FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3611 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Mam bezsenne noce 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Mam bezsenne noce"   

totylkoja9
 Wysłana - 23 maj 2016 20:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Ja 24 lata, ona 23. Piekna, z charakteru wporzadku. Mimo wygladu ogarnieta dziewczyna z glowa na korku. Nie mialem sie do czego przyczepic. Oprocz tego, ze brak bylo w niej spontanicznosci i za kazdym raze gdy pytalem co robimy odpowiadala "obojetnie" i mialem wrazenie, ze kazde nasze spotkanie wyglada tak samo? Ze soba od 5 lat. Wkradla sie rutyna/nuda/brakowalo mi "tego czegos".
Od***alo mi - zalozylem konto na badoo - raz dwa poznalem latwe panny na seks. Spotkakalem sie w sumie z trzema.
Ta trzecia - 22 lata, z wygladu ladna, chociaz brzydsza od tej pierwszej, z charakteru glowa w chmurach - chimeryczka, wariatka.
Spotykalismy sie wpierw na seks, potem doszly obiadki i sniadania do lozka...nie umialem tak dluzej - powiedzialem tej, z ktora bylem 5 lat. Szok, placz, niedowierzanie.
Zakochalismy sie w sobie po uszy z ta z badoo. Zwiazek byl pelen emocji, sporo sie klocilismy, potem kochalismy i tak w kolko. Bylem z nia od grudnia, w tym czasie 2 (teraz trzeci raz) zdazyla mi powiedziec, ze ona oddaje mi wszystko, a ja jej nic. Taka prawda - ja mialem wszystko na pstrykniecie palca, jak przychodzilem do niej 2 dni wczesniej dzwonila co chce na obiad i na sniadanie. Mowilem jej "zrob mi masaz z lodzikiem" - robila. Ja bylem krolem, ktory lezy i pachnie. Byla dla mnie kochana,ale...
Poznalismy sie na badoo. Spotkalismy sie na seks. Na pierwszym spotkaniu oznajmila mi ze ma faceta, ale w sumie od dluzszego czasu ma w niego wy***ane. Kilka razy go zrobila w c***a...
Kiedy zaczelismy byc ze soba bylem bardzo zazdrosny i wielu rzeczy jej zakazywalem, majac w glowie mysl, ze kiedys dorabiala rogi innemu, wiec czemu by nie miala tak ze mna robic?
Mowila, ze sie zmienila, ze juz nigdy tak nie zrobi...
Pewnego razu wyszla z kolezankami na impreze, zawsze miala slaba glowe, upila sie, wyszla z jakims przypadkowym typem z klubu "na spacer" - calowali sie.
Przyznala mi sie do tego, powiedziala ze nigdy wiecej tak nie zrobi.
Wybaczylem jej, pod warunkiem, ze juz nigdzie sama nie bedzie chodzic na imprezy i nie bedzie sie upijac. Zgodzila sie, trzymala sie tego.
Wczoraj po raz trzeci powiedziala mi "nie chce byc z taka osoba jak Ty". Tym razem brzmialo to powaznie...dorzucila, ze mam sie do niej nie odzywac, ze chce sie odchokac i zapomniec o mnie.
Gdy wczesniej (dwukrotnie) mowila mi tego typu tekst wiedzialem, ze mowi tak pod wplywem emocji...wystarczylo kilka telefonow, spotkanie - seks na zgode i wszystko bylo ok.
Teraz widze, ze jest inaczej, nie chce sie spotkac, nie odpisuje na sms. Ma w sumie racje, to ona w tym zwiazku sie starala, to ona dawala z siebie wszystko, ja traktowalem ja troche jak sluzaca z mysla, ze wszystko mi sie nalezy.
Przyjmuje jej taktyke - mam wy***ane, z mysla, ze zateskni... gdy dzis rozmawialismy i mowilem jej, ze przeciez sie kochamy, ze wiem ze wciaz o mnie mysli i teskni za mna milczala...ona wie, ze tak jest prawda, ale rozum (i wszyscy jej znajomi w okol) jej podpowiada, ze zwiazek ze mna to nic przyjemnego.

