FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3797 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Miłe Panie - powiedzcie... (inni też mogą %)) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Miłe Panie - powiedzcie... (inni też mogą %))"   

marrtinno
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 19:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam =)

Od kilku dni jeżdżę rano autobusem z pewną dziewczyną. Niestety, praktycznie w ogóle Jej nie znam, choć strasznie mi się Ona podoba! Podczas jazdy, co jakiś czas na Nią zerkałem (Ona również na mnie spoglądała ) i praktycznie to jest jedyna nić porozumienia między nami... Niestety, nie mam aż takiej śmiałości, żeby do Niej podejść, tym bardziej, że zazwyczaj jest Ona z jakimiś znajomymi (w autobusie) Poza tym, nie ukrywam, że mam kompleksy (niektóre może zbytnio urojone ), co jeszcze bardziej mnie "blokuje". Może wyda się to chore, ale do tego stopnia mi się Ona spodobała, że praktycznie nie mogę przestać o Niej myśleć - jak pomyślę sobie, że mógłbym być razem z Nią, to całkowicie zmieniam spojrzenie na cały świat - wszystko wydaje się takie wspaniałe! Dzięki "Niej", a raczej myślach o Niej, miałem motywację do dalszych treningów (poważnie!) i udało mi się załatwić kilka dość "skomplikowanych" spraw - mimo, że nie odezwała się Ona do mnie ani słowem! Najbardziej boję się tego, że "spalę" sprawę i będę na przegranej pozycji Wysiadamy na tym samym przystanku, nie wiem jednak, jak mógłbym do Niej zagadać (ona wtedy jest sama)? Poza tym, mam pytanie do miłych Pań - powiedzcie mi, czy w momencie, kiedy jakiś facet się Wam spodoba, to patrzycie na niego co chwilkę?

Wiem, że pytania i cały temat może wydać się dość głupi, ale w żaden sposób nie jestem doświadczony w "tych" sprawach i nie mam pojęcia, jak mógłbym dobrze rozegrać sytuację? Co mi radzicie? Co zrobilibyście na moim miejscu? Z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam serdecznie!

-Gagarin-
 Wysłana - 23 kwiecień 2005 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie jestem panią ale mogę powiedzieć Ci jak bym się zachował w takiej sytuacji:

wariant 1: jeśli jedziecie razem do szkoły to po prostu zagadaj gdzie chodzi do szkoły, powiedz gdzie ty chodzisz, wymieńcie poglądy na temat waszych szkół itp. i juz jakieś porozumienie będzie a później pójdzie dużo łatwiej

wariant 2: podobna sytuacja tylko jeśli to chodzi o pracę to wymieniacie poglądy nt. pracy

wariant 3: w ładny dzień zagadujesz o pogodzie, zrób to beż żadnych kurtuazji tylko tak jakby to była twoja dobra znajoma

wariant 4: prosisz ją o pomoc w jakiejś sprawie(np. pożyczenie chusteczki lub udzielenie jakiejś inofrmacji- godzina???) a gdy udzieli Ci pomocy to powiedz że chciałbyś sie jakoś w przyszłośći odwdzięczyć jej

===Podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją===

mo0niskaa
 Wysłana - 23 kwiecień 2005 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

Musisz na pewno podejść do sprawy dosyć luźno. Dziewczyna spogląda na pewno na chłopaka, który jej sie podoba. Poprostu zagadaj do niej. Powiedz jej coś miłego. Upewnij się, czy na pewno nie ma ona chłopaka, bo wtedy to już nie wyszło by fajnie

Zawodny
 Wysłana - 23 kwiecień 2005 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

o godzine nie pytasj bo skoro bus jezdzi o tej samej godzinie za kazdym razem to wyjdziesz troszke glupio

"i udało mi się załatwić kilka dość "skomplikowanych" spraw "
tylko to sobie tlumaczysz tak ze to dzieki niej

Jak na nia stale glupio spogladasz to ona na Ciebie tez. Kiedys jezdzielm do szkoly i kolezanka mi powiedziala spojrz na tego koelsia patrzy sie na mnie juz od kilku dni (w autobusie) i zauwazyem ze ona stale zerka czy on nie patrzy na nia znow wiec wiesz....

A jak cos z nie z***iesz to juz bedzie sie na ciebei glupio patrzyla w tym busie

Ale warto zaryzykowac gorzej jak kogos ma i zonk

zycze powodzenia

wixa:-}

Znawca -

nioonia
 Wysłana - 23 kwiecień 2005 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

nie musisz nic planowac najlepiej jak powiesz cos naturalnego i w ogole wyjdzie to naturalnie niz tak jakbys planowal to od wiekow...
mozesz po prostu powiedziec zwykle 'hej jestem X' i rozpocząc rozmowe... to zalezy jeszcze od tego ile masz lat i ile ona moze miec
ja dzis w autobusie tez jechalam z pewnym chlopakiem i spogladalismy na siebie heh, ale na poczatku kiedy go 'przylapalam' na tym jak na mnie patrzy to spuszczal wzrok a pozniej nawiazalismy kontakt wzrokowy i pewnie gdyby nie to ze mam chlopaka to bym zagadala bo wygladal troche na niesmialego... powodzenia

Znawca -

M-F
 Wysłana - 23 kwiecień 2005 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

'i pewnie gdyby nie to ze mam chlopaka to bym zagadala bo wygladal troche na niesmialego' he

a do autora, poprostu podbij bez rozmyslania, ***nij jakims komplementem he, wez numer i sie ustaw

zaborek
 Wysłana - 23 kwiecień 2005 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

panna Cie kokietuje dla jaj

"Wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów" - Pablo Picasso
"Dobry Bóg nie gra w kości" - Albert Einstein

ferry
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

daj sobie lepiej spokój

Ekspert -

mazia101
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 01:48      [zgłoszenie naruszenia]

A nie prościej zmienić autobus?

LUDZIE,MACIE BANA NA GOGLACH,CZY CO???

Ole ole ole ola i tylko Legia,Legia Warszawa!

Znawca -

M-F
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 09:56      [zgłoszenie naruszenia]

a czemu mialby zmieniac autobus?

mo0niskaa
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 10:05      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem na pewno nie patrzyłaby na chłopaka, który w ogóle ją nie interesuje. Jakby miała Cie gdzieś to by Cie kompletnie olała.Tak myślę...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Miłe Panie - powiedzcie... (inni też mogą %))

Strony: 1 2