FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 985 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Mandat w pociagu. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mandat w pociagu."   

koloss
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 04:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Pare dni temu w pociagu dostalem mandat od SOK'ow. Wracajac z imprezy otworzylem drzwi i palilem, niestety mnie wyczaili. Wiem, moja wina.
Zaczeli wyliczac, ze mam 5 stow do zaplacenia za kazde wykroczenie.
Przy wypisywaniu danych podalem zle imiona rodzicow i miejsce urodzenia (wystraszylem sie, bo to jednak troche duzo sianka ..).
W koncu ugadalem sie z nimi i dostalem tylko 20 zl mandatu.
Czy te 'falszywe' dane cos robia? Czy normalnie moge zaplacic mandat i wszystko dojdzie okej?
Jakby cos bylo niejasne, chce zaplacic mandat, ale nie wiem czy wszystko dobrze dojdzie przez te moje 'zmianki' .

Z gory dzieki za odp.

Zmieniony przez - koloss w dniu 2010-06-12 04:12:54

tyler_d
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 04:32      [zgłoszenie naruszenia]

sokistow przekonales z 500 na 20zl to i sedziemy wkrecisz, ze pomylilo ci sie

GB
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 05:27      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli mandat zostanie zapłacony to nikt nie będzie wnikał co było na nim zapisane, bo i po co?

koloss
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 08:48      [zgłoszenie naruszenia]

GB - dzieki, o to mi chodzilo.

sog.

koloss
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze jedno pytanie.
Niby powinienem zaplacic w ciagu 7 dni, ale gadalem z nimi i powiedziali, ze to niekoneiczne i lepiej zebym zaplacil jakos do konca roku, bo potem sciagaja ze skarbowki.
Myslicie, ze nie musze sie az tak spieszyc?
Bo ja juz nie wiem czy nie chca mnie zrobic po chvj, zeby potem byly jakies odsetki.

Pozdro !

Zmieniony przez - koloss w dniu 2010-06-12 12:25:13

INSOMNIA
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

kvrwa człowieku to jest 20 pln...

kuba.s
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedz mamie żeby dała Ci kieszonkowe za przyszły miesiąc z góry i zapłać . Skoro z sokistami sie dogadałeś to i z mamą problemu nie będzie

Zmieniony przez - kuba.s w dniu 2010-06-12 12:55:07

Nie jestem typem, który mówi do świni kotku. Kopne Cie tak mocno w pi%de, że but zostanie w śro

piotrusxtc
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

po prostu teraz to zapłać i będzie po sprawie... to nie majątek

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

MaxB
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 16:19       [zgłoszenie naruszenia]

q2w dokladnie to samo chcialem napisac sog

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Mandat w pociagu.

Warto przeczytać: sprzedaz domu co i jak. | Alkohol a odszkodowanie... | ludzie !! pomocy !!!!!!!!!!!!!!! | Konto w jakim banku ? | Samochod z megafonem - reklama czy jest legalne? | Poczta - wysyłka listu | Usługi. | audiobook (ekonomia) | Prosze o pomoc. Kara za filmy | allegro | Posiadanie broni i konsekwencje jej użycia na terenie Stanów Zjednoczonych | Wspólnota mieszkaniowa | Netia- problem z umową | Gdzie założyć konto? | zatrzymanie prawa jazdy w domu | podglądacz - jak go zlokalizować?? | człowiek kij | ania walewska | studia prawnicze | sesje | brak zeba | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie I mam problem literaturą przedmiotu | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie, mam problem literaturą przedmiotu | zmierzch koksów | rimming | lizanie | Balony rekonstrukcja | po ilu dniach abstynencji pojawi się polucja | polucja | profkrzys | sec | avatar | penis | sjarme1987 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.