Ta pierwsza (23 lata) caly czas czekala na mnie...inni mi zazdroscili z nia zwiazku. Nie klocilismy sie az tak, jak z ta co bylem przez pol roku. Nie dawala mi powodow do zazdrosci.
Ta wariatka miala duzo kolegow, lubila imprezowac, w przeszlosci wiem, ze tez lubila sobie przycpac...
Ale jednak cos mnie do niej ciagnie, chyba wlasnie to, ze byla na kazde moje kiwniecie palca i w lozku robilismy wszystko to, o czym wczesniej tylko marzylem.

Teraz sam nie wiem co zrobic, czy zapomniec o tej z badoo i wrocic do pierwszej, czy walczyc o nia.
Rozum mi podpowiada, ze to bez sensu na dluzsza mete. Ze wykoncze sie psychicznie - nie ufam jej, mam ochote ciagle ja kontrolowac. Poza tym ciagle mam w glowie fakt, ze zdradzala swojego faceta, dodatkowo te jej chimery i teksty, ze nie chce mnie znac...Sam nie wiem czy bardziej mnie to krecilo, czy fakt, ze mieszkala sama i mialem seks do oporu kiedy chcialem. Z ta 24 latka bylo inaczej, ona mieszkala z rodzicami (ja tez), pod koniec zwiazku nasze spotkania wygladaly tak, ze siedzielismy i ogladalismy telewizje...rutyna,nuda...

Co robic? Najchetniej bym cofnal czas do decyzji kiedy zalozylem badoo...od***alo mi, szukalem wrazen. W zamian zakochalem sie w pannie, co ma na***ane w glowie...

pavlo90
 Wysłana - 23 maj 2016 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

ktora ladniejsza?

totylkoja9
 Wysłana - 23 maj 2016 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

Gdybys przeczytal bys sie dowiedzial, ze ta z ktora bylem 5 lat jest ladniejsza (czy to ma az tak duze znaczenie w kontekscie calej sprawy?!)
Ta, ktora mnie wczoraj powiedzial mi, ze nie chce mnie znac przed chwila do mnie zadzwonila.
"ooo to Ty, co za glupie przyzwyczajenie, ze wybieram "moje kochanie" i dzwonie,a chcialam do kolezanki..." zdazylem rzucisz szybkie "przestan walczyc sama ze soba" ona odpowiedziala "narazie" i sie rozlaczyla.
Po tym odpowiedziala na moje poprzednie sms, ze przeciez wiem, ze teskni, ze beze mnie dostaje *******ca, ze kochamy sie...odpowiedzial mi "nie dodawaj sobie, to kwestia przyzwyczajenia".
Pytanie czy olac ja i liczyc na to, ze peknie i zacznie sama pisac, czy olac i zapomniec, bo przeciez na dluzsza mete zwiazek z taka panna to szalenstwo, czy walczyc...

Przed chwila dorzucila sms:
"a po za tym dobrze wiesz ze to kwestia czasu i zapomnie o Tobie. A jestem na najlepszej drodze zeby tak sie stalo".
Chciałem jej odpisac "wkręcaj sobie dalej", ale stwierdziłem ze nic jej nie będę odpisywał. Jeżeli zacznie pisac, ze teskni, przeprasza itp to zastanowie sie czy gra jest warta swieczki, w przeciwnym wypadku, mam wrazenie, ze bedzie tak w kolko, ze jej odbija - rzuca mnie, ja zaczynam ja manipulowac, rzucac czule slowka, seks na zgode, pozniej znowu wyrzuty, klotnia i caly schemat od nowa...

Zmieniony przez - totylkoja9 w dniu 2016-05-23 21:49:10

hendriks
 Wysłana - 23 maj 2016 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym wybrał tą z głową na korku

Dlaczego inso? Bo tu od zawsze był wygryw, trzeźwo myślący ludzie, jasne spojrzenie na świat.
Tak od zawsze pamiętam tą społeczność

Tex31
 Wysłana - 24 maj 2016 09:49      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba sie starzeję, bo jak czytam takie pierdoły to mi sie chce płakac/śmiać. Leżałem i pachniałem, ja *******e, jak gej.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

marian1970
 Wysłana - 24 maj 2016 10:31      [zgłoszenie naruszenia]

młody jest,ma prawo do lekkiej egzaltacji,zwłaszcza,że
wacław był obrabiany solidnie.
odpuść obydwie.

pavlo90
 Wysłana - 24 maj 2016 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

jak sie jest zauroczony/zakochany to i babajaga wydaje sie piekna, chodzi o realna ocene

