FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1559 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Malowanie auta, a wpis w dowodzie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Malowanie auta, a wpis w dowodzie"   

audi80gliw
 Wysłana - 27 grudzień 2009 12:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, pytanko mam poniewaz chce kupic auto srebrne i przydalaby mu sie kosmetyka, z racji tego ze ja lubie biale lub czarne chce go malnac, moje pytanie co trzeba zalatwiac?moge np kupic to auto pomalowac go, i podczas rejestracjii na siebie wpisac ze ma juz np czarny ? mimo ze w starym dowodzie bedzie ze srebrny?

pitbull91
 Wysłana - 27 grudzień 2009 12:42      [zgłoszenie naruszenia]

W nowych dowodach nie ma koloru
ja z białego przemalowałem na czarny i nikt się nie czepiał

audi80gliw
 Wysłana - 27 grudzień 2009 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma? to nawet nie zauwazylem;d bo jak w kwietniu skladalem o rejestracje to musialem wpisac kolor auta

piotr3
 Wysłana - 27 grudzień 2009 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

w dowodzie niema ale przy rejestracji samochodu w urzędzie jest taka rubryka z tego co pamiętam i chyba trzeba zgłosić bo przy kontroli jak sprawdzają samochód to czasem przez radio sie ptają o kolor

Znawca -

audi80gliw
 Wysłana - 27 grudzień 2009 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

wiec tak kupie go jako srebrnego, malne se na czarno, i przy rejestrowaniu (daja taki arkusz do wypisania) wpisze kolor czarny i tyle? czy musze dodatkowo cos pisac ze samochod zostal przemalowany ze srebrnego na czarny?

piotr3
 Wysłana - 27 grudzień 2009 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

no ale na tych papierach które bedziesz składał przy rejestraci tez jest chyba kolor gdzies napisany, skoro jest w rybryce do wypełnienia to i w jakims dokumencie bedzie bo raczej tam niema okienek takich zeby sobie z glowy wymyslec

Znawca -

Pan_kracy
 Wysłana - 28 grudzień 2009 00:01      [zgłoszenie naruszenia]

ej a moze poprostu kup czarne auto ?

iLight
świetlisty
 Wysłana - 28 grudzień 2009 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

Z numeru VIN odczytuje się chyba kolor.

audi80gliw
 Wysłana - 28 grudzień 2009 09:15       [zgłoszenie naruszenia]

no najprosciej kupic czarne ale moge okazyjnie kupic fajna furkee z zadko spotykanym silnikiem za ciekawe pieniadze

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Malowanie auta, a wpis w dowodzie

Warto przeczytać: Rozliczenia z podatku | Od jakiej kwoty przedsiębiorstwa państwowe muszą oglaszać przetarg ? | ulokowanie pieniedzy | Ściąganie towaru z Azji - koszta, pozwolenia i podobne pytania. | Prawa autorskie - skanowanie, kopiowanie... | Bójka | Kupno działki | Stawka za użytkowanie prywatnego auta w firmie. | Zapłacić allegro czy Intrum Iustitia | Montaż okien niezgodnych z umową | Pytanie o alimenty - jednorazowa zaplata | Mandat. | Okres wypowiedzenia a odprawa. | reklamacja - zwrot pieniedzy | Mandat po terminie | Spowodowanie kolizji przez nieletniego bez uprawnien. | grzybki | linsday lohan | na sex foto | beach party | sub | bogato | ginekomastia | serce z uśmiechem | kino domowe wieza | basia | biceps | ile mam w biceps | czapkowanie | Shannen Doherty | vauxhall | mb1100 katalog | handel organami | fabryka krowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.