FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3261 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Melanże, chlanie, palenie VS Policja - RADY ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Melanże, chlanie, palenie VS Policja - RADY ?"   

Testownik
 Wysłana - 4 wrzesień 2005 13:56       

Przeniesiona przez Seewy z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. W związku z tym, że coraz więcej młodzieży (i niepełnoletnich) pije i pali MJ w miejscach publicznych chciałem się dowiedzieć jak to jest z tą policją. Zależy mi tutaj na radach i informacjach: ZA CO I CO MOŻE ZROBIĆ POLICJA ?

Zadam może przykładowe pytania:

1. Pełnoletnia osoba pije w miejscu publicznym - czy to grozi tylko mandatem i spisaniem ? Czy nawet jak wypiłem 2 piwka to mnie na 12 mogą zamknąć w izbie ? I za izbe sie płaci samemu ? Oraz co mi z tego, ze mnie spiszą ?

2. To samo co wyżej tylko z osobą NIEpełnoletnią ?

3. Jezeli smierdzi ode mnie bo wypiłem 3 piwka, ale jestem trzezwy (normalnie sie zachowuje) to tez mogą mi mandat dac albo na izbe ? (nie mam przy sobie zadnego alkoholu)

4. Co grozi za posiadanie przy sobie trawy ? I czy policja moze od tak podejsc do mnie i mnie zacząc przeszukiwac ?

5. Jak myślicie: czy policjant weźmie w łape ? np: jak mnie do radiowozu zapakują to moge sie dogadać ze mnie wypuszczą za te 5 dych ?

6. I na koniec ciężke pytanie co zrobic jak poprostu nie jest sie w stanie uciekać przed policją, bo sie siedzi sfazowanym, zmasakrowanym na jakijs ławce czy cos...jakies rady w takiej sytuacji ?

Licze na prawdziwe odpowiedzi i jakies rady.

djNokio
 Wysłana - 4 wrzesień 2005 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

1. Pełnoletnia osoba pije w miejscu publicznym - czy to grozi tylko mandatem i spisaniem ? Czy nawet jak wypiłem 2 piwka to mnie na 12 mogą zamknąć w izbie ? I za izbe sie płaci samemu ? Oraz co mi z tego, ze mnie spiszą ?

Mandat 100zł (ja zawsze proszę o mandat za wyrzucenie papierka 50zł, mówie, że nie mam kasy itp, a im jest wszystko jedno czy dostane 100 czy 50). Na izbe zabierają cie jak sie mocno schlejesz, śpisz gdzies na lawce, rozrabiasz itp. Za izbe dostajesz rachuneczek, chyba cos ponad 300zl. Z tego, że cie spiszą nie masz nic, ale w przypadku kiedy w miejscu, w ktorym cie spisali zostanie popełnione jakies przestępstwo jestes jednym z podejrzanych.

2. To samo co wyżej tylko z osobą NIEpełnoletnią ?

Wszystko zalezy od policjantów, zazwyczaj ludziki poniżej 18 są odwożeni do domu :D.

3. Jezeli smierdzi ode mnie bo wypiłem 3 piwka, ale jestem trzezwy (normalnie sie zachowuje) to tez mogą mi mandat dac albo na izbe ? (nie mam przy sobie zadnego alkoholu)

Nie, można być pijanym ale nie mozna pić w miejscy publicznym, chyba, że sie awanturujesz itp.

4. Co grozi za posiadanie przy sobie trawy ? I czy policja moze od tak podejsc do mnie i mnie zacząc przeszukiwac ?

No za posiadanie trawy jest sprawa w sądzie, przeszukiwać nie ale mogą kazać ci wyjąc wszystko z kieszeni.

5. Jak myślicie: czy policjant weźmie w łape ? np: jak mnie do radiowozu zapakują to moge sie dogadać ze mnie wypuszczą za te 5 dych ?

Jak chcesz dać w łape to gadaj tylko z jednym policjantem, jak jest dwóch to nie ma szans, taka jest reguła.

