FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1006 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Mercedes w211 4.0 cdi 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Mercedes w211 4.0 cdi"   

bananeq
 Wysłana - 2 październik 2016 10:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!

Pora przesiąść się na nowe auto. do wydania mam ok 30k zł. Wybór padł na w211 4.0 cdi. Co mozecie o nim powiedziec? pchac sie w to czy nie? Moze jednak wziac 3.2 cdi ? Myslalem jeszcze nad bmw e60 tez w dieslu, ale jednak serce bije za mercedesami bo juz miałem 2 i naprawde jestem zadowolony. Chce diesla dlatego, ze mam juz auto do jazdy wokol komina (benzyna). Samochod ma sluzyc na dlugie trasy. Bardzo mi zalezy na pelnym wyposazeniu. Czy to dobry wybor?

pozdrawiam

Neptas
 Wysłana - 2 październik 2016 11:03      [zgłoszenie naruszenia]

Szedłbym zdecydowanie w 320CDI - dużo bardziej popularny motor
To już dosyć leciwe auto, a remont V8 diesla może pochłonąć taczkę hajsu w razie czego.

Ja bym chyba jednak wybrał E60 3,0 diesla

Specjalista -

smutasny
 Wysłana - 2 październik 2016 12:11      [zgłoszenie naruszenia]

wybij sobie z głowy fajne e60 530d za 30k

INSOMNIA
 Wysłana - 2 październik 2016 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe
Kolega ostatnio znalazl 535d za 27k i twierdzil, ze to normalna cena

Neptas
 Wysłana - 2 październik 2016 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

No chyba jednak nadal większa szansa na e60 530 niż topową E-klasę z 4-ro litrowym dieslem w tym budżecie

Specjalista -

worldwar
 Wysłana - 2 październik 2016 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

w211 spoko furka. Koleżka miał ale z hmm 2.2 albo 2.7 d i generalnie ładował w to auto sporo forsy. to turbina, to dwumas, to jakiś wtrysk czy coś. Sprzedał i w końcu odetchnął :D
Do 30k możesz kupić np. e90 czy e60 z przed liftu z 3.0d, jak dobrze popatrzysz to i znajdzie się zadbana sztuka.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

Znawca -

Thomy20
 Wysłana - 2 październik 2016 17:59     
 Usunięta przez pafiel_007 za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 2 październik 2016 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

ML z silnikiem 320 ma bardzo dobre spalanie takze e klasa powinna palic jeszcze mniej. Jak szukasz auta w dlugie trasy to duzo lepszym wyborem od E90 bedzie E60 koniecznie ze sprotowymi lamanymi fotelami sa duzo wygodniejsze od tych w e klasie.

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -

Thomy20
 Wysłana - 2 październik 2016 20:08     
 Usunięta przez playman za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

adamg-85
 Wysłana - 2 październik 2016 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

Nie karmić trola. Dziękuję.

Loya
 Wysłana - 3 październik 2016 08:47       [zgłoszenie naruszenia]

szukałbym 320 albo 270 w automacie, sam miałem kupować 270 w automacie i troche żałuje, że nie kupiłem nie wiem na jakie osiągi się nastawiasz, ale 270 jest na pewno tańszy w eksploatacji i mniej pali. Z tego co wiem to przy automacie problem z dwumasem odpada. Na pewno trzeba sprawdzić dobrze pneumatyczne zawieszenie, a w modelach przed liftem na ten dziwny system hamownia (zapomniałem nazwy)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Mercedes w211 4.0 cdi

Warto przeczytać: Motor do 7000zl | Samochód do 8tys, pomoc w wyborze | Mazda mx5, BMW e34 VW Passat B5 | Samochód do 6k. | Co wybrać? | Moto na wygnaniu %-) | corrado | Wady > mondeo 02r. i a4 02r. | ***Zasady korzystania z działu*** | Kombi do 15k zł | sportowa bryka do...2 tyś :/ ? | Ekonomiczny do 7 tys... | 3 typy do ok. 100K | auto do 12 tys zl,najlepiej disel | Zakup w USA etc. | Antyradar jakosc / cena | body painting | pióra wieczne | akademia morska | provog ego blister | holder | punkt g | Age Of Empires II HD EDITION | Age Of Empires | bet at home | mma panowie mma | język polski | motyw raju | na której sie zabił | borsukje | doping | Don_Quixet | banda byka nowy dwór mazowiecki | banda-byka-nowy-dwór-mazowiecki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.