FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 29764 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Mam 21 lat a jeszcze nigdy nie kochałem sie z dziewczyną :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mam 21 lat a jeszcze nigdy nie kochałem sie z dziewczyną :("   

myboom
 Wysłana - 2 luty 2007 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

Ty chyba po prostu lubisz utrudniać sobie życie. Albo to prowokacja.

Lubię placki.
Kradnę konie.

basikaniol
 Wysłana - 2 luty 2007 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

no i co z tego ze 21lat ,a nie zamoczyles? do setki jeszcze ho ho
nie ma reguly bedzie czas to i panna sie znajdzie:]

nie szukaj tego właściwego mężczyzny,ale staraj się unikać tych niewłaściwych

Znawca -

danro
 Wysłana - 2 luty 2007 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

Myślałem o tym, żeby iść na dziwki jak miałem 16 lat, ale mi przeszło. I w sumie dobrze, że tak się stało. Z opowieści kumpli, którzy byli na dziwkach wynikało, że taki seks to tyko masturbacja za pomocą vaginy. Przyjdzie twoja kolej, to sobie zamoczysz, nie ma pośpiechu. Wiem, że łatwo się mówi, bo hormony buzują, uszy twarde, w krzyżu zalega, ale jak bzykniesz laskę, którą sam wyrwiesz, to będziesz miał podwójną satysfakcję. Daruj sobie dziwki.

Superbia In Proelia

Specjalista -

hallucyon
 Wysłana - 2 luty 2007 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

@ wdr21:
ale boje sie ze klapa bedzie :/

Większość osób miało obawy co do pomyślnego przebiegu swojej inicjacji seksualnej. Jeśli nawiązujące się między Wami relacje będą Ci odpowiadały, nie będziesz miał nawet czasu zamartwiać się ewentualną "wpadką" podczas pierwszego razu, bo tak będziesz zafascynowany ciałem i zachowaniem swojej partnerki i vice versa .

Ekspert -

Toscani
 Wysłana - 2 luty 2007 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

ale nie wiem jak to bedzie bo jestem zatwardzialy masturbator...jak tego 3 razy dziennie nie zrobie to chory jestem...minimum 2 razy dziennie musze se ulzyc...opanowalem ta technike do erfekcji, moge zarowno dojsc w minute jak i pzredluac...Niby odruchy mam prawidlowe jak mi panna na kolanach siada jakas

Kvrwa leże i kwicze, i powiedzcie mi ze to nie prowokacja

Xaero85
 Wysłana - 2 luty 2007 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

Ja wiem, że przy tego typu tematach wszyscy są zdziwieni(albo udają zdziwionych), że mając 21 lat jeszcze ktoś nie zaliczył. Ja jednak uważam, że to nie jest nic dziwnego, wystarczy że ktoś jest nieśmiałym człowiekiem, to do końca życia może być prawiczkiem. Wiadomo, że dzisiejsze dziewczyny są "łatwe", ale trzeba wykazać mimo to choć troche inicjatywy. Ja też do 20-go roku życia nie miałem wogóle dziewczyny przez tą ***aną nieśmiałość, ale na szczęście stopniowo zacząłem nabierać śmiałości i teraz jestem aż za bardzo śmiały.
Wbrew pozorom nie wygląd, nie stan majątkowy są najważniejsze, ale pewność siebie. Jak zbytnio sie nie wyróżniasz w tłumie(tzn. jeśli masz chociaż te 170 cm wzrostu, nie straszysz twarzą, nie robisz jakiś głupkowatych min, jesteś przyzwoicie ubrany), to śmiało możesz przelecieć laski przynajmniej o przeciętnej urodzie.

Znawca -

Toscani
 Wysłana - 2 luty 2007 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

A ja mam 19.........i też nikogo nie zaliczyłem i nie czuje zebym to musiał robic na chama.

paker83
 Wysłana - 2 luty 2007 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

drogi autorze;
pier.dol to
nie szukaj nikogo nie siłę, przyjdzie twój czas

Fillips
władca robotuf
 Wysłana - 2 luty 2007 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

tak przejdz sie do psychiatry moze on ci pomoże zlikwidować Twoje zacięcie do szukania sobie i wymyslania problemów. Za dużo luzu masz w zyciu ze na siłe szukasz problemu??

i wogole prowokacja ...

Był szalony chemik ]:P
Teraz władca robotuf %-)

Znawca -

kornaas
 Wysłana - 2 luty 2007 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

ja ******le te tematy mnie juz rozwalaja

Zmieniony przez - kornaas w dniu 2007-02-02 19:22:19

pomyśl zanim pomyślisz ;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę: