FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8793 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Mam dosc powazny problem > pilne ;/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mam dosc powazny problem > pilne ;/"   

SajneK
 Wysłana - 6 sierpień 2006 01:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!
Na poczatku chcialbym sie przywitac.
Mam na imię Michał i mam 18 lat.

Mam problem, moze troche smieszny, moze glupi, ale za to bardzo mi przeszkadzajacy i wrecz wk****jacy, dotyczacy mojego organizmu.

Do rzeczy - otoz w wieku 14 lat mialem sobie dziewczynę, wszystko bylo fajnie i wspaniale, po roku doszlo do zblizenia, wszystko byloby ok, gdyby nie to ze bardzo szybko sie podniecilem i skonczylem zabawe. Wtedy bylo mi glupio, ale troche poczytalem i wynikalo ze wszystko jest ok, ze jestem mlody, ze tak powinno byc. No ok, po roku dalej bylo mniej wiecej tak samo, ZA SZYBKO sie podniecam, zdecydowanie za szybko. Bylo to bardzo irytujace w wielu sytuacjach, ale mysle sobie - moze tak musi byc, mam czas...
Teraz mam lat 18 (niedawno skonczone). Zaczynam sie spotykac z ta panna co w wieku 14 lat, moge z nia wszystko, czesto jest chetna, mamy lokal, mamy wakacje, jest atrakcyjna, lubi eksperymentowac, no dla 18latka lepiej chyba byc nie moze. Czyzby ? Ja nadal czuje sie jak 14latek ktory po kilku chwilach sie spuszcza. Teraz to mnie poprostu wk***wia.
Czy ktos wie czym to jest spowodowane ? czy dalej tak ma byc ? czy to juz jest jakas choroba ? jakis hormonow za duzo/malo?
Zebym nie mial panny to bym sie tak nie przejmowal i czekal dalej... ale teraz ? ludzie miesiac wakacji... potem moze byc ciezej ....

Błagam - postawcie sie na moim miejscu :( help me

ps. nie smiejcie sie i prosze sie trzymac w miare tematu :P

Hermin
 Wysłana - 6 sierpień 2006 01:11      [zgłoszenie naruszenia]

za 30-40 lat będziesz sie modlił zeby troszke pociupciac, a teraz narzekasz

"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on,
ale szczesliwy bo zylem naprawde"

raf20
 Wysłana - 6 sierpień 2006 01:37      [zgłoszenie naruszenia]

wielu facetów ma ten problem ze zaskakuja zbyt szybko,tylko mało kto sie przyznaje(zeby nie było ja nie mam ).
Trenuj(czyt.bzykaj) z czasem powinno minac jak nie minie idz do lekarz.
p.s.skorzystaj z wyszukiwarki ide o stówke ze ten temat był
p.s.s.tu chyba wszytskie tematy były od stulejki na złamanym wacku kończąc.pzdr powodzenia

Rince
 Wysłana - 6 sierpień 2006 01:55      [zgłoszenie naruszenia]

przeładuj bron przed akcja

Hermin
 Wysłana - 6 sierpień 2006 02:02      [zgłoszenie naruszenia]

"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on,
ale szczesliwy bo zylem naprawde"

slaweh
 Wysłana - 6 sierpień 2006 08:23      [zgłoszenie naruszenia]

poszukaj w wyszukiwarce.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

szczuplin
 Wysłana - 6 sierpień 2006 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

kup nową amunicje...

cierpliwosci

[trancemarkusfan.friko.pl/] strona o MARKUSIE SCHULZU

Zawodny
 Wysłana - 6 sierpień 2006 09:53      [zgłoszenie naruszenia]

Niech tobie najpierw zrobi loda a pozniej jak na nowo bedize mogl to seks

wixa:-}

Znawca -

the smiler
 Wysłana - 6 sierpień 2006 10:51      [zgłoszenie naruszenia]

Łykaj Prozac, ponoć pomaga też na to.

everything i build, i destroy

Dj Tiesto
 Wysłana - 6 sierpień 2006 11:47      [zgłoszenie naruszenia]

Rince SG takich problemów było tutaj pełno, czytaj, dowiaduj się, wiedza to potężna broń

It's a tough world. Be tougher.

Znawca -

matyldaprj
 Wysłana - 6 sierpień 2006 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

Problem dość częsty jak mniemam...

A swoją drogą postaraj się najpierw jeden raz,potem drugi (będzie dłużej),a potem jeszce trzeci raz (będzie już całkiem długo),dla pani potrójna korzyść,dla Ciebie żaden problem,w końcu młody jesteś,do 50 masz daleko więc z palcem w d... dasz radę tyle razy ile będzie trzeba.
Powodzenia

Zmieniony przez - matyldaprj w dniu 2006-08-06 12:38:38

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Mam dosc powazny problem > pilne ;/

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Prawdopodobieństwo ciąży....pytanie. | KILKA RAD-co do stosunków | Nienawidzi mnie za to ze ją kocham | Czy ja wymagam zbyt dużo?? | Cos nie tak czy cus :/ | Tablety wczesnoporonne | Kilka prawd o zmysłach | prozba | kapnęło tam gdzie nie powinno... | Jednoczesny orgazm | Postinor Duo | sex z silna dziewczyna?? czy moglibyscie byc z dziewczyna silnijesz afizycznie od was | Wasz "stan cywilny" :-) | PIERSI... | tylek faceta | Znane polki, zdjęcia z playboya, ckm-u | WSO 2016 | testoviron revenge | jim beam | konta usunięcie | Kupowanie prezerwatyw | rady | figura kasia | zielińska | śmieszne testy | katarzyna zielińska nago | animal seks | dekolty aktorek | sexy dziewczyny na ulicy | zielińska playboy | polish zloty | katarzyna zielińska playboy | donat | donata | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.