FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1591 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Matura prosze o pomoc ( Żydzi) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Matura prosze o pomoc ( Żydzi)"   

mati050689
 Wysłana - 5 marzec 2009 18:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Temat: Żydzi i kwestia żydowska w literaturze różnych epok. Omów na wybranych przykładach.

Bibliografia:
I. Literatura podmiotu:
1. Mickiewicz Adam, Pan Tadeusz rozdz. VII,
2. Konopnicka Maria, Mendel Gdański,
3. Nałkowska Zofia, Dwojra Zielona.
4. Sienkiewicz Henryk, Szkice Węglem,
5. Reymont Wł.St. Chłopi tom I Jesień,

II. Literatura przedmiotu;
1. Słownik języka polskiego, pod redakcją prof.dr.Mieczysława Szymczaka, Warszawa,
2. Orzeszkowa Eliza, Meir Ezofowicz,
3. Stryjowski Julian, Echo,

Proszę o pomoc bo mi się wydawało że to jest dobrze a tu lipa podobno cała literatura przedmiotu jest zła i mam ją zmienić czy mogę prosić o podpowiedzi co tam umieścić bo mi nerwy wysiadły już

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 5 marzec 2009 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

No bo jak utwory literackie mogę być w literaturze przedmiotu? Tak samo co ma słownik języka polskiego do kwestii żydów w literaturze?

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

mati050689
 Wysłana - 9 marzec 2009 17:49       [zgłoszenie naruszenia]

No tak tylko że mój chłopak miał ten sam temat i tak napisany i nie było problemu... A jeśli chodzi o resztę to ja jakiś czas temu wysłałam tą bibliografie tutaj i napisaliście mi że to jest dobrze tylko nie poukładane alfabetycznie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Matura prosze o pomoc ( Żydzi)

Warto przeczytać: Pomoc - bibliografia pracy maturalnej - romantyzm | praca | Język Polityków-książki | lektury do matury | grecja. | Różne sposoby przedstawienia kobiety. pomocy | Współczesne teksty propagandowe - matura ustna ;) | JEDNO ZDANIE DO SRPAWDZENIA.... Potrzebne NA DziŚ... Plisss | Bibliografia do matury | Przemówienie | Matura z historii | Internet nowym źródłem reklamy. | Pomoc-Argumenty | bibliografia a czas goni% | Matura..... DEKADENTYZM w literaturze i sztuce | Istota rozwi¹zywania problemów przez kierowników. | MIRANDA007 | cicha woda | sgsp | rozmowy CB | CB radio | dokumenty warte | adixons | procent | nupel | fryderyk engels | j3zus | torebki | campamerica | worktravel | usa | łyżwy | przedwczesny wytrysk | Naly | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.