FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 29683 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Mam 21 lat a jeszcze nigdy nie kochałem sie z dziewczyną :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mam 21 lat a jeszcze nigdy nie kochałem sie z dziewczyną :("   

RzEzNiKoZ
 Wysłana - 12 październik 2007 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

ehh co za prowokacja

Swoja droga, wszystkim, mlodym, ciut niesmialym, o jako takim wygladzie i ciut wiekszej niz srednia inteligencji polecam neta...
Ahh te wspaniale mezatki po 30tce

Ja tam zamoczylem 1-szy raz wlasnie dziki wizycie na interia chat. Ona 31, ja 19, mieszkala jakies 500m ode mnie...ehhh wspomnienia

Zmieniony przez - RzEzNiKoZ w dniu 2007-10-12 10:43:26

Eska
 Wysłana - 12 październik 2007 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

mieszkala jakies 500m

No ta nie ma to jak dymac sie z siasiadka... A co na to sasiad

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 12 październik 2007 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

No ta nie ma to jak dymac sie z siasiadka... A co na to sasiad

jesli sasiadka byla tak wyposzczona ze poleciala na gowniarskie mieso to nie ma sasiada

Zmieniony przez - MKD w dniu 2007-10-12 14:33:41

chemistry
 Wysłana - 13 październik 2007 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

Przykro mi sie robi az jak slucham takie opowiastki boje sie ze za kilkanascie lat moja zona tezs bedzie polowe osiedla rozprawiczala (poznanych przez neta)

oziboy
 Wysłana - 14 październik 2007 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

jak czytam o takich ludziach, to zaczynam rozumieć jakie ja miałem szczęście, że jeszcze w gimnazjum 2 laski zmieniły mnie o 180 stopni. Też byłem taką ciotą kiedyś...

Mężczyźni nie uwierzą, kobiety będą zaprzeczać.

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 14 październik 2007 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

jak czytam o takich ludziach, to zaczynam rozumieć jakie ja miałem szczęście, że jeszcze w gimnazjum 2 laski zmieniły mnie o 180 stopni. Też byłem taką ciotą kiedyś...

a myślisz że teraz nie jesteś
co w Twoim życiu zmieniło to że się kochałeś ?? - sory ruchałeś
jeżeli człowiek na swoją dorosłość patrzy przez pryzmat seksu to gratuluje dojrzałości

niektórzy w wieku 13lat już ruchali i co w związku z powyzszym
czy myślisz że to był seks ??
i wszystko co z nim jest wspólnego, nieprzerwane dawanie przyjemości sobie i partnerce wielka rozkosz jaka gości przy zbliżeniu itd itd

NIE

bo robi to jak maszyna 5 razy zamoczy i sie spuszcza bez większego sensu
i juz jest git
gówno nie git
zrobił to samo co psy

Zmieniony przez - Maciej_TBS w dniu 2007-10-14 15:54:38

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

wdr21
 Wysłana - 16 październik 2008 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

Czesc ludzie !!!!

Na pozcatek trafilem na ten temat..przegladajac google :D otoz co u mnie.. doladnie 15 dni po napisaniu tego posta poznalem panne, przez jedno forum, byla z miejscowosci 250 km dalej ode mnie ale spotykalismy sie przez 8 miesiecy. Bardzo ja kochalem, oczywiscie seks byl tez. i wiecie co..seks jest chyba troche przereklamowany a napewno 1szy raz.. ostatni raz ruchałem 6 pazdziernika 2007.. bo nistety ale panna 2 razy zdradzila mnie z sasiadem moim najlepszym kumplem.. dokladnie rok temu sie rozstalismy..... dlugo sie po tym zbieralem.. poznalem kilka lasek ale jakos z zadna nic nie wyszlo poznajdowaly se facetow...jedynie przetrwala taka przyjazn z taka jedna 250 km tez ode mnie ale w innym kierunku z z tego samego forum :D może kiedys mi z nia wyjdzie cos, poki com to moja najlpesza przyjaciolka widzielismy sie 3 razy kupe rozmow na gg ...ale pewnie na przyjazni sie zakonczy :(
I tak oto znw znalazlem sie w punkcie wyjscia, w milosc nie wierze..w to ze spotkam nastepna milosc to juz wogole bo naprawde poznalm chyba z 10 lasek po roztaniu z byla ..z neta, spotkania byly i lipa, porazka, na imprezach nie bywam poki co za czesto czasu brak :( ....ale za to snie osttanio o zonie kolegi...rosjanka jest , mam 22 lata czyli w moim wieku, angielskiego mnie uczy.... ale coz.. nie jestem taki jak moj przyjaciel nie odbijam codzych kobiet.....osttanio troche podrozowalem po wschodzie, litwa lotwa, ukraina , niedlugo znow jade na litwe.. i naprawde tam sa ladnijsze kobiety niz w polsce, co do mojej bylej, szalu nie bylo ale mila ladne oczy i duze piersi...

leonsocio
 Wysłana - 16 październik 2008 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

Popieram Macieja, są w życiu ważniejsze sprawy niż bzyknięcie dziewczyny po raz pierwszy, owszem, jest to rónież ważny aspekt w życiu każdego człowieka, ale nie mozna patrzeć tylko i wyłącznie przez pryzmat tego czy ktoś "zamoczył" czy nie

Pavku
 Wysłana - 7 listopad 2008 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam 25lat i tez jeszcze tego nie robiłem i co z tego ? NIC

Sonrisa
 Wysłana - 8 listopad 2008 00:26      [zgłoszenie naruszenia]

uuu

Gimme fuel. Gimme fire. Gimme that which I desire ^^

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia