FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1089 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Metronidazol 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Metronidazol"   

Irrlii
 Wysłana - 3 listopad 2011 22:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam pytanie.

Dostałem Metronidazol na okres 10 dni, 2 tabletki dziennie, kurację powinienem skończyć w następny piątek to jest 11 listopada. Ale mam wtedy pewną bardzo ważną dla mnie rocznicę i chciałbym wypić jakiś litr wina na dwie osoby.

Wiem, że nie wolno pić w czasie brania tego leku. I przez 24 godziny od ostatniej tabletki. Pic zamierzam dopiero koło godziny 20 w piątek wiec jakbym wziął ostatnią tabletkę w czwartek (opuścił jeden dzień) to by nie było żadnej reakcji.

Ale właśnie, co zrobić by kuracja miała efekt i żebym mógł się jednak napić:

1. Wziąć w dwóch losowych dniach 3 tabletki dziennie by wybrać całe opakowanie leku.

2. Odpuścić te dwie ostatnie tabletki z piątku.

3. Łyknąć te tabletki w piątek i ryzykować pijąc.

Może ktoś się zna, ma jakieś doświadczenia z tym lekiem to chętnie posłucham.

Lek dostałem na zakażenie bakteryjne.

hernandezK
 Wysłana - 3 listopad 2011 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

Ja miałem taką maść na trądzik... smarowałem się nia wieczorem, inną maścią rano.
Ogólnie pomogło stosowałem ok miesiąca
Z piciem nie było problemu

MORS

INSOMNIA
 Wysłana - 3 listopad 2011 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

4. Wypić Piccolo i tego się radzę trzymać.

PS: Ważna rocznica to rocznica ślubu, a nie "chodzenia".

Irrlii
 Wysłana - 3 listopad 2011 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

hernandezK - Maść swoją drogą, tabletki swoją drogą.

Don quixet - No cóż, to powstrzymam się i wypije wino w sobotę (po 24 godzinach od ostatniej tabletki).

Sog jak wejdzie.

Angel...
 Wysłana - 3 listopad 2011 23:17      [zgłoszenie naruszenia]

Ojjjjj na serio nie polecam.
Przerabialam wino+metronidazol i czulam sie tak chvjowo jakbym miala zejscie po jakis prochach.

Znawca -

Irrlii
 Wysłana - 3 listopad 2011 23:37       [zgłoszenie naruszenia]

Skutecznie mnie odciągnęliście od pomysłu picia na tym leku.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Metronidazol

Warto przeczytać: Dziwne kłucie w barku | budowa palca | PUCHAR DONA 15.12.09 | wrazliwa na temperature skóra twarzy | Choroba lotnicza | Konflikt serologiczny | Ciemne plamki | Dziwna sprawa z kolanem | Zeszyt Ci w oko - czyli zabawy rodzeństwa. | Ból głowy po alko | Usuwanie znamiona/pieprzyka | papierosy podwyższają temperature ciała ? | Problem z kolanem? | Cukier - zabójca, czyli dietetyczny jihaad | Bol w okolicach żeber. | scierpniete palce | Sasza | Gochan | zakup auta w niemczech | reklama | citeam | miłość bez ustawki | bez ustawki | milosc | nastolatki | internetowy sklep z butami | sliedek | oops | polki nago | eroticon | foruming | buty na zime | minner | pyskatyali | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.