T_E_O
 Wysłana - 24 maj 2016 12:06      [zgłoszenie naruszenia]

to i babajaga wydaje sie piekna, chodzi o realna ocene

To daj foto obu, komisyjnie dokonamy oceny i będziesz miał czarno na białym .

totylkoja9
 Wysłana - 24 maj 2016 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

zadzwonila przed chwila "nie moglam dluzej wytrzymac(...)ale to nie znaczy, ze nie zmienilam zdania" }
powiedzialem, ze nie mamy w takim razie nie mamy o czym rozmawiac, narazie i sie rozlaczylem, po czym dostalem sms:
"ty jednak jestes glupi...wiesz, ze takie cechy jak Twoj egoizm i to ze jestes narcyzem strasznie mnie od Ciebie odtracaja. Teraz zamiast pokazac mi, ze taki nie jestes to robisz na odwrot. Brawo Anonim. Brak słow."
Oczywiscie nic nie odpisuje, cdn wkrotce mysle

Zmieniony przez - totylkoja9 w dniu 2016-05-24 22:11:38

prz3m3k
 Wysłana - 26 maj 2016 00:13      [zgłoszenie naruszenia]

olej obie. do trzydziestki się pobaw a potem sobie znajdź młodszą i z zebranym bagażem doświadczeń stworzysz dobry związek, bez zakładania tematu na forum i wklejaniem każdego smsa od laski.

Swoją drogą za huya pana bym się na poważnie nie wiązał z laską która ciągnie chłopom w bramie, zdradza, i szuka bolca na badoo.

i to klasyczne obwinianie siebie %) " piękna , inteligentna, wygrała 1 z 10, pisze książki, gotuje obiadki, ideał kuhwa a ja głupi się nie starałem wtedy"

Nie daj się omamić poprzez babskie *******enje. Następnym razem jak zadzwoni to jej powiedz, że ruchasz jej matkę.

Do ataku! - krzyknął generał bohatersko spierdalając w krzaki.

totylkoja9
 Wysłana - 26 maj 2016 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

Uwazam, ze czekanie do 30 to slaby pomysl. Wszystkie dobre partie beda juz zaklepane.
"Jesli kobieta jest piekna i wolna tzn, ze jest *******nieta".

Teraz patrzac z boku na to wiem, ze na dluzsza mete nic dobrego z tego zwiazku by nie bylo. Co najwyzej patologia ze wsi. Wiazac sie na stale z panna, co szukala ruchania na badoo majac faceta? Chwila i tez bym tak skonczyl "odkochalam sie".
Wczoraj zadzwonila do mnie z jakimis gownowyrzutami, ze stwierdzila, ze jej przyszly maz nie bedzie pieprzonym egoista tak jak ja jestem. Zapytalem tylko (informacyjnie chcialem wiedziec) czy jak byla ze swoim ex, to tez tak go rozpieszczala. Odpowiedzial tak. Najwyrazniej ten typ tak ma, daje z siebie wszystko, a mimo to bloto w glowie i dawanie dupy na boku "bo sie odkochalam, nie umialam mu powiedziec, ze to juz koniec".
Juz na zadne sms jej nie odpisuje, nie odbieram od niej. OLEWKA TO NAJLEPSZA RIPOSTA.

Poki co skupiam sie na sobie. Pewnie wyjdzie, ze wrocimy do siebie z ta panna, z ktora bylem 5 lat, ale czas pokaze.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Mam bezsenne noce

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: dwie twarze i dziewczyna lubi tylko jedna z nich | Moja historia.. jak odzyskac dziewczyne | Ohh ; / !!! | Prezent Na Mikołajki | ZAWÓD ALKOHOLIK Z WLASNEJ NIE PRZYMUSZONEJ WOLI :D %)))))) | Wiara zniszczyła mój związek ... | moja dziewczyna mnie wczoraj załamała... | Telefony po alko | Dziwne to wszystko | ''moja dziewczyna'' | przyjaźń. | Wrobiła mnie w ciąże | Rozmowa o sexie w zwiazku | Droga Insomnio.... | Pocieszalnia vol. 5 | Dziewczyna ze szkoły - jak zagadać? :P | eminem | elmapet | straszne historiie | zbiornik | kantor | prawiczek | cipa ciekawa | lisa ann | żelazko | pułapka | foty dzieci jp | n k | kośció | malcolmm | multi bitch slap | allegro opłaty | renault megane | renault megane I | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.