FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 435 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Marty Robbins : If You Don't Care For Me 
[powiadom znajomego]    
Autor "Marty Robbins : If You Don't Care For Me"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

I tell myself that I musn't cry
It didn't hurt the day you said goodbye
'Cause I don't care if you don't care for me

Some other arms gonna hold you tight
Some other lips gonna kiss you every night
But I don't care if you don't care for me

I stopped rembering love that we knew
Now I've even stopped rembering you

I know the words that I must pray
Maybe I'll start believin' everything that I say
Then I won't care if you won't care for me

I must pretend so you will never know
My heart is aching but it never will show

I must believe it's over now
And learn to live my life again somehow
Then I won't care if you don't care for me

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Marty Robbins : If You Don't Care For Me

Warto przeczytać: John Denver : Country Roads-Very Best Of John - Home Grown Tomatoes | John Denver : Take Me Home Country Roads - Home Grown Tomatoes | John Denver : John Denver Collection - Home Grown Tomatoes | John Denver : Country Roads-Very Best Of John (1998) - Home Grown Tomatoes | John Denver : Greatest Country Hits - How Can I Leave You Again | John Denver : Country Roads Collection - How Can I Leave You Again | John Denver : Rocky Mountain Collection - How Can I Leave You Again | John Denver : Reflections-Songs Of Love & Li - How Can I Leave You Again | John Denver : Greatest Hits No. 3 - How Can I Leave You Again | John Denver : I Want To Live - How Can I Leave You Again | John Denver : Country Roads Collection - I Can’t Escape | John Denver : One World - I Can’t Escape | John Denver : Country Roads Collection - I Guess He’d Rather Be In Colorado | John Denver : Best Of John Denver Live - I Guess He’d Rather Be In Colorado | John Denver : The Wildlife Concert - I Guess He’d Rather Be In Colorado | John Denver : Poems Prayers & Promises - I Guess He’d Rather Be In Colorado | smalcerz rafał | windows phone gry | OPIS KONTROLEK BMW E36 | ford mondeo st | puszczała się | polskie znane | odezwała sie | pół roku | laska nie ma czasu | suwała | 2015 | sluchawki | pokazałam cipkę | 12 LAT | Beata Chmielowska Olech | nie chce mi sie szukać | jestem dla niej jak brat | podręcznik hejtingu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.