FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7748 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Mandat za brak tłumika końcowego ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mandat za brak tłumika końcowego ?"   

Toudi163d
 Wysłana - 10 kwiecień 2009 19:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Krótko i zwięźle , zgubiłem ostatnio na dziurze rure wydechową ()(ściślej mówiąc tłumik końcowy) , nie mam kanału w garażu , a przez święta nikt mi tego nie zrobi.Zakładając hipotetycznie , że jadąc takim samochodem złapała by mnie policja i trafiłbym dodatkowo na służbiste ,który by nie zrozumiał , że nie miałem jak naprawić owej awarii co może mi zrobić ? Mandat (jak tak to w jakiej wysokości) , czy od razu zabranie dowodu ?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Zmieniony przez - Toudi163d w dniu 2009-04-10 19:02:04

cooltras
 Wysłana - 10 kwiecień 2009 23:17      [zgłoszenie naruszenia]

Wyjedź na drogę po świętach A poważnie to sprawdzają to na "oko"a raczej na słuch,no ale lepiej nie kusić losu i po świętach to sobie zrób.

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

Dj Tiesto
 Wysłana - 10 kwiecień 2009 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

w wakacje codziennie tak z kumplem dojeżdżaliśmy na plażę do pracy i na miasto nieprzyjemności z tego powodu nie było, myślę że jeśli policjant pokaże trochę ludzkiego oblicza i weźmie pod uwagę stan polskich dróg to przejdzie ci to płazem.

It's a tough world. Be tougher.

Znawca -

Mystic888
 Wysłana - 11 kwiecień 2009 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mysle ze zabierze dowod. Duzo zalezy od ilosci decybeli wydobywajacych sie z Twoich resztek wydechu :)

tylus
HAKER
 Wysłana - 11 kwiecień 2009 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

jak bedziesz przejezdzal obok patrolu to noga z gazu .

d3lfin
 Wysłana - 11 kwiecień 2009 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

wsadź sobie tłumik do bagażnika i jak coś to dopiero ci odpadł

Zmieniony przez - d3lfin w dniu 2009-04-11 12:53:21

wysoki foruming

don_yogi
 Wysłana - 11 kwiecień 2009 13:06       [zgłoszenie naruszenia]

tylus nie wiem czy to dobry pomysl, u mnie bez tlumika schodzil z obrotow jak rajdowka

Zrob tak jak d3lfin radzi, przez jakis czas tak jezdzilem na wszelki wypadek.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Mandat za brak tłumika końcowego ?

Warto przeczytać: ok 30 tyś zł co z tym zrobić | Fundusze akcji | Kupowanie na firme bez VAT ? | auto uszkodzone przez mechanika | skarbowka - wezwanie | Przedawnienie. | Publikacja danych osobowych i wolnosc slowa | Umowa kupna-sprzedazy | Potwierdzenie zapłaty za fakturę... | Pomocy w wyliczeniu urlopu | Progi rabatowe | Pytanie z KPA | REKRUTACJA NA UJ | pobicie-świadek drugi raz wezwany na komende - po co? | Kupno samochodu!! | Telefon komorkowy Gwarancja :/ | konefka showup | esmi diablica | sekret | zakazane linki | robinson | playboy ru | jak zmienic avatar | czy moja blona pekla | jak siA T robi loda | co ostatnio sluchales | pamiec | gawryluk | zapomniałem loginu | U źródeł życiowej klęski Zenona Ziembiewicza | olsztyna | iskow | slim | Navigacjia Tiry | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.