FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5113 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Matura ustna - Motyw Wędrówki 
[powiadom znajomego]    
Autor "Matura ustna - Motyw Wędrówki"   

FireBatHer
 Wysłana - 24 grudzień 2008 09:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam, na wstępie, nie mam zamiaru żeby ktoś mi plan pisał czy cos w ten deseń. Chciałbym się dowiedzieć czy książki, które wybrałem będą dobrą podporą to omówienia tematu.

Motyw wędrówki w literaturze. Przywołując utwory różnych epok, omów temat.
Homer - Odyseja
Goethe - Faust
Dante - Boska Komedia
Prus - Lalka
Żeromski - Przedwiośnie
Kamionka - Zbłąkany wędrowiec

to lektury podmiotu, natomiast co do lektur przedmiotu nie mam pojęcia co tam można wstawić i w ogóle po jakiego grzyba to ^^

Pytanie nr 1. Czy podane książki będą dobre
Pytanie nr 2. Co ma oznaczać literatura podmiotu w pracy ustnej.
Pytanie nr 3. Ew. jakie utwory mógłbym tam umieścić

Dziękuję za odpowidzieć, Wesołych Świąt, zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń ;)

ojojoj
 Wysłana - 24 grudzień 2008 13:15      [zgłoszenie naruszenia]

po 1 lalka to ne jest najlepszy pomysł
po 2 literatura przedmiotu to książki typu"opracowania", ale nie takie załaczone z tyłu ksiązki tylko takie "solidne" nie jakies z "Grega"
po 3 mozesz umiescic w literaturze przedmiotu np. Słownik motywów literackich itp

WESOŁYCH ŚWIĄt!!!

Woda po kolana po nocnej burzy. Wywiad z powodzianami.
(dziennikarka) Jak myślicie skad wzięło sie tu tyle wody?

FireBatHer
 Wysłana - 24 grudzień 2008 19:56       [zgłoszenie naruszenia]

dzięki bardzo, jakoś to chyba jedyna motywacja do przeczytania Lalki była u mnie ;) no to Lalke wykresle a przeczytam ja dla samego siebie :)

co do lit. przedmiotu - dzieki bardzo, po nowym roku sie nauczycielki zapytam jeszcze ;)

pozdrawiam i Wesolych :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Matura ustna - Motyw Wędrówki

Warto przeczytać: Temat maturalny - prosze o pomoc | temat na ustną-polski | matura ustna j.polski | proszę o pomoc!!!! | praca na jutro %-) | Temat konkursowy-wiersze | Pilne!!!!!!!!!!! JEDNO ZDANIE do opracowania.... | Temat konkursowy-proza | Matura ustna z polskiego | [wok] instytucje kultury... | interpretacja wiersza ,,do mecenasa'' | Stereotypy | Analiza porównawcza dwóch wierszy !! | Zabiegi językowe | Kamienie na Szaniec - Rozprawka | na mature ustną pomocy! | jaki rower mtb do 3000 | ola kasprzyk | skórcenie kadencji | zrobiłam loda psu | sztuczna pochw | uchodzcy | szukam faceta na sex250 | szukam faceta na sex str 250 | inso wybory | wybory | nauczycielką | Moja pani | Siadanie na twarz | Wez mnie | dominacja lizanie cipki | Mloda szuka | szuka chlopaka | chetne na seks z krakowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.