FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 910 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Mandaty 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mandaty"   

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 23 sierpień 2006 04:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Cześć opowiem wam szybko moją historyjke i jesli ktos jest w stanie mi pomoc to bardzo prosze. Chwile temu z 2,5 miesiaca dostalem mandat drogowy 200zł którego do dziś nie zapłaciłem nie dostawalem rowniez do dzis zadnych upomnien. Wczoraj zaś dostałem kolejny tym razem powodem bylo picie alk. w miejscu publicznym 100zł. A pytania to: Co w chwili obecnej mi grozi ?? Czy teraz przyjdzie mi rowniez upomnienie zebym zaplacil ten drugi ?? Czy moge dostac jakies wieksze kary pieniężne?? i kiedy zostane wyslany na prace społeczne:)( bo cos takiego jestem w stanie w sumie odbębnić i bylo by mi to na ręke)

Piłsudczyk.

Skarbowy
 Wysłana - 23 sierpień 2006 08:57      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli pracujesz to ściągną ci z podatku. Rozliczysz sie z pita, a później przyjdzie ci pismo, że nie zapłaciłeś czegoś tam, w zwiazku z czym masz zaległości skarbowe. A US się nie pierdzieli.

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

Kask
 Wysłana - 24 sierpień 2006 15:02       [zgłoszenie naruszenia]

Nic na razie Ci nie grozi.
Mandat dostajesz raz.
Kary pieniezne na razie nie bedzie wiekszej. Niezaplacone mandaty odzywaja sie po ok 9-12 miesiacach.
O pracach spolecznych za mandat nie slyszalem.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Mandaty

Warto przeczytać: CZY CHCĄ MÓJ ADRES NA POCZCIE JAK ROBIĘ WPŁATĘ??? | Jak zarobić 48 tyś zł ? :-> | Żywność dla najuboższej ludności Unii Europejskiej... | PILNE POMÓŻCIE!!! | Właściwa Strona Mocy - Propaganda w filmach i serialach SF | własna działaność-zusy itp. | Wylegarnia pisklat | PIT 11 | czy możliwe zwolnienie? | Matura 2005 - Wos - Mały quiz | Pies bez smyczy, kagańca | jest tu jakis prawnik,albo student prawa? | Otwieram stacje -czekam na pomysły. | Co może kanar? | przelew z konta UK--->POLSKA | składki emerytalne w szkocji | Paulina Chylewska | żylak | mama_omasa | Amy | pupy | imię | anna simon | milk | temat | bać-pol | bać pol | Smycza_ns | Smycz | gwiazdynago | walenie | mz 251 | tłumaczenie | tłumaczenia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.