6. I na koniec ciężke pytanie co zrobic jak poprostu nie jest sie w stanie uciekać przed policją, bo sie siedzi sfazowanym, zmasakrowanym na jakijs ławce czy cos...jakies rady w takiej sytuacji ?

Ja zawsze staram się być uprzejmy, lekko dowcipny itp, zazwyczaj kończy się to ugodą albo mandatem za 50zł, którego i tak nie płace. Jak jestes zbakany to staraj się tego nie pokazywać :D.

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Testownik
 Wysłana - 4 wrzesień 2005 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

I mowisz ze policja idzie na takie cos, ze zamiast 100 zł za picie w publicznym dostajesz 50 zł za niby wyrzucenie papierka na ziemie ?

Ale jak sie zadupce zabardzo i schlany wyjde na ulice sie zataczać to mnie raczej zawiną na izbe mimo ze nie mam przy sobie alkoholu ?

I słyszałem, ze za pierwszym razem jest jakies pouczenie tylko bez mandatu chyba ? Ze mowisz, ze nigdy nie miales takiej sytuacji, nic z policją to jest pouczenie ? O co to chodzi ?

djNokio
 Wysłana - 4 wrzesień 2005 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

Pouczenia nigdy nie dostałem, 3 razy chcieli mi dac 100zl ale wytargowalem 50zł za papierek, a kumpel 50 za przeklinanie. Nie wiem jak dokladnie jest z tą izbą ale lepiej nie pić tak, żeby policja cie zabrala, bo potem sie nie wypłacisz :D. pozdro

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Eska
 Wysłana - 4 wrzesień 2005 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

'Jak chcesz dać w łape to gadaj tylko z jednym policjantem, jak jest dwóch to nie ma szans, taka jest reguła'

chyba ty masz taka regule... zreszta zawsze jest przynajmniej 2och miskow wiec jak mozna dac tylko jednemu a drugi ma isc o golej kieszeni ? jak juz dawac to rowno hehe. Ja tam zawsze proponuje albo wkladam do foli z dowodem i prawkiem (mam taka specjalna przegrodke na lapowki. Mam zawsze 50 zl w pogotowiu. Jak wezma i powiedza narazie to ok. A jak sie zapytaja co to jest to powiesz ze 50 zl ale nie czujesz to nich przywiazania i nie masz zadnych wydatkow zwiazanych z ta kwota wiec nie obrazisz sie jak ona zniknie A jak ci powidza ze co ty chcesz nas przekupic? To ty mowisz skadze znowu - dobra oddaj mi te 50 zl i pisz mandat a ja spadam bo nie mam czasu na pogawedki.

Policjant tez czlowiek i z humorem mozna wszystko zalatwic-byle nie na hama w stylu masz 50 zl skorumpowany glino i daj mi spokoj

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Znawca -

Testownik
 Wysłana - 4 wrzesień 2005 15:54      [zgłoszenie naruszenia]

A co sie stanie jak w trakcie spisywania podam złe dane ? Przeciez mozna wczesniej sobie wymyslec wszystko i nauczyc sie błędnych danych. Sprawdze sobie jakis adres na drugim koncu miasta i podam sie za kogoś tam...oni sprawdzą czy pod tym adresem faktycznie mieszka taka osoba i wyjdzie na to, ze wrobiłem kogoś w spisanie przez policje...da sie tak ?

Oczywiscie powiem, ze przy sobie nie mam zadnych dokumentów.

YouCek
BATON
 Wysłana - 4 wrzesień 2005 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

przetestuj to

DON'T HIT KIDS !!

No, seriously, they have guns now.

Testownik
 Wysłana - 4 wrzesień 2005 16:10      [zgłoszenie naruszenia]

Wole sie najpierw dowiedziec, moze ktos probował ?

djNokio
 Wysłana - 4 wrzesień 2005 16:11      [zgłoszenie naruszenia]