FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1499 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Mandat na podstawie moich zeznań 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mandat na podstawie moich zeznań"   

Bajciejek
 Wysłana - 9 styczeń 2008 08:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Byłem świadkiem wypadku drogowego. Sam się zgłosiłem do policji że widziałem zdarzenie. Jechałem za pojazdem który brał udział w wypadku. W pierwszych zeznaniach jak pytali się mnie o prędkość powiedziałem że jechałem 50km/h a w sądzie gdzie rozprawa odbyła się po pół rocznej przerwie zeznałem że może z 80km/h i na tej podstawie że tak powiedziałem wlepili mi mandat 250zł i 80 koszty sprawy. Warto pisać odwołanie?

Tak traktują kogoś kto chce pomóc. Zatrzymałem się aby udzielić pomocy poszkodowanym i sam podszedłem do policjanta że widziałem zajście. Tak więc widzicie że nie warto pomagać policji w niczym bo potem ci i tak jeszcze dołożą.

uczyc sie chlopaki i ksiazki czytac

gienek78
 Wysłana - 9 styczeń 2008 10:56      [zgłoszenie naruszenia]

Pomagać warto, tylko trzeba trzymać się jednej wersji zdarzeń

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Danielloo
 Wysłana - 9 styczeń 2008 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

zawsze na rozprawie sie mowi, ze juz nie pamietasz. Wtedy odczxytuja ci twoje zeznania i mozesz sie do nich ustosunkowac.

Sześć cylindrów mnie napedza , a w chacie głód i nedza.
Dużo gazu i sprzęgło od razu
Zamiast krwi etylina, zamiast serca turbina.

PanMarcin
 Wysłana - 9 styczeń 2008 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

ej no chłopie trza myśleć, no w takich sytuacjach to zawsze sie mówi że jechałes z dozwoloną prędkością, miałeś zapięte pasy itd.

Bajciejek
 Wysłana - 9 styczeń 2008 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

O to chodzi że ja naprawdę nie pamiętałem i tak mówiłem. Następnie odczytano mi zeznania i powiedziałem że właśnie tak było jak w tych pierwszych. Oni sobie i tak wybrali tą drugą wersję. Chodzi teraz o to czy jest sens się odwołać i co tam im napisać?

bartus_
 Wysłana - 9 styczeń 2008 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

napisz odwołanie: nie pamiętam, trochę popiłem tego dnia

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

Bajciejek
 Wysłana - 10 styczeń 2008 09:33      [zgłoszenie naruszenia]

Już się dowiedziałem i odwołanie mam napisane. Idę je dziś złoże i skierują mnie na sprawę. Każe im porównać zeznania z policji i zeznania z sądu a potem to podobnie jak bartus pisze tylko że ja powiem że źle musieli to zapisać. Bo ja jechałem 50.

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 12 styczeń 2008 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

buhahahah donosicielstwo nie popłaca hehe żartuje
ale fakt jest faktem że policji nigdy się nie pomaga <yes>

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

kamilr9
Thug Life
 Wysłana - 12 styczeń 2008 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

Konfident
Następntym razem ich po******l przy błachej sprawię 80% społeczeństwa tak robi nawet jak w centrum miasta w środku dnia komuś wsadzą kosę to świadków nie ma

Postawili mi fałszywe drogowskazy
Wykopali w poprzek drogi wielki dół
Los pokonał w czas moich bohaterów
Zagubiłem się

Bajciejek
 Wysłana - 17 styczeń 2008 08:52      [zgłoszenie naruszenia]

Jak konfident? Ja miałem umoczyć dupę bo typ zwalił winę na mnie? Człowieku tam straciła życie osoba a typ zwalił winę na mnie choć jej w tym nie było... Jak on gadał na mnie to mam prawo gadać na niego nawet nazmyślać mogę. A do konfidenta mi daleko i nigdy nie sprzedałem nikogo i nie sprzedam jeśli ktoś nie zrobi tego pierwszy.

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 17 styczeń 2008 09:52      [zgłoszenie naruszenia]

nie pamiętam, trochę popiłem tego dnia i w dodatku jechałem kradzionym samochodem przez co bylem zdenerwowany

a na poważnie Bajciejek nie denerwuj sie z konfidentem to był żart tak bywa na insomni powodzenia w sprawie!!

Zmieniony przez - BiG BoSs w dniu 2008-01-17 09:55:24

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Mandat na podstawie moich zeznań

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Kupiłem samochód - co teraz z OC? | MAZDA XEDOS 6 | SPALANIE naszych aut | chce sprowadzic auto z anglii - jakie potrzebne mi sa papiery | stosunek mocy do masy | ocieplacz | Gdzie podpiąć Voltomierz | oc - gdzie polecacie?? | Swiatla mijania przez caly rok | podatek od wzbogacenia | żarówki GOLF 4 | Passat TDI | drogowka!! | Wlazł kotek na ............... | BMW 523i | plastik.. | Twój ideał sylwetki vol 2 | telepraca | lolek246 | mitx | ubezpieczenie oc | mocne filmy | mocny film | co się stanie za posiadanie alkocholu nieletni | ile lodA3w | na domówke | pokemon | pokemony | wojnar | wesele wiesiek | sex spotkanie | pamięć | chemia proszek | illy 26 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.