FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1107 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Magisterka, PW 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Magisterka, PW"   

tomik2
 Wysłana - 5 marzec 2016 11:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zastanawiam się nad wyborem specjalności na magisterce.
Mam inżyniera z instalacji i urządzeń sanitarnych ale bardziej ciągnie mnie w kierunku gospodarowania odpadami ew. ochrona wód.
Uczelnia: Polibuda Warszawska
Czy jest tu ktoś po tym, w trakcie lub po prostu ktoś, kto ma coś do powiedzenia w tym temacie?
Pytam bo kanaliza bądź też ogrzewnictwo nie za bardzo mnie rajcuje a te w/w interesują mnie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Magisterka, PW

Warto przeczytać: studia mikrobiologii | co studiowac zeby dobrze zarabiac za granica | Politechnika Wrocławska - rekrutacja | nieudało sie | matura polski | uczelnia prywatna krakow | Do kiedy rekrutacja ? | Bezpieczeństwo wewnętrzne/narodowe wtf? | Opłaty studiów | POLITECHNIKA KRK, WAZNE PYTANIE!! | inzynieria bezpieczeństwa | matura 2010 | UWM Olsztyn | PPT infa/SKP | Szkoła | Egazmin - licencjat | dwie laski w ckm | dwie w ckm | dwie w ckm | browiec666 | narkotyki | metanadren- | małpa | gwałt | agencja | cornrows | rozwód | installC | życzenia | pirat | źle uwodzona | życzenia swiateczne | fear | greru | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.