FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3524 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Matura 2014 jezyk obcy pytanie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Matura 2014 jezyk obcy pytanie"   

piotrrrr43
 Wysłana - 6 maj 2014 13:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!
Mam pytanie wczoraj i dzisiaj pisałem matury.
Jutro do angielskiego pisemnego i pozniej do ustnego nie chce podchodzic. Co sie stanie jak nie podejde dostane indeks.? albo czy bede mogl pisac poprawki w sierpniu mimo ze nie przyjde albo czy bede mogl pisac tylko ten jezyk obcy za rok..?

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 6 maj 2014 13:34      [zgłoszenie naruszenia]

Nie dostaniesz indeksu, język obcy jest obowiązkowym przedmiotem na maturze - jak nie podejdziesz to masz niezdaną maturę, a co za tym idzie - nie możesz iść na studia. Do poprawki w sierpniu chyba nie będziesz mógł podejść, bo jest ona dla tych chyba, którzy podeszli i nie zdali, a nie dla tych, którzy w ogóle zrezygnowali, aczkolwiek tu nie jestem pewien, najlepiej w szkole spytać. Druga sprawa, że nie wiesz czy zdałeś polski i matmę, jak któregoś nie zdałeś to i tak nie możesz wtedy podejść w sierpniu, bo w sierpniu mogą poprawiać tylko ci, którzy mają niezdany tylko jeden przedmiot z 3 obowiązkowych.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

piotrrrr43
 Wysłana - 6 maj 2014 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

powiedzmy że zdam mature z polaka i matmy i nie podejdę do angielskiego.
to wtedy za rok będę mógł pisać tylko angielski.?

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 6 maj 2014 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

Za rok w maju z kolejnym rocznikiem na pewno będziesz mógł tylko angielski, aczkolwiek nie jestem pewny czy musisz czekać aż rok i nie możesz wcześniej, już w sierpniu, podejść i napisać ten angielski w tej turze poprawkowej.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

pasik0nik
 Wysłana - 8 maj 2014 09:32       [zgłoszenie naruszenia]

jak nie poedjedziesz do matury to nie mozesz poprawiac pozniej NIC

ja tak mam z fizyką

nie chce jej zdawać, ale muszę, bo jakbym nie zaliczył czegoś

to potem nie mogę poprawić w sierpniu jak się nie pojawie na fizyce

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Matura 2014 jezyk obcy pytanie

Warto przeczytać: Wezwanie do woja! | Akademia Ekonomiczna - Kraków | jak to w koncu jest ze studiami zaocznymi? | matura po raz drugi | Kierunki strategiczne. | Skladanie indeksow | Ekonomia na WSB i UWr | Rzucanie studiow graficznych. | technikum wieczorowe - jak to jest? | studia podyplomowe a wojsko ? | akademia morska | podanie do szkoly | WUM | Prz informatyka | Bachelor studies in finance UE Wrocław | PB...GP | wilder | nie wie nikt | anna matysiak | gear | zmuszanie | Crowley | gary go cinema | forumowe w 11 | auta z kratką | polo 12 q7 | leasing | bluza jakości | posumowanie 2015 | nasa | rewolwer | gracz losuje | Monty Hall | odetta moro | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.