FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1672 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Mandat za brak oc 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Mandat za brak oc"   

sebalzk
 Wysłana - 13 październik 2009 18:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema,
panowie, wiecie jaki jest obecnie mandat za brak oc, bo coś tam znieśli w czerwcu, ale niby mieli przywrócić, więc jak to teraz jest?
z góry dzięki.

<chrup chrup>

bartus_
 Wysłana - 14 październik 2009 12:27      [zgłoszenie naruszenia]

OC musisz mieć - możesz nie mieć przy sobie potwierdzenia, że umowa jest zawarta. Za brak jest 50pln mandatu. Przed zmianami nie mógłbyś dalej jechać.

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

adamg-85
 Wysłana - 14 październik 2009 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

Posiadaczowi pojazdu, który nie wykupi ubezpieczenia OC grożą wysokie kary. W przypadku OC nieważnego do 3 dni właściciel pojazdu zmuszony jest zapłacić grzywnę w wysokości 380zł. Jeśli okres ten jest dłuższy tj. 3-14 dni, kwota ta rośnie i wynosi 960zł. Najwyższa grzywna czeka na osoby, których polisa jest nieważna dłużej niż 14 dni. Wtedy kwota ta osiąga wartość 1910zł. Dodatkowo należy wspomnieć, iż policjant, który zatrzyma pojazd bez ważnego ubezpieczenia OC zmuszony jest go wyeliminować z ruchu drogowego. Za tym idą koszty związane z holowaniem pojazdu oraz postojem na parkingu.

Konsekwencje braku ubezpieczenia OC są dużo większe w momencie, gdy kierowca pojazdu spowoduje wypadek. Zobowiązany jest wtedy do pokrycia strat np. na rzecz remontu auta lub w najgorszym przypadku na leczenie i rehabilitację. W grę wchodzi również wypłata pokrzywdzonemu dożywotniej renty inwalidzkiej.

chodzi oczywiście o brak OC a nie brak potwierdzenia.

sebalzk
 Wysłana - 15 październik 2009 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

No to akurat co wyżej, to czytałem, ale to chyba jakieś starsze dane są, zresztą nie wiem. Kurde, bo muszę jechać dziś w jedno miejsce, autobusem mi nie pasuje, OC miałem do 4, jestem teraz spłukany, a mój samochód raczej wizualnie naraża się na kontrolę no, ale nic, dzięki chłopaki za odpowiedzi, macie po sogu

Zmieniony przez - sebalzk w dniu 2009-10-15 10:10:21

<chrup chrup>

kartagik2
 Wysłana - 19 październik 2009 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ubezpieczenie jest kontynuowane z automatu, zachowuje ciągłość, więc teraz masz je przedłużone i musisz za nie zapłacić. Jeżeli nie będziesz miał w razie kontroli aktualnej polisy a powiesz że masz to (od sierpnia bodajże) nie odholują Ci samochodu, tylko zabiorą dowód rej. za pokwitowaniem i w ciągu bodajże 14 dni musisz się stawić z ważną polisą (oczywiście musi obejmować moment kontroli policyjnej).

sebalzk
 Wysłana - 20 październik 2009 09:10      [zgłoszenie naruszenia]

O! I taka odpowiedź mnie najbardziej satysfakcjonuje

<chrup chrup>

sebalzk
 Wysłana - 26 listopad 2011 10:28      [zgłoszenie naruszenia]

o ***ana, nie ten temat)))))))))))))

Zmieniony przez - sebalzk w dniu 2011-11-26 10:28:37

<chrup chrup>

smuk
 Wysłana - 26 listopad 2011 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli nie zlozyles wypowiedzenia w ubezpieczalni, to luzu dvpe bo OC automatycznie przedluzylo Ci sie o rok, i zbieraj kase zeby za duze odsetki za zwloke z zaplata nie urosly.

sebalzk
 Wysłana - 26 listopad 2011 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

kórwa typie to temat sprzed dwóch lat
przez przypadek odświeżyłem

<chrup chrup>

evenement_
 Wysłana - 26 listopad 2011 20:52       [zgłoszenie naruszenia]

)))))))

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Mandat za brak oc

Warto przeczytać: Jakie macie doświadczenia z praniem tapicerki? | chip tuning w audi a8 | mercedes s-class w kombi | MOTOCYKLIŚCI POMOCY !!! | leje spod spodu co to jest ??? | peugeot 307 | MOM. OBROTOWY, MOC. KTO POMOżE? | Problem z chłodzeniem w cc | Motoryzacja nocą 7 | Lakierowanie auta | Jaka kase za auto | BMW e30 318 - utrzymanie | Jak sie zabezpieczyc przed dewastacja auta ? | Wszystko o OC. | evo VIII a evo IX | Pb jak ON i ona %-) | ohyeach | plepik | corsa c | kasia990 | opel corsa c | kasia szczepaniak | Corsa | Kawały | srogie rycie bani | adek1987 | zarządzanie i inżynieria produkcji | cae | stosunek do dziewczyny | zaufanie | bea flora | zdrada | nie ufam | narty | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.