FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 686 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Manicure i pedicure 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Manicure i pedicure"   

CoCosanka
 Wysłana - 27 grudzień 2016 18:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hej dziewczyny. Jestem bardzo ciekawa. Czy robicie sobie manicure i pedicure same w domu czy korzystacie tylko z wizyt w salonie kosmetycznym?

Psycho93M
 Wysłana - 29 grudzień 2016 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

tak

[http://www.w201w124.com/forum/] - zapraszam

CoCosanka
 Wysłana - 3 styczeń 2017 02:50      [zgłoszenie naruszenia]

Ha ha ha ale śmieszne :D

flaszka007
 Wysłana - 3 styczeń 2017 02:54      [zgłoszenie naruszenia]

no bardzo

MyaMore
 Wysłana - 10 styczeń 2017 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm nie wiem co w tym śmiesznego, ale skoro tak uważacie :) Ja osobiście nie chodze do kosmetyczki, bo duży koszt i jednak trzeba mieć na to czas. Wolę robić sobie paznokcie sama. Czasami uzywam zwykłych lakierów, ale najcześciej kładę hybrydy.

Na początku nic nie było, tylko przestrzeń zimna pusta. Wtem niebieskie błysły oczy i ró&#

-w-i-k-i-
 Wysłana - 13 styczeń 2017 13:46      [zgłoszenie naruszenia]

samemu raczej ciezko cos zrobic porzadnie, bo do tego potrzebne materialy i talent

wiec tylko kosmetyczka

Znawca -

CoCosanka
 Wysłana - 15 styczeń 2017 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

Sorki, ale jak zobaczyłam pierwszą odpowiedz na moje pytanie, pomyślałam że ktoś sobie żartuje a dla mnie to jest pytanie na serio :D Jestem początkująca jeśli chodzi o hybrydy, jak do tej pory chodziłam do kosmetyczki ale teraz postanowiłam sama sobie robić pazurki i stąd moje pytanie do Was. Chciałam bym wiedzieć jak sobie radzicie z jakimi problemami się borykacie, w grupie łatwiej co nie?

-w-i-k-i-
 Wysłana - 16 styczeń 2017 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

ja próbowałam sama, ale nie ma sensu
po 1, nie mam talentu
po 2, fajnie iść do kogoś kto się zna na rzeczy i ma czas

mi to zawsze po paru dniach odchodziły, a robie u dziewczyny i gdyby nie odrosty po 4-5 tygodniach to bym dalej nosila

Znawca -

CoCosanka
 Wysłana - 25 luty 2017 19:57       [zgłoszenie naruszenia]

Zamówiłam sobie fajny zestaw startowy z semilaca, początki nie są proste. Wyszukałam rózne filmiki jak sie robi i próbuje, mam nadzieje że do wiosny ogarne :D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Manicure i pedicure

Warto przeczytać: buty a skarpety | body mod | Prezenty na walentynki;-) | stroj kapielowy | vintage | mam stowke:))) | Like | wybor kosmetykow dla mnie | Krem Siarkowa Moc | pranie butów sportowych w pralce | Henri Lloyd | Bezrękawnik, tudzież kamizelka :) | DIASTEMA | bielizna triumph w bydgoszczy? | Pomożecie wybrać? Perfumy | Perfumy | playboy, ckm | grafika in?ynierska | wi??rach inso | gra wst Tpna | piotr uszcz | remont u aby | jak usun konto | sperma na bieli . nie | od sprzedawcy kunte bez adnej | Kamilbtm | jak uciec przed czarną śmiercią | wiek | wypłaty Solid | jak usun konto | sperma na bieli . nie | od sprzedawcy kunte bez adnej | tryptamina | johnnyc | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.