FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12549 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Matura 2005 - Wos - Mały quiz 
[powiadom znajomego]    
Autor "Matura 2005 - Wos - Mały quiz"   

Daer
 Wysłana - 30 maj 2005 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

Mam dość tych matur.. teraz to nie pamiętam co pisałem, więc mogę sobie sprawdzić.. podstawa chyba gorzej niż sądziłem (z 86%? nie wiem),z kolei rozszerzona powinna być na jakieś 90% czy cuś, o ile pamiętam Chyba wszystko się zgadza, wypracowanie też, ale kto tam wie..

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 30 maj 2005 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nawet juz nie liczylem dzis punktow... Za oknem taki upal, ze czuje sie juz jak na wakacjach i jakos przestalo mnie to wszystko (matury) chwilowo obchodzic Wakacje, wakacjami a od srody juz do pracy ide.

Były moderator Polityki i Seksu

Daer
 Wysłana - 30 maj 2005 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

Może i lepsze podejście...
Ja do pracy dopiero po egzaminach pójdę, od jutra się uczę do egzaminu predyspozycji..

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 30 maj 2005 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam wlasciwie tylko jeden test predyspozycji (na socjologie) i do tego taki nie wymagajacy wiedzy, raczej myslenia. Dlatego przygotowywac za bardzo sie nie musze...

Daer
 Wysłana - 30 maj 2005 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie obowiązują dwa podręczniki z I roku prawa - logika praktyczna i wstęp do prawozawstwa

Znawca -

Zdravko
 Wysłana - 21 czerwiec 2005 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

Cieszcie sie, że pisaliscie nową maturę, a nie CEW z wosu na UW ...

Visca El Barca !!!
..::GofrozyebyFromDaHajdpark::..

"To słowa, nie bomby, cechują rozsądnych [...]"

Daer
 Wysłana - 21 czerwiec 2005 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

A jak wyglądał CEW?

Znawca -

Zdravko
 Wysłana - 21 czerwiec 2005 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

75 pytań testowych, jednokrotnego wyboru ... Przekrój zadań bardzo szeroki, od pytania: "Na jakiej olimpiadzie Fortuna zdobył złoty medal ?" poprzez "Kto jest szefem agencji ds. ochrony granic zewnętrznych Unii Europejskiej ?" do pytania "Co to jest kokkai ?". Nowa matura w porownaniu z tym to łatwizna ...

Visca El Barca !!!
..::GofrozyebyFromDaHajdpark::..

"To słowa, nie bomby, cechują rozsądnych [...]"

Daer
 Wysłana - 21 czerwiec 2005 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

Jest więcej czasu do przygotowania się, zwłaszcza że to egzamin dla tych, co już rok temu zdali maturę, więc aż tak strasznie nie jest.. W zasadzie jak egzamin wstępny na studia z tego co czytam. Chociaż to łatwo mówić, jak się nie pisało, ale mimo wszystko jednak porównywalne chyba.. Sam nie wiem..

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 21 czerwiec 2005 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

Daer - z tego co pisze Zdravko i z tego co mowila mi juz moja dziewczyna to na CEWie bylo duzo pytan tzw. z kosmosu. Ja sie obawialem ze bedzie na odwrot, ze CEW bedzie troche trudniejszy ale w zwiazku z forma tego egzaminu (test zamkniety) beda lepsze wyniki niz po maturach. A tu wyszlo na odwrot...

Jeszcze jedno z pytan o ktorym slyszalem: Byla podana jakas nazwa i trzeba bylo napisac jakiego panstwa to parlament (a bylo to panstwo azjatyckie). Nawet jak dla mnie to pytanie z kosmosu (osobiscie znam tylko nazwy parlamentow w Europie...).

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Matura 2005 - Wos - Mały quiz

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: Podatek od szkoleń współfinansowanych z EFS? | papiery wartościowe | Rząd daje na tace... | Wirtualna giełda | rynek kapitałowy lub walutowy | Pomoc w sprawie przesluchania na policji | Zyta Gilowska w rządzie | zaświadczenie wku czy może ktoś je cofnąć | Stłuczka - ubezpieczenie | dwie sprawy: pierwokup i sprzedaż auta | te 90 miliardów euro... i pytanie:) | Harce na parkingu | Gdzie zaskarzyć umowę | Remanent, arkusz spisu z natury | Ankieta Pomocy! | odszkodowanie za brak samochodu ????? %-))))) | tia carrere | kobiecy wytrysk | Tomograf komputerowy | Aneta Zając | Płapka przyjaciela | strategia SS | patologia | tomorrowland | mic123 | polskie aktorki nago w fimie | hp c4280 | pussy | walka dobra ze złem | van-damme | van_damme | zaręczyny | van damme | van | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.