza | ponczochy | ponczoch | przedstawiciel handlowy | wwwshowuptvzmyslowasunia | agh | poznam chlopaka | skracanie napletka | napletek | caligula | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.