FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12413 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Matura 2005 - Wos - Mały quiz 
[powiadom znajomego]    
Autor "Matura 2005 - Wos - Mały quiz"   

Daer
 Wysłana - 20 maj 2005 00:43      [zgłoszenie naruszenia]

Ja niedawno zobaczyłem klucz z histy rozszerzonej, oficjalny, i jestem załamany.. Zaraz będę liczył pkt, ale już wiem, że dobrze nie jest..

Ok, zliczone, to rozszerzona na moje oko fatalnie, z koło 60-70%.. No chyba że wypracowanie ocenią na czwaarty poziom, w co nie wierzę Ale angielski lepiej niż myślałem, więc wynik końcowy prawie bez zmian, różnica paru dziesiątych (wychodzi między 39,3 a 40,1), czyli i tak o szansach na prawo zdecyduje est predyspozycji

Co do wosu - ja prawa człowieka z miejsca położyłem, jak znam życie 2 pkt za każdą kolumnę, a w każdej kolumnie mam jeden lub dwa błędy, więc 0 pkt Ja je znam o tyle, że każda kolejna generacja coraz bardziej chora i lewacka, pech, że prawo do własności jest w III generacji - jakiś chlubny wyjątek czy co?

Na marginesie pytanie - kto mi wyjaśni, czemu sędzia nie może być politologiem?

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

pokrzywcia
 Wysłana - 20 maj 2005 10:34      [zgłoszenie naruszenia]

do wlasnosci w III??????????? o qrde to moze nawet mi sie fartnelo:P

jak na moje umiejetnosci byla latwa nawet ta maturka... wspolczuje tym co sie bardzo uczyli i maja duzo wiecej wiadomosci ode mnie no bo mysle ze wszystkim dobrze pojdzie..:/
mnie to i tak do niczego nie potrzebne bo teraz te uczelnie gdzie chce isc wycofaly sobie wos ( no bo przeciez nie mozna bylo tego zrobic we wrzesniu;/) no i lipa...a tak dobrze mi poszlo:(

ANlA
 Wysłana - 24 maj 2005 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

Wtrącając się do tematu... prawo do własności to prawo pierwszej a nie trzeciej generacji.

friko & koko %-)

Daer
 Wysłana - 25 maj 2005 00:05      [zgłoszenie naruszenia]

Tak na maturze napisałem, ale wg jednej z książek do wosu trzeciej

Znawca -

ANlA
 Wysłana - 25 maj 2005 07:27      [zgłoszenie naruszenia]

No więc mature układano na podstawie OPERONu a w niej jest napisane, że jest to prawo pierwszej generacji Więc problem z głowy.
Niektóre zdania były "żywcem wyjęte" z tej książki.

friko & koko %-)

Helevorn
 Wysłana - 25 maj 2005 09:47      [zgłoszenie naruszenia]

A ja pare stron temu skresilem ten podrecznik do nauki wosu I nawet sam nie powtarzalem z niego przed matura...

Były moderator Polityki i Seksu

Majma
 Wysłana - 26 maj 2005 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

a ja tylko vademecum Micunia. Tydzien nauki i to wszystko...dlatego wynik nie bedzie dobry...

POZDRAWIAM

Daer
 Wysłana - 26 maj 2005 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie wg Micunia prawo do własności to prawo trzeciej generacji
Co do powtarzania - od niedzieli miałem powtarzać, ale w niedziele i poniedziałek przeczytałem tylko z 80 stron Wojtaszczyka rozszerzonego, a tak t nic, we wtorek latałem po lekarzach cały dzień (nie miałem złożonej deklaracji i nikt mnie przyjąć nie chciał), a jak nie latałem, to w łóżku leżałem i się kurowałem, w środę tylko się kurowałem, ba, jeszcze w czwartek było źle.. Więc nic się nie uczyłem w sumie, poszedłem "na żywioł"

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 29 maj 2005 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

A oficjalnego klucza na stronie CKE jak nie bylo tak nie ma... Mial byc juz w czwartek, dzis niedziela i dalej nic. W kulki sobie leca...

Były moderator Polityki i Seksu

Daer
 Wysłana - 29 maj 2005 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

Boże Ciało, długi weekend..

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Matura 2005 - Wos - Mały quiz

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: pytanie odnosnie wyjazdu do usa | czy przestepstwo eliminuje mnie ze starań do mundurówki | sklep + zgloszenie kradziezy | Allegro - zwrot Przedmiotu używanego | Ewa Łętowska - Prawo umów | Allegro paczka | Mandat | Problem z pracą Licencjacką - Powiat ! | mieszkanie komunalne... przepisanie umowy najmu | Czy policja ma prawo przeszukac kieszonki podczas legitymowania?? | gdzie szukac rodziny | WIFI od sąsiada i ogólne. | Mieszkanie TBS | Wylegitymowana przez kasjerkę. | Podnajmowanie lokalu | Oszust z allegro mnie straszy, proszę o radę | pope | Przegląd Tygodniowy | bejm | domen_16 | wso 2011 | dwie prezerwatywy | prezerwatywy | prezerwatywa | prezerwatyw | durex performa | durex | durexy | avp | glowacki | gracjan | izrael | prawdziwa szmata | szmata | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.