FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3588 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Mam tego juz dosyć .....Przeczytaj pilnie !!! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Mam tego juz dosyć .....Przeczytaj pilnie !!!"   

INSOMNIA
 Wysłana - 3 luty 2003 12:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Dzisiaj rano padłem ofiarą napadu ... a było to następująco :
Wysiadłem z pociągu i podąrzałem na egzamin do szkółki .. nagle podszedł do mnie jakiś ćpun .. chciał 5zł , powiedziałem aby sobie poszedł bo i tak mu nie dam (a aprawde nie miałem kapusty!!), po czym zaczął mi marudzić i chodzić za mną , następnie zacząłmi grozić że ..... , pomyslałem "zaraz gosciowi wypie....." ,ale z drugiej strony taki ćpun może być chory na Aids , więc z takiego rozwiazania zrezygnowałem , nagle wyjał strzykawkę i podbiegł do mnie ... i wtedy na szczęście zauważyłem radiowóz nadjeżdzający z naprzeciwka , to było zbawienie .... Teraz już nie wiem jak postępować w takiej sytuacji , przecież gdyby nie policja to ...... co wy na to?? Jak byście postąpili w takiej sytuacji ?

Yo Man

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 3 luty 2003 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

bym mu skręcił kark
nie byłoby żadnej krwi

a tak na serio to trudno powiedzieć bo i wstyd uciekać i głupio zostać, na takich to może gaz nosić, nie wiem

Moderator działu "Historia"
Pozdrawiam wszystkich

Znawca -

Karo0oL
 Wysłana - 3 luty 2003 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym mu urwał głowe, potem nasrał do szyi a potem odlozyl glowe na miejsce....
hehehe....

czasmi jednak policja sie przdaje...
ale tylko czasami

-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-

Specjalista -

jagnik
 Wysłana - 3 luty 2003 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

do kumpla podlazło 2 typow w autobanie ze strzykawka z płynem w srodku(mordy narkomanow-złodzieji) i ukradli mu simensa sl45i.

Zdaj za mnie mature ty grzybie

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 3 luty 2003 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety takie przypadki zdazaja sie bardzo czesto. Sam mialem taki przypadek na dworcu w Katowicach. Doszedlem do wniosku ze najlepiej jest szybko zwiac. Wcale z tego powodu nie czuje wstydu. Wiem ze sila i sprawnoscia przewyzszalem takiego cpunka z 10 razy zreszta wiele nie trzeba kazdy wie jak taki bezdomny cpun jest dobrze zbudowany. Istnieje duze prawdopodobienstwo ze podczs szamotaniny zostanie sie skaleczonym a tak naprawde nie wiadomo co taki debil ma naprawde w tej szczykawce. Nawet jak mu przywalic to moze jemu farba pojdzie. To jest powazny problem bo jak wszyscy beda zwiewac to te sk**ny beda czuly sie silne i bezkarne. Zreszta nawet policja niewiele czesto moze pomoc. Znam przypadki ze nawet policjanici byli atakowani takimi strzykawkami i jeden czy dwoch zostalo skaleczonych i zarazonych HIV. W takim przypadku nalezy bezwlocznie zglosic sie do szpitala zakaznego. Istnie szczepionkaktora podana w bardzo krotki czasie po takim zdarzeniu zmniejsz prawie do zera prawdopodobienstwo zarazenia sie HIV. Niestety jest bardzo droga i nie refundowana przez kasy chorych

Znawca -

Fuckmaster
 Wysłana - 3 luty 2003 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

Wy się nie martwicie co on ma w tej strzykawie.... ważne że ja poprostu ma...
chyba, ze nie wiecie co się stanie kiedy wstrzykniecie sobie "działkę" powetrza w żyłe

Can U feel that pain in my ass??

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 3 luty 2003 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

Też chętnie bym go zrównał z chodnikiem , ale taki gość moze mieć niezłe odchyły , a jakby mnie przypadkowo dżgnął tą strzykawą ?? To są nie-normalni ludzie im nie zależy na życiu ... tylko na prochach .... chyba jednak zaczne nosić gaz .

Yo Man

Znawca -

jagnik
 Wysłana - 3 luty 2003 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

juz kiedys dokładnie pisałem co bym zrobił z narokomanami-tak po krotce przypomne:ustawił ich w rzadku i rozstrzelał ,albo moglbym miec taka prace chodzic z kałaszem i rozstrzelac narkusow na dworcach albo własnie takich co ze strzykawkami lataja ,albo bym ich wszystkich wzial i zebral do takiej duzej hali i potrzymal ze 3 dni na glodzie-czesc by pewnie podychala a reszcie bym zucil jedna albo dwie dzialki zeby sie pozabijali o nie ,poza tym bym zrobil przymusowa prace dla nich i jeszcze kilka innych mam pomyslow ale nie chce mi sie pisac.

Zdaj za mnie mature ty grzybie

Ekspert -

StaRa_EkiPa
 Wysłana - 3 luty 2003 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

Co wy chłopaki nie oglądacie filmów amerykańskich?!.
Nogami kolesia się wykańca jeden but i koleś leży, a najlepiej kopnąć go w rękę w której trzyma ową strzykawkę!. I skopać s****ysyna! aż zaleje się litrami krwi (uważając aby sobie nic nie roz***ać!) poskakać po s****ysynu i dobić go czymś ciężkim - cegła, czy coś w tym rodzaju. I po sprawie

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......

Specjalista -

-RoBeRt-
 Wysłana - 3 luty 2003 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

Qwa, szok.
Ja to bym z jakąś pałką pod kurtką zaczął chodzić. Koleś by wyskoczył to bym mu zajechał po makówce. Padłby odrazu

Ekspert w dziale KOMPUTERY
Pozdrowienia...

INSOMNIA
 Wysłana - 3 luty 2003 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

Tez bym takiemu chetnie poskakal p[o konstrukcji ale szkoda bucikow hehe

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Mam tego juz dosyć .....Przeczytaj pilnie !!!

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: POMOCY socjologia, organizacja i zarządzanie -ściągi | Zloto dla odwaznych | Czarno-biale zdjecie | dilbert plus ciecie | TEST psychologiczny dla facetow | Obrazki | Rozróżnij Kaczory | jaki przedmiot najlepiej was opisuje? | Prezentacje Urodzinowe | Temptuaż | wyrósł guz co to jest do....? | Zarob kilka groszy | Jakie miejsca polecacie w bieszczadach zeby byl domek | Mapa świata i Europy - pusta | patyczki vs palec | wątróbka i arbuz | portfel marilyn monroe | Biała Kiełbasa | MrMojo | Pitrekkk | Rogs199 | pierwsze | rodzice | wózek widłowy | diya | podtlenek azotu | reddread | rybson985 | Kubek89 | ADRIANA LIMA cz I | tanie alko daje cynk | grypsowanie | więzienie | kino domowe wieża | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.