FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12816 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Matura w rok - jak i gdzie? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Matura w rok - jak i gdzie?"   

moschino
 Wysłana - 22 listopad 2008 00:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

A wiec szukam informacji o szkolach, ktore przyjmuja uczniow na rok , pod koniec ktorego mozna zdac egzamin maturalny. Czy w ogole takie cos istnieje i jezeli tak to gdzie (w kazdym miescie?), jakie mniej wiecej sa koszta, jak to wyglada w praktyce.

Za jakiekolwiek sensowne porady oczywiscie sogi

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 22 listopad 2008 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

Istnieje-trzeba poszukać tego typu szkół wieczorowych i eksernistycznych, które<szczególnie te 2-gie> takie coś oferują.

Co do miast to w większości są takie szkoły-u mnie jest parę nawet, a miasto dosyć średnie. Co do cen to pewnie powyżej 1000 złotych z ten rok, ale nie więcej-kwestia szkoły i miasta.

Co do przebiegu to ciężko powiedzieć, bo z tym jest różnie-jedni robią zajęcia tylko z tego co zdajesz, inni ze wszystkich przedmiotów z L.O.

Aha, no i do takiego czegoś jest chyba potrzebne świadectwo ukończenia L.O. ale bez matury.

Wpisz sobie "matura eksternistycznie" i miasto, w którym byś miała chodzić na te zajęcia no i szukaj

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2008-11-22 00:14:25

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

moschino
 Wysłana - 22 listopad 2008 00:45      [zgłoszenie naruszenia]

Aha, no i do takiego czegoś jest chyba potrzebne świadectwo ukończenia L.O. ale bez matury.

Dajmy na to, ze ta osoba zaczela liceum kilka lat temu, ale nie skonczyla pierwszej klasy i przerwala nauke. Czy moze isc od razu do szkoly tego typu? Jakby nie patrzec, niby przeskakuje pol klasy pierwszej i cala druga. Nie mam pojecia jak to dziala i byc moze zdaje sie to banalna sprawa.

SOG tu raczej nie wejdzie, poszukam w innych dzialach

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 22 listopad 2008 00:53       [zgłoszenie naruszenia]

Obecnie nie jestem pewien jak to wygląda-wiem, że pare lat temu, żeby eksternistycznie zdać maturę, trzeba było mieć świadectwo ukończenia L.O. bądź drugiej klasy L.O. Tak zdawał znajomy mojego kuzyna chyba ze 4 lata temu.

Natomiast dzisiaj nie wiem czy szkoły tego wymagają. Sądzę, że mogą już nie chcieć świadectwa itd.

Na pewno liceum wieczorowe spokojnie tą osobę przyjmie z tym, że to będą 3 lata nauki wtedy. Natomiast szkoły prowadzące to eksternistyczne<roczne> przygotowanie do matury to różnie może być-ja bym zadzwonił do takiej szkoły i się zapytał dokładnie

Dajmy na to, ze ta osoba zaczela liceum kilka lat temu, ale nie skonczyla pierwszej klasy i przerwala nauke. Czy moze isc od razu do szkoly tego typu? Jakby nie patrzec, niby przeskakuje pol klasy pierwszej i cala druga.

Jak nie skończyła pierwszej klasy to przeskakuje 2 lata-semestru się w takich przypadkach nie liczy

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2008-11-22 00:54:49

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Matura w rok - jak i gdzie?

Warto przeczytać: the end | Co radzicie szkoly ... | Wyższa Szkoła HANDLU i PRAWA im.R. ŁAZARSKIEGO - co wiecie o tej szkole? | Inżynieria dźwięku/Techniki multimedialne | kierunek studiow : zastosowanie matematyki | szukam kogoś z AE Katowice | Pomocy -> Studia -> Kierunek ? | O'chikara policealna szkoła detektywów - czy warto? | Jaką wybrać szkołę po gimazjum? | przegapiony termin poprawy | Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych im. gen. T. Kościuszki | studia - jakie moga byc wyciagniete konsekwencje? | studia-zarzadzanie | Akademia kształcenia Omnibus. Czy warto?? | Najbardziej przyszłościowe studia? KROTKO I ZWIEZLE | odpis świadectwa maturalnego | nie widze zdjec | Upgrade flash | Simlock | samozatrudnienie | gta IV | namiot wojskowy N6 | Mateusz Mijał Zabijasz mnie | przypał | kurtka m65 | monety | raz | pobić | m jak miłość 1073 | Manipulowanie w związku | korpus odlewany | nie dziala predkosciomierz w 406 | predkosciomierz 406 | 406 predkosciomierz | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.