FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1209 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
Medium - Alternatywne Źródło Energii 
[powiadom znajomego]    
Autor "Medium - Alternatywne Źródło Energii"   

funkadelic
 Wysłana - 22 grudzień 2010 23:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Tracklista :
01. Alternatywny Zwiastun (feat. DJ Haem)
02. Do Pełna
03. Nie Wstydź Się Łez
04. Ukryte Miejsce
05. Wyprzedzając Przeszłość (feat. O.S.T.R., DJ Hałas)
06. Ujarzmić Funk
07. Połamania Nóg
08. Mecz O Wszystko
09. Tribute To Rap
10. Strzał W Dziesiątkę
11. Nie Wmawiaj Mi (feat. DJ Ace)
12. Ratuj!
13. Podziękuj Muzykom
14. Alternatywne Źródło Energii (feat. DJ Tort)
15. Nie Chcę Się Obudzić
16. A Ty Co Zrobiłeś Dla Świata?

Z przyjemnością prezentujemy debiutancką płytę Medium pt. ,,Alternatywne źródło energii'. Album kieleckiego rapera, producenta i beat boxera zawiera 16 starannie wyselekcjonowanych utworów, wyprodukowanych i zarapowanych przez Medium.

Muzycznie jest to uczta dla fanów samplingu. Wybuchowa, brudna mieszanka funku, jazzu, soulu, a nawet ambient, drum n basu i reagge. Tekstowo artysta zabiera nas w sentymentalne podróże po przeszłości, abstrakcyjne sny oraz historie mrożące krew w żyłach.Obnaża ludzkie słabości i dzieli się swoim bogatym życiowym doświadczeniem.

Na krążku gościnnie pojawi się O.S.T.R.. Największe odkrycie ostatnich lat, które było na wyciągnięcie ręki. Odkrycie Alternatywnego źródła energii.

Nie wiem czy ktoś kojarzy tego typa, raczej nie należy do grona najbardziej rozpoznawalnych choć ma na koncie tracki u Vienia czy Tetrisa.Jutro wychodzi jego druga płyta i znając jego wcześniejsze dokonania oraz przesłuc***ąc singiel jestem przekonany, że będzie to bardzo dobra produkcja.Kilku co słucha rapu tu jest, więc może znają.Ci co nie znają niech też sprawdzą bo dobry rap w podziemiu nie kończy się tylko na Tetrisie i Małpie.

Tu jeszcze track z nadchodzącej płyty:

Znawca -

aadrian
 Wysłana - 23 grudzień 2010 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

Singiel dobry Jak nadarzy się okazja, to przesłucham całą płytkę, bo zapowiada się konkretnie.

kozak

Zmieniony przez - aadrian w dniu 2010-12-23 21:23:45

Znawca -

sebalzk
 Wysłana - 24 grudzień 2010 11:35      [zgłoszenie naruszenia]

W tym 'Nie smuć się łez' refren jak Łona, a zwrotki taki Zeuso-Hades
Ale ogółem piosenka zacna

<chrup chrup>

maciejq
 Wysłana - 24 grudzień 2010 13:58      [zgłoszenie naruszenia]

kiedys kumpel kazal mi sprawdzic seans spirytystyczny. no i pamietam ze przesluchalem, ale jakos sie nie zglebilem i wyebalem

ale no singiel niezly jest. chociaz dyshqqi mu nie dam . sprawdzam.

edit: tak po tych 2 trackach, to lepiej muzycznie niz nawijka. jak kix troche bity
]

Zmieniony przez - maciejq w dniu 2010-12-24 14:00:10

i got 99 donuts but a bitch ate one

Znawca -

sebalzk
 Wysłana - 25 grudzień 2010 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

kurva troche chce mi się ś,miać bo się na***uałem dzisaj zaliczyłem zgona ale jescze zdążyłem ściągnąć t.ą płóytkę

<chrup chrup>

aadrian
 Wysłana - 27 grudzień 2010 19:36       [zgłoszenie naruszenia]

Ja pjerdolę, płytka przekozak.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Medium - Alternatywne Źródło Energii

Warto przeczytać: Ladowarka i akumulatorki | Tatoo na przedramie | Ile może kosztować??? | Moje miasto | Książki | Przerabiamy Fotki Nad Nicka | olympus vs. sony | lampa i klapka | Tatuz - poszukuje wzorow z motywem... | Polskie kobiety | Japonia w obiektywie | Klika fotek mego autorstwa | Interesujące Zdjęcia | aparat cyfrowy | Tapety pulpitu | Aparat cyfrowy w cenie 400-550zł! | dupa muchy | samosieja | zona dala sie wymacac | dj ryba | stodoły | stodole | damme van damme | mick jagger | stare zdjęcia rock | LPC | mi sie widzi taki Testo | biedzie | słabiej | zerżnięta | co zrobić zeby lekarz wystawił l4 | hilton | wrocławia nago modelka | coaching | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.