FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1071 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Matura - Problem z tematem ! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Matura - Problem z tematem !"   

matfiz_
 Wysłana - 10 październik 2010 15:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam ! : )
W maju czeka mnie matura ustna .. Nie mnie jedynego :D
Wybrałem temat : Różne oblicza Izabeli Łęckiej i Stanisława Wokulskiego . Lalka - Bolesław Prus . Później muszę przedstawić kontrowersje wokół bohaterów .
Problem w tym , że nie bardzo wiem jak mam się za to zabrać .
Różne oblicza ... Czyli ?
Mam bohaterów przedstawić jako kogo ?
Np. Wokulski - romantyk , pozytywista itd ?
Wybrałem Lalkę, ponieważ bardzo mi się podobała i stwierdziłem że sobie poradzę . Jeżeli jesteście w stanie powiedzieć mi jak mogę ich przedstawić byłbym bardzo wdzięczny .
Z góry dziękuje ..

Cel uświęca środki - do maja : )

kotletojad
 Wysłana - 10 październik 2010 15:35      [zgłoszenie naruszenia]

już przy samym zakończeniu (losy Wokulskiego) masz pogląd na trzy czy więcej różne oblicza bohatera. Wyciągnij sam wnioski, a wtedy nawet nie trzeba bedzie robić pisemnej prezentacji etc,. bo łatwo wejdzie w głowe.

grobix
 Wysłana - 10 październik 2010 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

jaj.ebie... nie ogarniasz tematu to bierz inny, weź se coś bez lektury bo chyba najłatwiej, jeszcze masz czas na zmiane

..::: TheBill :::..

Paczek_90
 Wysłana - 10 październik 2010 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

Jak nie rozumiesz, to j/w zmień temat
Ale jak oblicza to oblicza-na podst książki tak jak piszesz-omawiasz Wokulskiego jako pozytywistę, potem romantyka a potem jeszcze kogoś innego. Z Izabelą to samo

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 11 październik 2010 19:47       [zgłoszenie naruszenia]

Z tym że, od razu Ci podpowiem, bo pewnie na to nie wpadniesz-Izabeli oblicza to ani romantyczka, ani pozytywistka

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Matura - Problem z tematem !

Warto przeczytać: Literatura podmiotu w pracy językowej | Matura _WOS | WOS mam pytanko na temat socjalizacji!!! | napisz Swoj wlasny mit . SOGI :) | zbiór pyt. o gen. andresie | Różne funkcje wykorzystania motywu faustycznego w filmie i współczesnej literaturze. | Ekonomia co z nią? | Teatr | Motyw ptaka i różnorodność jego funkcjonowania w literaturze:) | Proszę o pomoc napisanie rozprawki "Mały Książę" | Czy moglibyście sprawdzić??? | chłopi - streszczenie | matura | proszę o pomoc | Praca o romantycznej miłości | Człowiek wobec losu | graniczna | kasia moś | ciapate wesele | cyganskie wesele | sylwia tyton | wychodek | mama opowiadanie erotyczne | gadu gadu | symetria | m jak miłość 2036 | Magda molek | Marta barczok | opowiesci hausera | strzelilem z ucha | polskie aktorki nago foto | opowiadanie erotyczne ortodontyczny | kościerzyna | seks z teściową | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.