FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5330 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Mazda 6 I vs BMW 3 E46 vs VW Passat B5 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mazda 6 I vs BMW 3 E46 vs VW Passat B5"   

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 25 listopad 2009 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

Mazda ma slabe silniki. Mialem ta 160 konna. Wprawdzie wresja amerykanska, ale to wogole nie jechalo. Po drugie szybko sie popsuły wyloty powietrza. Polamaly sie po prostu. Drobiazg ale mnie to zaskoczyło. Duzp nie pali ale nie jstem w stanie powiedziec ile. Duzo miejsca aczkolwiek ja zanim sie dobrze usadowiłem to trzeba sie bylo nagimnastykować(manualne siedzenia=[ ). Osobiscie bym brał trójke. Miejscem z tyłu to niech sie najwyzej martwi tesciowa.Chybe ze bedziesz wciaz w 4 jezdził. Passata to wogole nie komentuje raz ze dodatkowo trzeba zapuścić wąsa i kupić kaszkiet. Dwa najlepiej to jakimś łańcuchem do drzewa przywiazać.Sa popularne wsrod amatorow cudzej wlasności.

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Znawca -

Soldier6
 Wysłana - 8 grudzień 2009 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

Z tych dwóch opcji to ja bym wybrał mazdę szóstkę!!!:) Świetne autko, tak sie sklada, ze mialem takie parę lat temu, ale niestety musiałem się z nim rozstac. W przypadku tego samochodu wg mnie bardzo opłaca się ściągnać go z USA, polecam mojego ulubionego pośrednika carpaka.com, wszystko załatwiają profesjonalnie i szybko, wiec o nic nie trzeba sie martwić, finansowo-opłacalne

m-angelo
 Wysłana - 8 grudzień 2009 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

Decyzja padla u mnie na E46 330d coupe

60thplace
 Wysłana - 9 grudzień 2009 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

"Miejscem z tyłu to niech sie najwyzej martwi tesciowa." bardzo dobrze powiedziane, smiesza mnie kierowcy ktorzy kupujac sobie auto do jezdzenia 99% solo odrzucaja auta z mala iloscia miejsca z tylu

m-angelo - bdb decyzja tylko wez benzyne :)

m-angelo
 Wysłana - 9 grudzień 2009 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

Diesla będę mial bardzo tanio z firmy , nie kalkuluje mi się benzyna

60thplace
 Wysłana - 10 grudzień 2009 03:01      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi o styl jazdy - benzynowy silnik pracuje inaczej niz diesel mimo nawet mniejszej mocy

gutek0411
 Wysłana - 10 grudzień 2009 17:10       [zgłoszenie naruszenia]

"Miejscem z tyłu to niech sie najwyzej martwi tesciowa." bardzo dobrze powiedziane, smiesza mnie kierowcy ktorzy kupujac sobie auto do jezdzenia 99% solo odrzucaja auta z mala iloscia miejsca z tylu

no widzisz różne są gusta. Ja nawet gdybym miał 90% czasu jeździć sam wolałbym np BMW 7, szczególnie E38 zamiast 3 E46
A najchętniej to bym chciał oby dwa i do tego 3 auto kombi 530d wiem fantazjuje

Jeśli sam w siebie nie uwierzysz, to nikt w ciebie nie uwierzy.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Mazda 6 I vs BMW 3 E46 vs VW Passat B5

Strony: 1 2

Warto przeczytać: zlomowanie auta | przerejestrowanie - konieczne czy nie ? | zarysowanie/otarcie | Światło przygasa po włączeniu kierunkowskazu | Kiedy silnik jest zimny? | Jazda po zazyciu dopalaczy legalna... | Pomoc dla poszkodowanych z Peugeot Klub Polska | Audi tt dlaczego tak tani ? | Mandat karny na raty? | ako w c klasie | Zmiana zmieniarka CD na czytnik SD. | Za duzy poziom oleju w silniku | Alfa rome 156 - jak to jes tak naprawdę ? | Opel corsa silnik PB czy TD | prawo jazdy kat.B | brak wpisu o gazie w dowodzie | stones | zerwanie | zerwanie teksty | teksty rozstanie | zostańmy przyjaciółmi | Totenburg tajemnicze mauzoleum w Wałbrzychu | na siłkę | nuta na silke | pruszków | mafia | kieszonkowcy | kieszonkowiec | predrag | naga | kursy | intercyza | snowboard | cannes | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.