FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1038 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Magisterka, PW 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Magisterka, PW"   

tomik2
 Wysłana - 5 marzec 2016 11:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zastanawiam się nad wyborem specjalności na magisterce.
Mam inżyniera z instalacji i urządzeń sanitarnych ale bardziej ciągnie mnie w kierunku gospodarowania odpadami ew. ochrona wód.
Uczelnia: Polibuda Warszawska
Czy jest tu ktoś po tym, w trakcie lub po prostu ktoś, kto ma coś do powiedzenia w tym temacie?
Pytam bo kanaliza bądź też ogrzewnictwo nie za bardzo mnie rajcuje a te w/w interesują mnie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Magisterka, PW

Warto przeczytać: Czy wyniki matury przychodzą także do szkoły ? | Komunikacja społeczna | AiR | Przyjecie do liceum. | Jaki kierunek studiów wybrać? Vademecum | WSTI na Pawiej w Warszawie | WKU - studia zaoczne | Jakie studia? | Cel klasy informatycznej | Dyplom inż. | Zachowanie naganne, a przejscie klasy | kiedy poczatek? | Z technikum do liceum - runda 3 %) | Minimalne wymagania | Liceum, technikum, logistyka i inne problemy :) | pytanko ? | afera kremusiowa | paragraf 6 | bezrobocie | petite video 123 xxx | petite video tokyo xxx | petite video tylko xxx | karma | prawo karmy | karmy | petite video tokyo xxx | pierwszy raz z dziewczyna | asics | Audi c5 | petite video 123 xxx | aszy | mercurial | białoruś | counter | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.