FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 762 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Mandacik 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mandacik"   

Scatcher
 Wysłana - 30 grudzień 2009 19:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Ostatnio dostałem mandat na 250zl, troche mi sie to nie usmiecha teraz tego placic, policjant cos mowil ze moge sobie na raty rozlozyc, raz na jakis czas np 10zl i nikt nie ma prawa do mnie przyjsc bo mam "intencje splaty", czy zeby tak to zalatwic musze po urzedach latac zeby to jakos ustawic? I jeszcze jedno, czy moge przelewem w internecie wplacac raz na jakis czas pare groszy?:P

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 30 grudzień 2009 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

Mozesz nie placic przez rok, po roku przyjdzie komornik z naliczonymi 20 zl odsetkami.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Scatcher
 Wysłana - 30 grudzień 2009 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

Bardziej mnie interesuje co jak np co 3 miesiace wysle im po 10zl;)

cooltras
 Wysłana - 31 grudzień 2009 12:44       [zgłoszenie naruszenia]

Idziesz do Urzędu Miasta i prosisz o rozłożenie spłaty w terminie.Było wiele razy

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Mandacik

Warto przeczytać: Problemy z egzaminem zawodowym. Technik ekonomista. | ubezpieczenie | Odszkodowanie , odwołanie | wytłumaczcie proszę | Test z ekonomii | sprawa o narkotyki | literatura na temat motywacji pracowników | Kerdyt konsolidacyjny | Przelew zagraniczny z rach firmowego w jakim banku najtaniej? | przelew z nieba | dzierżawa ziemi | L4 - 7 dni od dnia następnego ? | Oszustwo - Prokuratura - Problem | L4 + zastepcza sluzba wojskowa = policja? | Odszkodowanie | Ujawnienie danych abonenta. | baruch | kurestwo | grunge | stulejka sex | stulejka | hydraulik | vidal | skinhead | street90 | bellus | zator | wsp | po jakim czasie | sms | wrocic | dziewczyna | co brał Zyzz | Zyzz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.