"Mamy dobry kontakt z Realem i Barceloną, jednak nie rozmawialiśmy z nimi o transferze."

"To normalne, że Ronaldo jest obiektem zainteresowań wielu klubów. Jest najlepszy w Europie i gra fantastycznie" - zakończył Jorge Mendes

Wysłana - 16 marzec 2007 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

Niech zostanie na wyspach

Znawca -

areck
 Wysłana - 17 marzec 2007 09:52      [zgłoszenie naruszenia]

Prawdopodobnie w dzisiejszym meczu ligowym w którym "diabły" zmierzą się z Boltonem w bramce stanie Tomek

Ekspert -

--Maniek--
 Wysłana - 17 marzec 2007 14:13      [zgłoszenie naruszenia]

Man Utd:

Kuszczak, Neville, Ferdinand, Vidic, Heinze, Ronaldo, Carrick, O'Shea, Park, Rooney, Giggs
Rezerwowi: Heaton, Evra, Brown, Smith, Richardson

Bolton:

Jaaskelainen, Hunt, Ben Haim, Faye, Gardner, Nolan, Campo, Speed, Davies, Anelka, Pedersen
Rezerwowi: Walker, Giannakopoulos, Thompson, Teymourian, Diouf

Relacja

17' NASTĘPNY! Rooney! Znowu Ronaldo odskoczył obrońcom i praktycznie sam na sam podał do Rooney'a a Anglik nie mógł zmarnować takiej wybornej okazji.
14' GOOOOL! Park Ji-Sung! Po podaniu Cristiano Ronaldo który odskoczył rywalom na parę metrów! Brawo
10' Konieczna była zmiana: Na boisku pojawił się Wes Brown.
7' - Mamy problem: na murawie leży Neville i ma jakiś problem z prawą nogą. Przy strzale trafił w nogę rywala gdy piłka odskoczyła. Gary poza linią boczną.
6' - Ronaldo wycofał do Heinze, dośrodkowanie i główka Parka - gdyby trafił w bramkę golkiper byłby bez szans.
4' - Ronaldo, do Rooney'a, Rooney na prawo do Giggsa, dośrodkowanie ale nie było nikogo w polu karnym.
3' - Wolny dla rywali, główka w polu karnym i łapie Kuszczak - błyskawiczna kontra...
2' - W ataku faulowany był Park.
1' - O'Shead niefortunnie podbija piłkę, przechwytuje ją Anelka i strzela obok bramki Kuszczaka.
1' - Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz.

cdn...

--Maniek--
 Wysłana - 17 marzec 2007 14:19      [zgłoszenie naruszenia]

HT

45' - Koniec pierwszej połowy. Myślę, że sytuacja w szatni United będzie bardzo pogodna. Wracamy za 15 minut.
45' - Giggs nie zrozumiał się z Rooney'em i piłkę złapał bramkarz. Ale nic się nie stało, przecież prowadzimy 3-0 :)
43' - Ronaldo znów dostał się aż pod linię koncową rywali, przerzucił na drugi słupek ale za mocno i nie opanował piłki Wayne.
40' - Diouf dośrodkowuje, ale pewnie łapie Tomek.
36' - Carrick trafia w słupek.
27' Zmiana w Boltonie: Diouf za Pedersena.

24 ' ZNOWU PARK! 3-0 Park podał do Ronaldo, ten strzelił bramkarz zdołał obronić ale wobec dobitki był bezradny