FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2205 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Meldunek tymczasowy bez meldunku stałego? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Meldunek tymczasowy bez meldunku stałego?"   

tommar9035
 Wysłana - 18 czerwiec 2008 19:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, mam pytanie czy można zameldować osobę na pobyt tymczasowy dłuższy niż 2 miesiące bez meldunku stałego? Szukałem podobnych postów ale nie bardzo znalazłem odpowiedzi.Bardzo bym prosił o pomoc sprawa bardzo pilna

piotrusxtc
 Wysłana - 18 czerwiec 2008 22:36       [zgłoszenie naruszenia]

nie mozna

musi byc wpierw miejsce zameldowania stalego

ustawa o ewidencji ludnosci i dowodach osobistych

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Meldunek tymczasowy bez meldunku stałego?

Warto przeczytać: EUR1 | Prosba o wytlumaczenie | Prawa autorskie | praca licencjacka | wypowiedzenie pracy | za ile mieszkanie w Wawie | Forex-rynek wielkich możliwości | Konto bankowe | O czym magisterke? | Ustawy o administracji rządowej. | Pytanko o emeryture | Zalozenie sklepu internetowego? | dzialalnosc 50-80tys | Poszukuję Inwestorów !!! PILNE !!! | Biznes plan | Umowa zlecenie | provog ego blister | holder | punkt g | Age Of Empires II HD EDITION | Age Of Empires | bet at home | mma panowie mma | język polski | motyw raju | na której sie zabił | borsukje | doping | Don_Quixet | banda byka nowy dwór mazowiecki | banda-byka-nowy-dwór-mazowiecki | cztery wierzchołki sześcianu połączono | kandydoza | bransoletka na kostke | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.