FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2698 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Mam PH czy cuś robie nie tak? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mam PH czy cuś robie nie tak?"   

FH
 Wysłana - 8 kwiecień 2005 17:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Byłem w paru związkach, wiele w życiu przeszedłem, uważam że jestem już troche ale nie aż tak, doświadczony...
ale cholera nie moge dojść dlaczego zawsze mi mowią, że chciały by być z kimś takim jak ja? że gdyby nie ktośtam to by sie zakochały? itp? tylko to nigdy ja nie jestem... moje związki były płytkie i to był raczej akt rozpaczy niż uczucie... ehhh co ja robie nie tak!?!?! czemu nie ma tej własciwej!!grrr!

pozdrawiam:)

Specjalista -

MaxB
 Wysłana - 8 kwiecień 2005 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaje Mi Sie Ze Na Kazdego Kiedys Przyjdzie Pora Glowa Do Gory Masz SOGa Na Pocieszenie

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

Znawca -

Anonim
 Wysłana - 8 kwiecień 2005 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

Bo to kolego jest tak że dziewczyny na chłopaka chcą fagasa, który będzie cwaniakował, kozaczył jeździł na imprezki z nimi i je fajnie dymał, a na męża chcą cip.ke która zrobi dla nich wszystko bedzie pieniążki przynosić do domu i zajmować się domem... taka prawda.

Remi-Thor
 Wysłana - 8 kwiecień 2005 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

heh... No bo jesteś interesujący... jak jesteś poza zasięgiem.

Wogóle jesteś napewno świetny, sympatyczny, wrażliwy, czuły... hehe.... ale kobiety tego niepotrzebują! Poczytaj inne posty. One mają jak to Lukrecja napisała, taki jeden gen Musisz być chamskim draniem, fagasem a najlepiej damskim bokserem! Ponadto terror to najważniejsza rzecz w związku. Ona musi wiedzieć kto rządzi i cały czas musisz ją olewać! Nigdy nie może być pewna, że ma Cię już na stałe.

Dobra niesłuchaj mnie. Odnośnie doświadczeń możemy sobie podać graby
Na każdego kiedyś przyjdzie pora. No pewnie!! Około 70 tki
Soga niedostaniesz ode mnie bo obrośniesz w piórka - soga dostaje się za wspaniałe rady typu: musisz czekać i wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Kobieta twojego życia jest w zasięgu ręki - znajdź ją. buahhahahah...

[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

Znawca -

FH
 Wysłana - 8 kwiecień 2005 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

odnosnie tego co powiedział kloper: ani to ani to nie działa

thor: dostałeś soga; nie zrozumiałeś mnie dokońca bo nie pisałem długiego postu, tylko krótką myśl, wlasciwie jej skrót, bo tak sobie dumałem i mnie trafiło jednak sprawdza sie moja zasada ze przystojny debil lepszy jest! ot co!
a moj pech polega na tym, że owszem zdarza mi się ze ktoś sie chce umawiać igdybym tylko chcial to cos by bylo z tego, bo lewy aż tak nie jestem ale to nei są osoby dla mnie godne uwagi, a gdy ja sie zakocham, to wtedy ja nie jestem godny uwagi chyba... i sie mecze... peeech!

Specjalista -

Seewy
 Wysłana - 8 kwiecień 2005 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

FH - mialem tak samo...sog

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Znawca -

FH
 Wysłana - 8 kwiecień 2005 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

zawsze jak pisze ze mam problem czesc ludzi mowi ze mieli to samo... wychodzi na to ze mam wszystkie porblemy na raz

Specjalista -

Zawodny
 Wysłana - 8 kwiecień 2005 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

mialem tak samo...

A tak serio to tak nie mialem:-] nie potrafilem dostrzec wlasciwej dziewczyny ale w koncu dostrzeglem po dluuuuuugim czasie i jest fajnie

wixa:-}

Znawca -

ferry
 Wysłana - 10 kwiecień 2005 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Łączę się w bólu bo sam tak miałem przez długi okres w życiu. Jednak znalazłem odpowiednią kobietę i jestem z nią szczęśliwy. Mogę Ci poradzić tylko jedno - bądź aktywny i szukaj, nie od razu Rzym zbudowano, a nie licz że ta właściwa sama Cię znajdzie, szczęście trzeba sobie zorganizować.

Ekspert -

FH
 Wysłana - 10 kwiecień 2005 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

no to widzę, że kobiety w całej polsce działają na swoją niekorzyść!

jeżeli, któraś mówi do kogość, że chciala by mieć kogoś takiego, ale nie wiąże się z tą osobą, bo...? no właśnie? bo czeka na kogoś lepszego? sexowniejszego? bogatszego? nie wiem co jeszcze?
a potem co? słyszy się coś w stylu "facet to świnia" , "wiesz jacy ONI są" itd. itp. ale to tak dlatego, że same są sobie winne! zgadzacie się?

Specjalista -

Remi-Thor
 Wysłana - 10 kwiecień 2005 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

Zgadzam się w 100%. No ale co poradzisz - to jest pozostałość po naszej przeszłości zwierzęcej! Samica wybiera tego, który jest bardziej pokazowy, silny, sprawny... Przecież my chłopy jesteśmy tylko zwykłymi "zapylaczami" Idź do zoo albo pooglądaj programy przyrodnicze, to sam wyciągniesz takie wnioski

[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Mam PH czy cuś robie nie tak?

Strony: 1 2 3 4