FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14138 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Masz wielką pyte ?? Nie wstydź się wpisać !!!!!!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Masz wielką pyte ?? Nie wstydź się wpisać !!!!!!!!"   

Thyme
 Wysłana - 19 luty 2009 15:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Otóż..
Muszę się Wam do czegoś przynać. Nie ma dla mnie niczego bardziej przyjemnego niż kobieca pochwa.
Uwielbiam minety.. Uwielbiam to robić i cenie sobię tą formę seksu nad każdą inny. Uwielbiam całować, pieścić językiem robić okręzne ruchu, wsuwać i wusuwać język. Lizałbym aż do kości.
Działa to na mnie dużo bardziej podniecająco niz zwykły klasyczny seks.
Temat poruszyłem ze względu na to, że podobno kobiety narzekają iż niewielu jest facetów którzy lubią seks oralny i lubią minetki.
Dla mnie to jest coś niezrozumiałego.. przecież to jest jak wisienka na torcie.. Panowie a jak z Wami? Lubicie lizać myszki ? Czy raczej preferujecie seks tradycyjny?

sew22
 Wysłana - 19 luty 2009 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

spoko, tez to lubie byle nie byle komu. Są takie ****iszony i paskudy ze miotłą ze szmatą bym nie ruszyl ich a co dopiero lizac jej psiute. Jak mnie nachodzi taka mysl, to mysle sobie o innych *****ach ktore w nia wchodzily, o czasteczkach spermy tych byłych i wtedy przechodzi mi ochota. Podobnie mam z całowaniem. Wyobrazam sobie *****y, ktore tam wczesniej siedzialy. Mam taki uraz po tym jak majac 17 lat lizałem cipe jednej 24letniej typiarze, potem bylem z nia i spacerując razem warszawskimi ulicami idzie jakis burak ze 40 lat, ona - to mój były. Idziemy dalej. Idzie jakis zaćpany slimak, ona - to mój były. Idziemy dalej a ona do mnie "zobacz na tego psa!!!" a ja w głebi duszy mysle "boze oby to tez nie byl jej byly" Na szczescie to byl pies ktorego kiedys miala, ale po tej typiarze mam uraz jesli chodzi o lizanie psiuteczek, i tobie tez radze uwazac. pozdrawiam

masvidal
 Wysłana - 19 luty 2009 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

Temat poruszyłem ze względu na to, że podobno kobiety narzekają iż niewielu jest facetów którzy lubią seks oralny i lubią minetki.

kolejny mit..wiekszosc facetow uwielbia oral..koniec. a teraz juz sie pochwa liles wiec..

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem,
a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 19 luty 2009 15:54      [zgłoszenie naruszenia]

Temat poruszyłem ze względu na to, że podobno kobiety narzekają iż niewielu jest facetów którzy lubią seks oralny i lubią minetki

co ty pjerdolisz ?

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

Thyme
 Wysłana - 19 luty 2009 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ostatnio czytałem ksiące znanej seksuolog, która radziła tzrymac faceta, który lubi minetki przy sobie za wszelka cene, bo to prawdziwy skarb .

INSOMNIA
 Wysłana - 19 luty 2009 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

tak, masz racje... to takie niemęskie

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 19 luty 2009 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

Thyme, lubic to nie wszystko, tylko trzeba umiec to robic.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 19 luty 2009 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

Temat poruszyłem ze względu na to, że podobno kobiety narzekają iż niewielu jest facetów którzy lubią seks oralny i lubią minetki

Pozdrawiamy mineterze, jesteś wyjątkowy i wspaniały, jesteś skarbem dla każdej kobiety, a te, które Ciebie nie zaznały, mogą tylko płakać po nocach. Jesteś bezkonkurencyjny

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

ninagoP
 Wysłana - 19 luty 2009 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

hehe dominetor się znalazł

Wierzysz, wierzysz, wierzysz, wierzysz? Życie depcze wyobraźnię. To jest chore.

Sweet69
 Wysłana - 19 luty 2009 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

grunt to autopromocja

Ekspert -

ninagoP
 Wysłana - 19 luty 2009 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

hehe oferuje swoje usługi na inso

Wierzysz, wierzysz, wierzysz, wierzysz? Życie depcze wyobraźnię. To jest chore.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Masz wielką pyte ?? Nie wstydź się wpisać !!!!!!!!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Warto przeczytać: Faceci są mniej wybredni - czyli o seksie na jedną noc | płodne | Ostry Sex a teraz....:( | Koniec zwiazku przez problemy w seksie | pytanie | nie staje.. 100 tab mety | iść do dziwki? | Fetysz - pończochy , skarpetki , zakolanówki | przemęczenie | Czy Wam też tak wylatuje? | orgasm control | Czy warto się martwic? | co to jest seks i co ma na celu | darmowe stronki | Spreje /Żele? | nuda | raty allegro | raty payu | raty | estring91 | sex z kuzynka | matematyka finansowa i ubezpieczeniowa | zywa ?okurva | Tw?j idea? sylwetki | Idol Rudy si? nie dosta? | Idol Rudy si? nie dosta? | turystaaa- | turystaaa | bv vb vc | upał | xxx320 | gole | ogurczak | nrg | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.