FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 29764 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Mam 21 lat a jeszcze nigdy nie kochałem sie z dziewczyną :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mam 21 lat a jeszcze nigdy nie kochałem sie z dziewczyną :("   

Imperiall
 Wysłana - 2 luty 2007 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

jak baksiu

koza, jak mawial sw.Lukasz "reka*****a nie oszukasz"

Znawca -

searme
 Wysłana - 2 luty 2007 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

Eeee,z wojska by taki niewinny nie wyszedł, w końcu od czego są koszarówki

A w czym jest lepsza dziwka za kasę od darmowej z disco?Niegospodarny jesteś...Chociaż z drugiej strony płacisz i wymagasz Tylko mozesz przy okazji parę syfów podłapać

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 2 luty 2007 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

searme mi raczej chodzilo o powiazanie z dowcipem

40% mezczyzn w Polsce pierwszy stosunek odbylo pod prysznicem
reszta nie byla w wojsku

8koza8
 Wysłana - 2 luty 2007 17:21      [zgłoszenie naruszenia]

Imperiall-święta prawda,ale jeszcze dałem mu inny sposób
Moim skromnym zdaniem to niech idzie do burdelu niech powie w czym sprawa i niech się nie zdziwi jak po paru sekundach jak mu ciśnienie pójdzie w małym to dziwkę rozsadzi

I otworzyły się Bramy Valhalli i stanął on jak bohater...bo nim jest:(

Yarekbboy
 Wysłana - 2 luty 2007 17:21      [zgłoszenie naruszenia]

"Mam 21 lat a jeszcze nigdy nie kochałem sie z dziewczyną :( " - no i kogo to obchodzi? a co to wyścig?

Specjalista -

reader
 Wysłana - 2 luty 2007 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

baksiu - myślę, że woli płatna bo nie będzie jej musiał poderwać a z tą na dysce to mógłby mieć problem

a tak w ogóle autorze to nie masz innych zmartwień?!?

Zmieniony przez - reader w dniu 2007-02-02 17:25:36

8koza8
 Wysłana - 2 luty 2007 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie nie ma ale jak zarucha to będzie miał następne zmartwienie:dlaczego tak szybko dochodzę HELP ME?!!?

I otworzyły się Bramy Valhalli i stanął on jak bohater...bo nim jest:(

VidaL
 Wysłana - 2 luty 2007 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

wjednej zakochałem ale mnie oszukała perfidnie..

Nie Ty pierwszy i nie ostatni. Każdy dostał lub dostanie kopa od jakiejś panny.

jestem załamany..21 lat i nic..a nie umiem jakos podejsc do panny na dysce i powiedziec ,,siema chcesz sie ruchać''

Wbrew pozorom mało ludzi tak potrafi. Panien na szybkie oranie na dicho nie wyrywa się na takie teksty.

Jadąc dalej powinieneś wziąć sobie wylać wiadro zimnej wody na głowę. Seks to nie wyścigi, to raz. Dwa, znam pełno ludzi, w Twoim wieku, którzy też sobie nie zaruchali. I nie są jacyś niepełnosprytni czy coś i nie postrzegają tego w taki sposób jak Ty. Jak się jest samemu, nie ma się stałej partnerki, to ciężko o seks. Dyskotekowym wyrywaczem nie zostaniesz będąc prawikiem. Zamiast się tak nastawiać, to poszukaj sobie panny, a nie myśl kryteriami, żeby zaruchać. Chcesz iść na dziwki, to idź, tylko czym różni się dziwka od panny w dysce Jeszcze musisz płacić, a i tak prawdopodobnie będzie bardziej wyruchana od jakiejkolwiek panny z dyski. Jak dla mnie to nie jest powód, żeby sobie w łeb strzelać. Co innego jakbyś nigdy nie mógł zaruchać, bo nie miałbyś ptaka, a nie takie sztuczne problemy.

Zmieniony przez - VidaL w dniu 2007-02-02 17:35:27

Ekspert -

wdr21
 Wysłana - 2 luty 2007 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

Niby zaczynam coś krecic z taką jedna panna..śliczna i troszke doswiadczona, 3 lata mlodsza...ale nie wiem jak to bedzie bo jestem zatwardzialy masturbator...jak tego 3 razy dziennie nie zrobie to chory jestem...minimum 2 razy dziennie musze se ulzyc...opanowalem ta technike do erfekcji, moge zarowno dojsc w minute jak i pzredluac...kurcze...i te moje fantazje erotyczne dziwnej tresci...nie wiem czy zdolny do seksu jestem.....i troche sie boje czy sie sprawdze :/ :( Niby odruchy mam prawidlowe jak mi panna na kolanach siada jakas ...ale boje sie ze klapa bedzie :/ . Dodam ze troche ze mnie romantyk jest i marze o tej jedynej..eh :/ moze pownienem wybrac sie do psychiatry ??

alaias2
 Wysłana - 2 luty 2007 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

na pewno kogoś poznasz 21 lat to na prawde niedużo

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Mam 21 lat a jeszcze nigdy nie kochałem sie z dziewczyną :(

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14